برندهای برتر تبلیغات بنری

تبلیغات بنری در واقع نوعی از پیغام‌های تبلیغاتی جذاب کننده هستند که به صورت طراحی گرافیکی ثابت و متغیر ارائه خواهند شد و باعث می‌شوند تا توجه کاربران به سوی وب‌سایت موردنظر جلب شود‌. با این حال ما قصد داریم در این بخش از برند آنالیز تبلیغات بنری را معرفی کنیم و شما را با انواع نمونه‌های این روش بازاریابی و تبلیغات آشنا سازیم. این تبلیغات برای اجزای مختلفی هستند که در این بخش به آن‌ها پرداخته‌ایم.در ادامه این مقاله ۱۰ برند برتر و مرکز تخصص را در زمینه انجام این نوع تبلیغات به شما معرفی کرده‌ایم تا بتوانید از میان آن‌ها مرکز موردنظر خود را انتخاب کنید. این مراکز و شرکت‌ها بر اساس امتیاز، خدمات و موقعیت مکانی مختلفی، دسته‌بندی شده‌اند و انتخاب را برای شما بسیار آسان کرده است.

تبلیغات بنری چیست؟

یکی از روش‌های پرکاربرد برای تبلیغ کردن، تبلیغات بنری می‌باشد که برای معرفی کردن یک برند در فضای مجازی بسیار تأثیرگذار می‌باشد. در صورتی که این روش به درستی استفاده شود، از طریق طراحی یک بنر جذاب می‌توان نظر کاربران زیادی را به سوی خود جلب کرد و میزان مشتریان خود را افزایش داد. بنابراین می‌توان گفت نخستین قالب از تبلیغات آنلاین که باید برای آن هزینه پرداخت کرد تبلیغات بنری است.

این نوع تبلیغات در قالب گرافیکی و فرمت‌های گوناگونی مثل تصویر، ویدیو، متن و غیره به کاربران نشان داده می‌شود. اگر بر روی این تبلیغات کلیک شود مرورگر اینترنت به سمت سایتی که تبلیغات را انجام می‌دهد انتقال پیدا خواهد کرد. در واقع هدف از این نوع تبلیغات انتقال دادن پیغام برند و تبلیغات موردنظر به مراجعه‌کنندگان وب‌سایت است. این تبلیغات در قسمت‌های مختلفی از وب‌سایت‌ها که به صورت خصوصی برای تبلیغات در نظر گرفته شده‌اند، به نمایش درمی‌آیند.

شکل بنرها اکثراً به شکل مستطیل بوده و به هر میزانی که مستطیل آن‌ها عریض‌تر باشد، تأثیرگذاری آن نسبت به بنرهای باریک‌تر بیشتر خواهد بود.

اهداف تبلیغ بنری

استفاده از تبلیغات نوع بنری با اهداف گوناگونی صورت می‌گیرد که یکی از مهم‌ترین اهداف آن بالا بردن سطح آگاهی از برند می‌باشد. با استفاده از این بنرها می‌توان مشتریان بالقوه را از وجود خود مطلع کرده و از این طریق خود را در ذهن آن‌ها ثابت نگه داشت.

از دیگر اهدافی که این روش بازاریابی اینترنتی دارند، می‌توان به مواردی مانند زیر اشاره کرد:

 • افزایش ترافیک و ارتقای رتبه در گوگل
 • جمع‌آوری لید یا سرنخ باکیفیت
 • افزایش فروش و بازگرداندن مشتری‌ها یا لیدهای ازدست‌رفته با ارائه پیشنهادات جذاب

عناصر تبلیغ بنری

تبلیغ بنری دارای عناصر مختلفی می‌باشد که برخی از مهم‌ترین عناصر آن عبارت‌اند از:

 • پیام ارزشمند
 • محل نمایش در این تبلیغات
 • طراحی اصولی و جذاب در تبلیغ بنری
 • CTA مناسب در تبلیغ بنری
 • ارائه یک پیام ارزشمند در تبلیغ بنری

انواع تبلیغات بنری

در این بخش قصد داربم شما را با انواع این نوع تبلیغات آشنا کنیم. پس با ما همراه شوید:

تبلیغات ثابت بنری

جایگاه بنری مشاهده شده در وب‌سایت‌ها معمولاً از نوع تبلیغات بنری ثابت است که کاربران می‌توانند تبلیغات خود را در مکانی که مدنظر دارند و در محدوده زمانی تعیین شده، به میزان تعیین شده برای مشتریان خود به نمایش درآورند.

تبلیغات کلیکی

در تبلیغات بنری کلیکی که در وب‌سایت‌های بزرگ به نمایش درمی‌آیند کاربران می‌توانند تعیین کنند که بنر موردنظرشان در زمان دلخواه برای کاربران در محدوده جغرافیایی تعیین شده به نمایش درآید. حتی این امکان وجود دارد که کاربران نوع دستگاه سیستم‌عامل‌های بنر را نیز انتخاب کنند، برای تبلیغات کلیکی تعرفه‌ها متفاوت می‌باشد. با توجه به نوع کسب و کار و پیشنهاد یا ارزش ویژه‌ای که به کاربران ارائه می‌شود، قیمت این کلیک‌ها متفاوت خواهد بود و به هر میزان که بنر موردنظر برای کاربران جذابیت داشته باشد به ازای هر کلیک هزینه مخصوصی باید پرداخت کرد.

تبلیغات ریتارگتینگ

ممکن است مشتریانی که نخستین بار به وب‌سایت مراجعه می‌کنند از خدمات و یا محصولاتی که ارائه می‌شود، استفاده نکرده باشند. ولی این نوع مشتریان هنگامی که برای بار دوم به سایت مراجعه می‌کنند، ممکن است زمان بیشتری را در وب‌سایت بگذارند و یا احتمال دارد که این مشتریان به هواداران وفادار محصولات و خدمات سایت موردنظر تبدیل شوند. در تبلیغ بنری ریتارگتینگ می‌توان بودجه خود را مدیریت کرد و از میان کاربرانی که به این سایت مراجعه می‌کنند، افرادی را مورد هدف قرار داد که پیش از این به وب‌سایت مراجعه کرده‌اند. این روش از محبوب ترین روش های دیجیتال مارکتینگ است.

سخن پایانی

اگر قصد دارید از بنرهای تبلیغاتی برای ارتقا کسب و کار خود کمک بگیرید ما در این بخش ۱۰ برند برتر و شرکت تخصصی را به شما معرفی می‌کنیم، بنابراین شما می‌توانید به راحتی و در کمترین زمان مرکز موردنظر خود را انتخاب کرده و از خدمات آن بهره‌مند شوید. با انتخاب هر یک از این مراکز حرفه‌ای شما می‌توانید تبلیغات موردنظر خود را به صورت تخصصی‌تر انجام دهید و برند و نام تجاری‌تان را با قدرت بیشتری در میان دیگر رقبا به مخاطبانتان معرفی کنید.

سایر دسته‌بندی‌های بازاریابی و تبلیغات

جستجو در تبلیغات بنری

بر اساس محله هابر اساس امکانات

بر اساس امتیاز

 • <<
 • <
 • 1
 • >
 • >>