برندهای برتر پروتز مو

پروتز مو یکی از روش های ترمیم مو با موی طبیعی می‌باشد که بسیار کم‌هزینه و ایده آل است. در واقع این مدل کاشت مو نوعی روش نیمه دائمی به حساب می‌آید که می‌تواند دارای مزایای بسیاری برای شما باشد.پس با ما همراه باشید تا در این بخش از مقالات برند آنالیز توضیحات مفیدتری را در مورد پروتز مو به شما بدهیم. همچنین اگر به دنبال بهترین مراکز کاشت و پروتز برای موهای خود هستید لازم است بدانید ما در انتهای این بخش از برند آنالایز 10 برند برتر و مرکز معتبر را به شما معرفی می‌کنیم تا بتوانید با بررسی این مراکز در کمترین زمان و به آسانی بهترین گزینه را با توجه به شرایط خود انتخاب نمایید.

پروتز مو چیست؟

این روش نوعی کاشت مو است که به صورت نیمه دائمی با ماندگاری تقریباً ۲ سال قابل استفاده می‌باشد و برخلاف کاشت دائمی مو هیچ دوره نقاهت، عمل جراحی، خونریزی و همچنین هیچ درد و بخیه‌ای نخواهد داشت.

البته از آنجایی که جنس پروتز از نوع نانو می‌باشد حتی هیچ نوع حساسیتی را هم در فرد به وجود نمی‌آورد. این روش برخلاف کلاه گیس قابل رنگ زدن، اتو کشیدن و فر کردن است؛ چرا که برای آقایان از موی طبیعی مردانه انتخاب می‌شود و برای خانم‌ها از موی طبیعی زنانه پروتزهای زیبایی استفاده می‌شود.

نحوه استفاده از پروتز مو

شما می‌توانید با مراجعه به مراکز معتبر هر نوع مدل از پروتزهای مو را در لابه‌لای موهای خود با استفاده از چسب گیاهی و یا چسب‌های بیولوژیکی به کار ببرید.

البته ساده‌ترین روش استفاده از پروتزهای مو متصل کردن آن با کلیپس می‌باشد. ولی تخصصی‌ترین نحوه استفاده از پروتزهای مو به روش گره زدن است. در این مدل، پروتز توسط گره خوردن به موهای طبیعی فرد فیکس می‌شود. البته این نکته را به یاد داشته باشید که با رشد کردن موها باید جای گره‌ها هم عوض شود‌.

انواع پروتز مو

پروتزهای مو بسته به نوع کاربری مشتری به دو دسته تقسیم می‌شود:

 • پروتزهای فیکس ثابت
 • پروتزهای فیکس موقت

در پروتزهای فیکس ثابت همچنان پروتز در جایگاه ثابتی برای استفاده طولانی مدت فیکس می‌شود. بنابراین فرد بعد از گذشت ۲۴ ساعت از کاشت پروتز می‌تواند به زندگی عادی خود ادامه دهد‌‌. البته فراموش نکنید کسانی که دارای پوست چرب هستند باید حتی در فیکس های ثابت نیز هفته‌ای یکبار و افرادی با پوست خشک دو هفته یکبار پروتز را چسب کاری مجدد کنند. در فیکس موقت معمولاً پروتز توسط کلیپس یا چسب‌های ضعیف تنها برای چند ساعت به مو متصل می‌شود.

مزایای استفاده از پروتزهای مو

پروتز مو می‌تواند جهت رفع طاسی و جبران ریزش مو قابل استفاده باشد ضمن اینکه این روش مزایای دیگری دارد که می‌توان به موارد زیر اشاره نمود:

 • سریع و در هر زمانی قابل انجام شدن است‌.
 • قیمت بسیار ارزانی نسبت به کاشت طبیعی مو دارد.
 • اگر چه ماندگاری دائمی ندارد ولی تا چندین سال می‌تواند ظاهری زیبایی را برای فرد مهیا سازد.
 • با داشتن پروتزهای مو امکان انجام ورزش های سنگین، شنا، قرار گرفتن در تغییرات دمایی نسبتاً شدید و حمام کردن وجود دارد.
 • پروتز با توجه به درخواست شما در هر نقطه‌ای از سر به تعداد نیاز متصل خواهد شد.
 • کاملاً طبیعی هستند.

تفاوت پروتزهای مو با کلاه گیس

معمولاً انواع کلاه گیس از مواد مصنوعی نظیر الف پلاستیکی تهیه می‌شوند در صورتی که پروتز مو 100 درصد طبیعی از موی انسان است.

کلاه گیس حالتی عروسکی دارد و کاملاً از نظر دیگران قابل تشخیص می‌باشد ولی پروتزهای مو به ندرت با موی طبیعی از نظر رنگ و مدل تفاوت خواهد داشت.

کلاه گیس قابل رنگ کردن، ژل زدن، اتو کشیدن و یا سشوار کشیدن نمی‌باشد و فرد نمی‌تواند همراه کلاه گیس ورزش های پرتحرک انجام دهد و به استخر و حمام برود در صورتی که پروتز چنین نیست.

معایب پروتزهای مو

در زمینه معایب این روش می‌توان به این موضوع اشاره کرد که ممکن است شخص به چسب و یا جنس پروتز حساسیت داشته باشد. از طرفی بسته به ثابت بودن فیکس پروتز یا موقتی بودن فیکس آن این نوع کاشت مو نیاز به ترمیم‌های هفتگی و ماهیانه دارد، البته در برخی مواد نیز به علت تعریق فرد ممکن است پروتز بوی بدی بدهد.

سخن پایانی

با توجه به هزینه‌های بالایی که انجام روش های مختلف کاشت دائمی مو به همراه دارد غالباً امروزه استفاده از پروتز برای مو بسیار مورد استقبال قرار گرفته است.

البته اگر می‌خواهید با انتخاب بهترین پروتز و نحوه اجرای آن در بالاترین کیفیت، مطلوب‌ترین کاشت موقت مو را داشته باشید؛ می‌توانید در این بخش از برند آنالیز 10 برند برتر و مرکز تخصصی را در زمینه کاشت نمونه‌های مختلفی از پروتزهای مو مورد بررسی قرار داده و مطابق با منطقه سکونت خود، بررسی امتیازات هر یک از مراکز زیبایی و آرایشگاه برای کاشت پروتز و همچنین خدمات زیبایی آقایان موردنیاز خود بهترین مرکز تخصصی کاشت پروتز مو را انتخاب کنید.‌

سایر دسته‌بندی‌های مراکز زیبایی و آرایشگاه

جستجو در پروتز مو

بر اساس محله هابر اساس امکانات

بر اساس امتیاز
 • <<
 • <
 • 1
 • >
 • >>