برندهای برتر ظروف غذاخوری پذیرایی

ظروف غذاخوری پذیرایی در طرح‌ها و مدل‌های مختلفی تولید می‌شوند. بنابراین اگر شما به دنبال خرید این ظروف هستید لازم است بدانید ما در این بخش برند آنالیز می‌خواهیم شما را با انواع ظروف غذاخوری آشنا کنیم. سپس با معرفی ۱۰ برند برتر و مرکز معتبر که در زمینه عرضه ظروف لوکس پذیرایی و ظروف پذیرایی جدید فعالیت می‌کنند به شما کمک می‌کنیم تا بتوانید از میان آن‌ها بهترین مراکز را با توجه به شرایط، موقعیت مکانی، امتیازات و خدمات آن‌ها انتخاب کرده و خریدی آسان و مطمئن را تجربه کنید.
خرید ظروف غذاخوری
اهمیت ظرفی که در آن غذا خورده می‌شود کمتر از خود وعده غذایی نیست. بنابراین در هنگام خرید ظروف غذا خوری باید به شکل ظاهری ظرف و همچنین مواد اولیه که برای ساخت آن استفاده شده است و چگونگی استفاده از آن دقت کرد.

امروزه ظروف غذاخوری در انواع مختلف و سبک ها و طرح های گوناگونی تولید می‌شوند و دارای تکه های مختلفی می‌باشند. برخی از این ظروف به صورت سرویسی عرضه می‌شوند و کاربرد آن‌ها برای مهمانی های رسمی است.

ضمن اینکه از ظروفی مثل ملامین و یا ظرف های سفالی می‌توان برای مهمانی های غیررسمی استفاده کرد. رنگی که برای ظروف غذاخوری پذیرایی به کار برده می‌شود، معمولاً سفید است که در آن از طراحی های زیبایی نیز استفاده می‌شود. اما ظروف غیر رسمی با رنگ‌های مختلف و طرح های دیگری ساخته می‌شوند. بنابراین ظروف غیر رسمی را می‌توان آزادانه‌تر انتخاب کرد.

در رابطه با تقسیم بندی ظروف غذاخوری پذیرایی نیز باید گفت که اصلی‌ترین پارامتری که موجب این تقسیم ‌بندی می‌شود، جنس این ظروف است. با این حال ما در ادامه این مطلب برای شما برخی از مدل های پرکاربرد ظروف غذاخوری پذیرایی را معرفی می‌کنیم تا بتوانید با شناخت آن‌ها و کاربرد مدنظرتان بهترین انتخاب را داشته باشید. پس با ما همراه شوید.
ظروف غذاخوری چینی
ظرف چینی از استحکام و زیبایی زیادی برخوردار می‌باشند. برخی از این ظروف به دلیل ظرافت و نازکی که دارند معروف هستند. معمولاً این نوع ظرف‌ها را با رنگ سفید می‌سازند که دارای سبک جذاب تری باشد و بتوانید آن‌ها را با اتاق ناهارخوری ست کنید. هر چند برخی از ظروف چینی را می‌توان در ماشین ظرفشویی شست.

اما ممکن است برخی دیگر به گونه‌ای باشند که نتوان آن‌ها را در ماشین قرار داد و باید با دست شسته شوند. امروزه در بازار انواع سرویس غذاخوری چینی خارجی و خارجی وجود دارند و می‌توانید با توجه به بودجه مالی و سلیقه شخصی تان طرح مورد نظر را خریداری کنید.
ظروف غذاخوری سرامیکی
ظروف غذا خوری پذیرایی که از جنس سرامیک هستند، از مقاومت بسیار خوبی برخوردار می‌باشند و در سبک های مختلفی تولید می‌شوند. این ظروف معمولاً دارای قیمت مناسبی هستند و نسبت به ظروف چینی ممکن است کمی سنگین‌تر باشند.
ظروف سفالی
از جمله ظروف غذاخوری مقرون‌ به‌صرفه که می‌توان برای منزل خود تهیه کرده ظروف سفالی هستند. اما ساختار این ظروف نسبت به دیگر انواع ظروف غذاخوری متخلخل می‌باشند و آن‌ها را با کمک مواد ضد آب می‌پوشانند. البته بهتر است که برای مهمانی های غیر رسمی از این ظروف استفاده شود. در این میان خوب است بدانید استحکام و دوامی که ظروف سفالی دارند در مقایسه با ظروف سرامیکی و چینی کمتر است.
ظروف غذاخوری ملامین
ظروف ملامین شباهت بسیاری به ظروف سرامیکی دارند اما خوب است بدانید این نوع ظروف از رزین مقاوم ساخته شده‌اند. به همین دلیل می‌توان از آن برای کاربردهای مختلفی استفاده کرد. همچنین می‌توان گفت همین امر باعث شده است این ظروف برای هر موقعیتی مناسب باشند. ظروف غذاخوری ملامین در رنگ‌ها و طرح های مختلفی طراحی و تولید شده‌اند بنابراین برای هر سلیقه‌ای نمونه و طرح دلخواه در بازار موجود است.
نحوه مراقبت از ظروف غذاخوری
انواع ظروف غذاخوری پذیرایی که در کارخانه‌های مختلف ساخته می‌شوند. دارای دستورالعمل استفاده هستند، به گونه‌ای که برخی از سبک هایی که ظروف پذیرایی دارند، لازم است که با دست شسته شوند. اما بعضی دیگر که در طراحی آن‌ها از فلز استفاده شده است، نباید در مایکروویو قرار گیرند.

ممکن است برخی از این ظروف به راحتی در کابینت جا شوند. اما برای برخی دیگر از آن‌ها لازم است حفاظت و نگهداری بیشتری صورت گیرد. برای اینکه بتوانید به خوبی از ظروف چینی و دیگر انواع ظروف غذاخوری پذیرایی نگهداری و مراقبت کنید، می‌توانید آن‌ها را در قطعات فوم قرار دهید تا دچار خراشیدگی نشوند.
سخن پایانی
پس از آشنایی با انواع ظروف غذا خوری پذیرایی در ادامه این بخش از برند آنالیز 10 برند برتر و مرکز فروش معتبر آمده است که شما با بررسی هر یک از این مراکز می‌توانید مناسب‌ترین گزینه را برای خرید ظروف پذیرایی لاکچری و سرویس غذاخوری فانتزی انتخاب کرده و برای خرید ظروف غذا خوری پذیرایی به آن مراجعه کنید. بنابراین شما با دریافت قیمت سرویس غذاخوری سرامیکی رنگی و سرویس پذیرایی عروس، سرویس چینی جدید و شیک و سرویس چینی ارزان می‌توانید برای خرید آن‌ها اقدام کنید.

جستجو در ظروف غذاخوری پذیرایی

بر اساس محله هابر اساس امکانات

بر اساس امتیاز

1
فروشگاه اینترنتی جویا

کرج ، چهارراه طالقانی ، برج...

مشخصات و اطلاعات تماس
1 ( 1 رای)
  • <<
  • <
  • 1
  • >
  • >>