برندهای برتر براشینگ مو

صاف و لخت کردن مو با استفاده از سشوار یا اتو مو را براشینگ مو می‌گویند. در اجرای این روش شما می‌توانید با ساده‌ترین ابزارها حتی یک اتوی لباس این کار را انجام دهید‌. در چنین روشی شما می‌توانید موهای خود را خوش حالت تر و درخشان‌تر از حالت عادی جلوه دهید.البته انجام این کار توسط یک آرایشگر ماهر می‌تواند زیبایی بیشتری را در چهره شما به وجود آورد؛ چرا که کار براشینگ موها باید با تکنیک‌های خاصی صورت بگیرد.

از این رو ما در این بخش از وب‌سایت برند آنالیز تصمیم داریم در مورد انجام تکنیک‌های براشینگ بیشتر صحبت کنیم، ضمن اینکه در انتهای متن ۱۰ برند برتر از شناخته‌ترین مراکز زیبایی و آرایشگاه را به شما معرفی می‌کنیم تا شما بتوانید متناسب با موقعیت مکانی خود، بررسی خدمات مو و امتیازاتی که هر مرکز دارد؛ بهترین سالن آرایشی جهت انجام براشینگ را انتخاب نمایید.

براشینگ مو چیست؟

به تقسیم‌بندی مو و حرارت دادن دسته‌های مو به منظور صاف شدن و لخت شدن تارهای مو براشینگ گفته می‌شود.

پس اگر تمایل دارید تا برای چند ساعتی موهای لخت و خوش حالتی داشته باشید قطعاً استفاده از مدل براشینگ می‌تواند بهترین گزینه برای شما باشد. البته به خاطر داشته باشید که براشینگ باید به‌گونه‌ای انجام شود که حجم موهای شما را حفظ کند و مانع از سوختن ریشه مو شود.

انواع براشینگ مو

امروزه هر فردی با هر مدل مویی می‌تواند از براشینگ استفاده کند؛ ولی نکته مهم استفاده از سشوار در فاصله‌های مختلف می‌باشد که حتماً باید در اجرای انواع براشینگ به آن توجه کنید. مانند:

براشینگ موهای کوتاه

اگر شما دارای موهای کوتاهی هستید معمولاً برای براشینگ مو باید از اتو مو یا سشوارهای ملایمی استفاده کنید.

فراموش نکنید استفاده از برس های فلزی تأثیر زیادی در خوش حالتی براشینگ شما خواهد داشت.

براشینگ موی بلند و متوسط

در انجام مدل براشینگ موی متوسط یا بلند دو روش وجود دارد.

معمولاً یک آرایشگر با تقسیم‌بندی دسته‌های مو سعی می‌کند با استفاده از سشوار بیرونی یا سشوار داخلی تکه‌تکه با کمک برس های گرد و فلزی کار براشینگ را انجام دهد.

براشینگ کردن موهای فر

چنانچه شما دارای موهای مجعد و فری هستید بهتر است قبل از براشینگ از اسپری‌های دو فاز استفاده کنید.

سپس با کمک حرارت سشوار یک حالت لخت بودنی را در موهای خود ایجاد نمایید.

به خاطر داشته باشید که امروزه برای اجرای مدل براشینگ مجلسی مخصوص، آرایشگران سعی می‌کنند با استفاده از اسپری‌های دو فاز یا واکس مو براشینگ را در حالت زیباتری ارائه دهند.

نکاتی مهم برای براشینگ کردن مو

اگر چه صاف کردن مو مانند شینیون مو چندان کار دشواری نیست؛ ولی توجه داشته باشید که:

برای لخت کردن مو همیشه از قسمت پایین مو کار خود را شروع کنید.‌
اگر زیاد از نمونه‌های مختلف دستگاه براشینگ استفاده می‌کنید حتماً به کار بردن سرم مو را فراموش نکنید‌.
هیچ گاه بلافاصله بعد از رنگ کردن مو براشینگ نکنید؛ چون به تارهای مو آسیب جدی وارد خواهد شد.
در زمان براشینگ حتماً توجه ویژه‌ای به حرارت سشوار داشته باشید. همیشه سعی کنید سشوار در فاصله‌ای بیشتر از ۱۰ سانتیمتری ریشه مو قرار بگیرد.
برای براشینگ کردن مو برس هایی را به کار ببرید که سبک بوده و دسته گردی دارند‌؛ چرا که قرار است در هنگام براشینگ مدام برس در دست شما بچرخد.
هیچ گاه ضدعفونی کردن برس های براشینگ را فراموش نکنید؛ زیرا این وسایل با پوست سر شما تماس مستقیمی خواهند داشت.

جالب است بدانید که استفاده از برس های سرامیکی مزایای بیشتری نسبت به برس های فلزی دارد.

البته بهتر است برای براشینگ کردن موهای فر از نمونه‌های مختلف برس های چوبی استفاده کنید.

سخن پایانی

اگر قصد دارید با استفاده از براشینگ حرفه‌ای موهای صاف و لخت داشته باشید بهتر است به سالن های آرایشی مراجعه کنید که تکنیک استفاده از سشوار و اتو مو را به خوبی بلد هستند. چرا که استفاده نامناسب از دستگاه‌های حرارتی جهت انجام براشینگ می‌تواند آسیبی جدی به ریشه‌های مو وارد کند در نتیجه باعث ریزش مو و کم پشتی موهای شما شود.

از طرفی به خاطر داشته باشید که در انجام این کار تنها صاف کردن موها اهمیت ندارد بلکه باید آرایشگر سعی کند تا حجم مو را حفظ کرده و حالتی پرپشت در موهای شما به وجود آورد. به همین دلیل ما با شناخت چندین سالن آرایشی باتجربه و معروف در نظر داریم تا ۱۰ برند برتر از مجهزترین سالن های آرایشی را به شما معرفی کنیم.

بنابراین شما می‌توانید با در نظر گرفتن موقعیت مکانی خود و البته امتیازبندی هر یک از برندها که از طرف کاربران داده شده‌اند، بهترین و نزدیک ترین مراکز زیبایی را شناسایی و انتخاب کنید.

 

سایر دسته‌بندی‌های مراکز زیبایی و آرایشگاه

جستجو در براشینگ مو

بر اساس محله هابر اساس امکانات

بر اساس امتیاز  • <<
  • <
  • 1
  • >
  • >>