برندهای برتر تابلو تبلیغاتی

امروزه استفاده از انواع تابلو تبلیغاتی برای تمامی کسب و کار مهم می‌باشد. به طوری که این تابلوها به خوبی می‌توانند حرفه و برند شما را به مشتریان معرفی کنند. با این حال ما سعی داریم در برند آنالیز بیشتر در خصوص این تابلوها صحبت کرده و انواع مختلف این تابلوها را مورد بررسی قرار دهیم.همچنین می‌خواهیم شما را با ۱۰ برند برتر در این زمینه آشنا کنیم.

بنابراین شما می‌توانید در انتهای این بخش از برند آنالیز ۱۰ برند برتر در زمینه ساخت تابلوهای تبلیغاتی را بررسی نموده و سپس بهترین مرکز تخصصی را بر اساس منطقه، خدمات مورد نظر، امتیاز هر یک از این شرکت‌ها و دیگر موارد مهم دسته‌بندی و انتخاب کنید.

تابلو تبلیغاتی چیست؟

تابلوهای تبلیغاتی از جمله بهترین روش‌ها برای معرفی برند و خدمات به مشتری هستند. به طوری که می‌توان گفت وجود این تابلوها در رونق کسب و کار تأثیر بسزایی دارد. امروزه به جرأت می‌توان گفت کمتر کسب و کاری وجود دارد که از نوعی از این تابلوها استفاده نکرده باشد. با این حال مشاهده می‌شود انواع تابلو تبلیغاتی در دسته‌های مختلف قرار گرفته و افراد می‌توانند متناسب با شغل مورد نظرشان یکی از این تابلوها را انتخاب کند.

انواع تابلوهای تبلیغاتی کدامند

همان‌طور که گفته شد تابلوهای تبلیغاتی دارای انواع مختلفی می‌باشد که در ادامه به معرفی آن‌ها می‌پردازیم:

تابلو چلنیوم

یکی از مشهورترین این تابلوها، تابلو چلنیوم است به طوری که اغلب افراد این تابلوهای تبلیغاتی را با نام تابلو‌ چلنیوم می‌شناسند. امروزه نمونه‌های بسیاری از این تابلو در سر در مغازه‌ها، رستوران‌ها، بانک‌ها و مجتمع‌ها به وفور دیده می‌شود. زیرا این تابلوها دارای رنگ‌های متنوعی هستند و از آن جایی که امکان نصب حروف برجسته بر روی آن‌ها وجود دارد جذابیت زیادی به تابلو می‌دهد.

تابلو پلاستیکی

تابلو پلاستیکی دیگر نوع تابلو تبلیغاتی است که شباهت زیادی به تابلو ‌چلنیوم دارد؛ اما مهم‌ترین تفاوت آن جنس حروف برجسته استفاده شده در آن می‌باشد. لازم است بدانید حروف پلاستیکی استفاده شده در این تابلوها فاقد لبه بوده که این امر موجب می‌شود نتوانیم تابلوها از کنار بخوانیم.

تابلو فلزی

نوع دیگر تابلوهای تبلیغاتی، تابلوهای فلزی هستند که برای ساخت آن از ورق های فولادی و حروف برجسته استفاده می‌شود. استفاده از این تابلوها در تبلیغات محیطی برای مجتمع‌های مسکونی و اداری امکان‌پذیر است.

تابلو استیل

و اما از زیباترین انواع تابلوهای تبلیغاتی تابلو استیل است که اگرچه در دو رنگ طلایی و نقره‌ای محدود می‌باشد اما جذابیت زیادی دارد. این نوع تابلو تبلیغاتی همچنین به عنوان مقاوم ترین تابلو بسیار مورد توجه کسب و کارها قرار گرفته است.

تابلو کامپوزیت

نوع دیگری از تابلوهای تبلیغاتی که امروزه در موارد گوناگونی مورد استفاده قرار می‌گیرد، تابلو کامپوزیت است. استفاده از ورق های کامپوزیت برای تولید حروف برجسته در این تابلوها بسیار مرسوم می‌باشد که این امر موجب براق شدن تابلو نیز می‌شود. همچنین ورقهای کامپوزیت به دلیل عدم آلوده شدن و غبارگیری بسیار محبوب هستند.

معرفی ساده ترین نوع تابلوهای تبلیغاتی

اما علاوه بر آن چه بیان شد یکی دیگر از انواع تابلوهای تبلیغاتی که به عنوان ساده ترین این تابلوها نیز شناخته می‌شود، بنرها هستند. این نوع تابلو فارغ از نورپردازی و استفاده از حروف برجسته است و به طور کلی شامل اسکلت فلزی، بنر و پروژکتور می‌باشد. برای چاپ این تابلوها از دستگاه‌های مختلف استفاده می‌کنند که این امر موجب شده تابلوها در طرح‌ها، رنگ‌ها و اشکال و کیفیت‌های متفاوتی ارائه شوند.

معرفی تابلو تبلیغاتی دیجیتال

تابلو دیجیتال تبلیغاتی، نوع دیگر این تابلوها می‌باشد که امروزه مورد استفاده قرار گرفته و به همراه سیستم‌های چند رسانه الکترونیک بکار می‌روند. صفحات نمایشی دیجیتال معمولاً جهت تبلیغ در فروشگاه‌ها یا محیط‌ها و فضاهای داخلی استفاده می‌شوند و جنس آن از ال سی دی یا پلاسما است. اما نوعی دیگری این تابلوها که در فضاهای بیرونی استفاده می‌شود از جنس ال ای دی می‌باشد.

سخن پایانی

در حال حاضر تولید تابلو تبلیغاتی در انواع مختلف انجام می‌گیرد و با وجود این امر خریداران به راحتی و در کمترین زمان ممکن می‌توانند آنچه را که می‌خواهند انتخاب کنند. اما باز هم انتخاب بهترین شرکت‌های فعال در این زمینه اهمیت بسیاری دارد.

بنابراین اگر به دنبال بهترین مراکز خدمات تابلوهای تبلیغاتی برای بازاریابی و تبلیغات هستید می‌توانید در ادامه ما را همراهی کنید تا 10 برند برتر و شرکت موفق در این حوزه را به شما معرفی کنیم و به راحتی بتوانید بهترین شرکت و بهترین خدمات را انتخاب و دریافت کنید.

 

سایر دسته‌بندی‌های بازاریابی و تبلیغات

جستجو در تابلو تبلیغاتی

بر اساس محله هابر اساس امکانات

بر اساس امتیاز  • <<
  • <
  • 1
  • >
  • >>