برندهای برتر توستر و آون توستر

توستر و آون توستر برای برشته کردن نان، سوخاری کردن جوجه و تهیه انواع شیرینی و کلوچه به کار می‌رود.‌ چنانچه شما هم قصد خرید توستر و نمونه‌ای از آون توستر را دارید بهتر است با ما در این بخش از مقالات برند آنالیز همراه باشید؛ زیرا ما تا پایان این متن اطلاعات مفیدی را در مورد این دو محصول به شما خواهیم داد. ضمن اینکه با معرفی ۱۰ برند برتر در این زمینه سعی داریم خرید مطلوبی را در اختیار شما قرار دهیم‌.

پس شما می‌توانید متناسب با شهر و منطقه خود، برند محصولات عرضه شده، قیمت آن‌ها، تنوع محصولات و همچنین امتیازات مراکز عرضه کننده بهترین برند موردنظر خود را به آسانی به دست آورید.
توستر و آون توستر چیست؟
توستر و آون توسترها وسیله‌هایی هستند که با استفاده از المنت‌های تابشی کار برشته کردن نان و گرم کردن انواع غذا را انجام می‌دهند. برخی از نمونه‌های پیشرفته‌تر می‌توانند کار سرخ کردن و تهیه پیتزا و شیرینی را نیز برای کاربر مهیا سازند‌.

بنابراین شما با تنظیم حرارت توستر می‌توانید کار توست کردن نان را به راحتی به هر رنگ دلخواهی مانند طلایی و قهوه‌ای انجام دهید. ضمن آنکه در کمترین زمان کار طبخ انواع غذاهای فست فود، کلوچه و تهیه پاپ کرن را نیز برای شما امکان‌پذیر می‌کند.
انواع توستر و آون توستر
با توجه به طراحی‌های مختلف که در انواع توسترها به وجود آمده است امروزه توسترها به دو نوع مدل متفاوت طبقه بندی شده‌اند.
توستر ساده
این محصول همان توستر های معمولی و ساده‌ای هستند که بیشتر برای تست کردن نان به کار می‌روند. امروزه در بازارهای فروش می‌توان توستر و آون توسترهای ساده را با مارک ها و قیمت های مختلفی مشاهده کرد. در واقع این نوع لوازم برقی آشپزخانه دارای ظرفیت‌های متفاوتی هستند و بسته به ظرفیتشان می‌توانند ۲ تا ۶ تکه نان را سوخاری کنند.
آون توستر
معمولاً آون توسترها محصولاتی بزرگ‌تر از توسترها هستند، به همین دلیل قابلیت‌های بیشتری را می‌توانند در اختیار شما قرار دهند. هر چند که قیمت توستر و آون توستر ایرانی نسبت به مارک های خارجی کمی ارزان تر است؛ اما به طور کلی تمامی آون توسترها در دو مدل به شکل:

آون توستر رومیزی
آون توستر توکار یا همان داخل کابینتی

دسته‌بندی می‌شوند‌. در واقع هر دو مدل دارای ویژگی‌های مشابهی هستند و تنها از نظر طریقه نصب و طراحی ظاهری با یکدیگر تفاوت دارند‌.
مهم ترین کاربرد آون توسترها
شما با استفاده از هر نوع آون توستری به شکل رومیزی و یا توکار می‌توانید کارهای متنوعی از قبیل:

پخت پیتزا
گریل کردن گوشت
پخت انواع شیرینی و کیک
پخت کلوچه
برشته کردن جوجه
تهیه انواع کوکو و کتلت
سیب زمینی تنوری
گرم کردن انواع غذا

و طبخ بسیاری غذاهای متنوع را انجام دهید‌. البته توجه داشته باشید که برخی از آون توسترها دارای کانوکشن هستند، بنابراین قابلیت‌های بیشتری را در اختیار کاربران قرار می‌دهند‌، برخی آون توسترهای دیگر مجهز به جوجه گردان هستند. پس به راحتی می‌توانید با آن مرغ سوخاری و خوشمزه درست کنید.
خرید آون توستر
چنانچه قصد خرید توستر و آون توستر را دارید حتماً این سؤال را دارید که آون توستر چند لیتری خوبه؟ در پاسخ باید گفت در زمان خرید همیشه به حجم و گنجایش محصول توجه ویژه‌ای داشته باشید. اگر جزو خانواده‌های پرجمعیت هستید و یا اگر علاقه زیادی به آشپزی دارید سعی کنید در مراکز فروش آون توستر محصولی با گنجایش ۳۰ لیتر را انتخاب کنید.

اما چنانچه تعدادی اعضای خانواده شما کم می‌باشد بهتر است محصولی کمتر از ۳۰ لیتر را مورد استفاده خود قرار دهید. نکته دیگر اینکه قبل از توجه داشتن به بهترین مارک توستر حتماً فضای آشپزخانه خود را در نظر بگیرید و با خرید توستر و آون توسترهای بزرگ فضای آشپزخانه خود را محدود نکنید. امروزه با توجه به آپارتمانی بودن اکثر خانه‌ها و کوچک بودن آشپزخانه آن‌ها بهتر است ابتدا اون توسترهای کوچک را مورد انتخاب خود قرار دهید.
سخن پایانی
این روزها با توجه به نوسانات زیادی که در قیمت انواع توستر و آون توسترها به وجود آمده است، بنابراین بیشتر افراد سعی دارند قبل از خرید لوازم برقی آشپزخانه حتماً از قیمت آن‌ها مطلع شوند. بر همین اساس ما در وب سایت برند آنالیز با معرفی ۱۰ برند برتر در زمینه فروش انواع لوازم برقی آشپزخانه خصوصاً توستر و آون توستر این شرایط را برای مشتریان فراهم آورده‌ایم، بنابراین شما می‌توانید قیمت توستر نان و قیمت انواع آون توستر را در برندهای ایرانی و خارجی به دست آورید.

 

 

جستجو در توستر و آون توستر

بر اساس محله هابر اساس امکانات

بر اساس امتیاز  • <<
  • <
  • 1
  • >
  • >>