برندهای برتر آمبره و سامبره

یکی از جدیدترین روش‌های هایلایت مو اجرای تکنیک آمبره و سامبره است. امروزه استفاده از روش آمبره و روش سامبره زیاد مورد استقبال خانم‌ها قرار دارد؛ چون هیچ صدمه‌ای به ریشه‌های مو وارد نمی‌کند.از این رو شما می‌توانید با شناخت ۱۰ برند برتر از مجهزترین سالن های آرایشی که در این بخش از وب‌سایت برند آنالیز معرفی شده‌اند زیبایی فوق‌العاده‌ای را با انجام این دو تکنیک به دست آورید؛ اما باید دید آمبره بهتر است یا سامبره؟

آمبره و سامبره چیست؟

اگر چه هر دو روش‌های جدیدی برای روشن‌تر کردن رنگ نوک مو هستند؛ ولی لازم است تا در ادامه متن به طور جداگانه با اجرای هر کدام از این تکنیک‌ها آشنا شوید.

آمبره مو

یکی از محبوب ترین تکنیک‌هایی که باعث بلوند شدن مو می‌شود آمبره نام دارد. یک آرایشگر برای انجام آمبره ابتدا سعی می‌کند تا موی طبیعی را با استفاده از دکلره به یک پایه روشن برساند.

البته توجه داشته باشید که در این دو روش تمامی مراحل هایلایت مو تنها در قسمتی از پایین ریشه مو اجرا می‌شود و آرایشگر هیچ کاری با ریشه‌های مو ندارد. معمولاً روش کار آمبره به این صورت است که هر چقدر از ریشه مو به سمت نوک مو پیش می‌رویم باید رنگ مو روشن‌تر دیده شود.

از جمله پرطرفدارترین مدل‌هایی که در آمبره به کار می‌رود عبارت‌اند از:

 • آمبره فانتزی
 • آمبره نسکافه ای
 • آمبره یخی
 • آمبره برزیلی
 • آمبره دودی
 • آمبره معکوس
 • و غیره

سامبره مو

روش سامبره تکنیکی جدیدتر از آمبره است به همین دلیل حالت طبیعی‌تر و جذاب‌تری را در موها ایجاد می‌کند.

در واقع با انجام آمبره، نوک موها رنگ روشن‌تری پیدا خواهند کرد در صورتی که سامبره حالت ملایم‌تر و رنگ تیره‌تری را در نوک موها به موجود می‌آورد.

نکته هایی درباره آمبره و سامبره

خانم‌هایی که نسبت به پودر دکلره حساسیت دارند به راحتی می‌توانند با انجام سامبره لایت یا آمبره در منزل درخشندگی و جذابیت زیادی را در موهای خود به وجود آورند.

از آنجایی که این دو تکنیک دارای ترکیب رنگ بسیار زیبایی هستند، بنابراین لازم است تا ریشه مو در حالتی تیره‌تر از ساقه و نوک مو نشان داده شود. پس در این حالت خانم‌ها با چهره طبیعی‌تری دیده خواهند شد.

توجه داشته باشید که ترکیب رنگ آمبره یا سامبره در زیبایی شما تأثیر زیادی دارد.
در انجام این روش‌های جدید هایلایت مو می‌توانید از ترکیب رنگ‌های گرم و سرد استفاده کنید.
این روش برای خانم‌هایی که نوک موی خود را بیرون از روسری قرار می‌دهند روش بسیار مناسبی به حساب می‌آید.

تفاوت آمبره با سامبره چیست؟

دقت کنید که رنگ مو سامبره جدید تغییر زیادی در رنگ موی طبیعی فرد ایجاد نمی‌کند و معمولاً آرایشگر از ترکیب رنگ‌هایی استفاده می‌کند که بسیار به یکدیگر نزدیک هستند.

ولی در انجام آمبره لازم است تا به وضوح تفاوت رنگ ریشه با نوک آشکار باشد.

البته توجه داشته باشید که در اجرای این دو روش نباید هیچ مرز مشخصی بین ترکیب رنگ‌ها وجود داشته باشد. یعنی باید در اجرای هر دو تکنیک خیلی منظم رنگ مو از ریشه حالت تیره داشته باشد و هر چقدر که از ساقه گذر می‌کنیم و به نوک مو می‌رسد رنگ حالت بازتر و روشن‌تری پیدا کند.

سخن پایانی

با توجه به استقبال زیادی که از انجام تکنیک آمبره و روش سامبره صورت گرفته است. بنابراین امروزه علاوه بر انجام آمبره و یا سامبره برای موهای بلند معمولاً آمبره و سامبره موی کوتاه هم انجام می‌شود.

فقط توجه داشته باشید که در انجام هر کدام از این روش‌ها هیچ مرز مشخصی بین ترکیب رنگ‌ها دیده نشود.

حتی اگر بخواهید که معکوس آنها را انجام دهید یعنی ریشه مو روشن‌تر از ساقه و نوک مو باشد‌.

پس فراموش نکنید که مهارت آرایشگر و کیفیت مواد به کار رفته در انجام روش‌های آرایشگری بسیار اهمیت دارد.

از این رو ما سعی کرده‌ایم در این بخش از وب‌سایت برند آنالیز نام ۱۰ برند برتر از معروف ترین سالن های آرایشی را به شما معرفی کنیم. بنابراین شما می‌توانید با بررسی موقعیت مکانی، خدمات مور نظر، سوابق و امتیازات هر یک از این مراکز، از بهترین، تخصصی ترین و زیباترین خدمات آمبره و سامبره بهره‌مند شوید.

سایر دسته‌بندی‌های مراکز زیبایی و آرایشگاه

جستجو در آمبره و سامبره

بر اساس محله هابر اساس امکانات

بر اساس امتیاز

1
سالن زیبایی آنیش
سالن زیبایی آنیش

کرج، خیابان نیکوکار، قبل از مجتمع...

مشخصات و اطلاعات تماس
5 ( 1 رای)


 • <<
 • <
 • 1
 • >
 • >>