برندهای برتر پوشاک بچه گانه

میان پوشاک بچه گانه و پوشاک بزرگسالان تفاوت‌های زیادی وجود دارد. بنابراین در زمان خرید پوشاک بچه گانه باید دقت زیادی به خرج داد. پس با ما همراه باشید تا در این بخش از برند آنالیز شما را با تفاوت میان لباس های بچگانه و لباس های بزرگسالان و انواع پوشاک برای کودکان بیشتر آشنا کنیم. همچنین در انتهای این بخش ۱۰ برند برتر و مرکز فروش معتبر را نیز معرفی می‌کنیم تا شما بتوانید از میان آن‌ها بهترین برند را با در نظر گرفتن نوع خدمات، تنوع محصولات، امتیازات و موقعیت مکانی که دارد انتخاب کرده و خریدی آسان و مطمئن داشته باشید.

خرید پوشاک بچه گانه

پوشاک کودکان از هر لحاظ با پوشاک بزرگسالان فرق می‌کند. بنابراین در تولیدی های لباس کودکان باید به این نکات دقت شود تا لباسی که برای کودکان تولید می‌شود، دارای استانداردهای لازم باشد. در تولیدی لباس کودکان به مواردی مانند طرح و دوخت مناسب لباس باید دقت کرد. طراحی و دوخت لباس کودکان امری تخصصی می‌باشد و با روش‌هایی که برای طراحی و دوخت لباس بزرگسالان به کار برده می‌شود، فرق دارد. برخی از تولیدی‌ها ممکن است به این موضوع دقت نداشته باشند، بنابراین لباسی که برای کودکان تولید می‌کنند لباس نامناسب و غیراستانداردی خواهد بود.

جنس پوشاک بچه گانه

از جمله تفاوت‌های مهمی که میان لباس های بزرگسالان و کودکان وجود دارد، نوع پارچه به کار برده شده برای تولید لباس های کودکان می‌باشد. پارچه به کار برده شده برای تولید لباس کودکان با پارچه‌ای که برای لباس های بزرگسالان استفاده می‌شود فرق دارد. در تولید لباس های کودکان از پارچه‌های راحت و نرم استفاده می‌کنند.

همچنین این پارچه‌ها باید علاوه بر راحتی ضد حساسیت باشند تا بدن کودک هنگام پوشیدن لباس با مشکل روبرو نشود. در صورتی که از لباس‌هایی با پارچه‌های بی‌کیفیت برای تولید لباس کودکان استفاده شود، منجر به حساسیت های پوستی روی بدن کودکان خواهد شد. پارچه‌های نخی و پشمی گزینه‌های بسیار خوبی برای لباس کودکان هستند. زیرا هیچ نوع مشکل و حساسیت برای پوست کودک به وجود نمی‌آورند.

طرح پوشاک کودکان

از دیگر تفاوت‌هایی که میان لباس بزرگسالان و لباس کودکان وجود دارد، طرح‌هایی است که برای لباس های کودکان استفاده می‌شود. طرح‌های استفاده شده بر روی لباس کودکان باید با روحیه‌ی آن‌ها مطابقت داشته باشد تا موجب جلب نظر کودک شود. از هر طرحی می‌توان بر روی لباس کودکان استفاده کرد. اما طرح‌هایی مانند شخصیت های کارتونی در ابعاد و سایزهای مختلف در میان کودکان طرفداران زیادی دارند. در این زمینه طرح‌هایی که برای لباس های دخترانه به کار برده می‌شود، با طرح لباس های پسرانه متفاوت می‌باشد.

خرید لباس برای کودکان در سنین مختلف

خوب است بدانید مطابق با طبقه‌بندی که در دنیای مد و پوشاک برای پوشاک بچه گانه صورت می‌گیرد، این پوشاک از نظر سن و مؤلفه‌های دیگر در گروه‌بندی‌های مختلفی قرار می‌گیرند که در ادامه به معرفی این موارد می‌پردازیم.

خرید لباس نوزادان

این دسته از پوشاک بچه گانه شامل لباس‌هایی است که برای کودکان کمتر از دو سال استفاده می‌شود. از آنجایی که سر کودکان زیر دو سال، دقیقاً روی گردنشان قرار نمی‌گیرد و کمی جلوتر می‌باشد. بنابراین طراحی پوشاک آن‌ها باید به‌گونه‌ای باشد که از ناحیه سر و گردن کاملاً باز باشد. همچنین جنس لباس و میزان کلفتی و نازکی آن را باید بر اساس فصل انتخاب کرد. برای اینکه به نوزاد آسیبی وارد نشود و نوزاد در لباس خود احساس راحتی داشته باشد، بهتر است که از لباس های نرم که دارای وزن سبکی هستند استفاده شود.

خرید لباس کودک

این گروه از پوشاک برای کودکان ۲ تا ۸ ساله می‌باشد و چون کودک تا ۸ سالگی در مرحله رشد قرار دارد، در این مرحله از زندگی کودک لاغر می‌شود. بنابراین کودکانی که در این سن هستند، دارای دور کمرهای کوچک و شکمی برجسته هستند و لازم است که طراحی لباس آن‌ها مطابق با این ویژگی صورت گیرد.

خرید لباس نوجوان

پوشاک این گروه برای کودکانی است که سن آن‌ها بین ۸ تا ۱۴ سال می‌باشد. در این سن اندازه‌های سایز ۶ سانتی متر با یکدیگر فرق دارند. برای کودکانی که سن آن‌ها بین ۸ تا ۱۴ سال می‌باشد، بهتر است که اندازه لباس های آن‌ها را بیشتر از سن آن‌ها و بر اساس قد آن‌ها انتخاب کرد.

ویژگی های لباس نوزادان و کودکان

لباس نوزادان و کودکان باید دارای ویژگی های مختلفی باشد. از جمله این ویژگی‌ها می‌توان به موارد زیر اشاره کرد:

  • خشک نبودن پارچه لباس و شل بودن آن
  • جنس نرم و راحت
  • راحتی در پوشیدن و درآوردن لباس
  • لباس نوزاد دسترسی راحتی به پوشک داشته باشد
  • عاری از مواد قابل اشتعال
  • داشتن وزن سبک

ضمن اینکه این لباس‌ها باید بدون حساسیت و درز آزار دهنده باشند.

سخن پایانی

بعد از آشنایی با انواع پوشاک بچه گانه اگر قصد خرید حضوری یا اینترنتی این نوع لباس‌ها را دارید و به دنبال بهترین مرکز فروش در این زمینه هستید، ما در ادامه این بخش از برند آنالیز به معرفی ۱۰ برند برتر و فروشگاه مورد اعتماد در زمینه فروش لباس بچه گانه می‌پردازیم. بنابراین شما می‌توانید از میان این برندها یک گزینه را با توجه به شرایط خود انتخاب کنید و برای خریدی آسان و مطمئن اقدام نمایید.

 

جستجو در پوشاک بچه گانه

بر اساس محله هابر اساس امکانات

بر اساس امتیاز

متاسفانه برندی مطالبق با ویژگی‌های جستجوی شما یافت نشد

معرفی برند با ویژگی‌های مورد نظر

  • <<
  • <
  • >
  • >>