برندهای برتر نمایشگاه

امروزه غرفه سازی نمایشگاهی سهم بسزایی در بازاریابی و تبلیغات قدرتمند و افزایش فروش در بازارهای داخلی و خارجی دارد. به طوری که بسیاری از کسب و کارها و شرکت‌ها برای معرفی بهتر خود در نمایشگاه‌های مختلف حضور می‌یابند و از ین طریق خود را به مشتریان و مخاطبان بیشتری معرفی می‌کنند. اما خوب است بدانید در دنیای پر رقابت امروزی، طراحی و ساخت غرفه باید با اصول خاص و به صورت کاملاً حرفه‌ای انجام شود چرا که تأثیر بسیاری در نگاه و برداشت مشتری از شما دارد.با این حال اگر می‌خواهید در این زمینه بیشتر بدانید و یا به دنبال بهترین مراکز طراحی غرفه و ساخت این سازه‌ها هستید می‌توانید در این بخش با ما همراه شوید تا ضمن توضیحات بیشتر در این زمینه شما را با 10 برند برتر از سازندگان غرفه نمایشگاهی آشنا کنیم. بنابراین شما می‌توانید با بررسی خدمات، محصولات، موقعیت مکانی و همچنین امتیازاتی که کاربران به این مراکز داده‌اند بهترین گزینه را برای دریافت خدمات انتخاب نمایید.

غرفه سازی نمایشگاهی

با توجه به اهمیتی که حضور در نمایشگاه‌های داخلی و خارجی دارد، امروزه بسیاری از شرکت‌ها و صاحبان کسب و کارهای کوچک و بزرگ به دنبال حضور در این نمایشگاه‌ها هستند تا خود را بیشتر در معرض دید مشتریان قرار بدهند.

هر چند که در حال حاضر بسیاری از کسب و کارها با کمک فضای مجازی و در بستر دیجیتال مارکتینگ به دنبال برندسازی و رشد کسب و کار خود هستند. اما همچنان غرفه سازی نمایشگاهی و تبلیغات رو در رو جایگاه خوب و مؤثری در این میان دارد و هنوز هم کمک گرفتن از این روش به خوبی می‌تواند کسب و کار شما را به مشتریان معرفی کند.

نکات مهم برای طراحی و ساخت غرقه

یکی از مهم‌ترین نکاتی که برای طراحی غرفه نمایشگاهی باید در نظر داشت، ظاهر و سبک غرفه با توجه به موضوع نمایشگاه و کسب و کار مورد نظر می‌باشد.

ضمن اینکه بهتر است سلیقه شرکت کنندگان در نمایشگاه را نیز باید برای غرفه سازی نمایشگاهی دخالت دهید. اما در این میان همیشه باید نگاه خاصی برای افزایش میل و رغبت مشتریان و بازدیدکنندگان جهت مراجعه به غرفه داشته باشید و در این زمینه جذابیت و خاص بودن را فراموش نکنید.

استفاده از متریال جدید و باکیفیت نیز در ساخت غرفه اهمیت بسیاری دارد. ضمن اینکه ترکیب رنگ‌های جذاب و کاربرپسند نیز می‌تواند شانس افزایش بازدید را برای غرفه شما افزایش دهد. امروزه بسیاری از مراکزی که به عنوان شرکت غرفه سازی فعالیت می‌کنند از چوب به عنوان متریال غرفه سازی نمایشگاهی استفاده می‌کنند که علاوه بر امکان طراحی‌های گوناگون با کمک این متریال، پس از نمایشگاه قابلیت بازیافت را نیز دارد.

انواع خدمات غرفه سازی برای نمایشگاه

لازم است بدانید غرفه سازی نمایشگاهی در بخش‌های مختلف انجام می‌شود، ضمن اینکه شما می‌توانید برای طراحی غرفه اقدام کنید. همچنین ساخت غرفه و غرفه آرایی از دیگر مواردی است که به عنوان خدمات این امر ارائه می‌شوند. بعلاوه اینکه

 • کف سازی غرفه
 • نصب برق و سیم کشی غرفه
 • تأمین و اجاره تجهیزات نمایشگاهی
 • نصب تجهیزات غرفه
 • نصب لوگو و آرم مخصوص

از دیگر خدمات ساخت غرفه هستند. ضمن اینکه امروزه بهترین شرکت‌های غرفه سازی پکیج‌هایی را در این زمینه ارائه می‌دهند و شما می‌توانید با انتخاب این پکیج‌ها ضمن دریافت تمامی خدمات، ساخت غرفه ارزان و مقرون به صرفه را داشته باشید.

معرفی انواع ساخت غرفه برای نمایشگاه

در حال حاضر غرفه سازی نمایشگاهی با توجه به بودجه مالی، سلیقه مشتریان و پارامترهای دیگری انجام می‌شود. بنابراین انواع مختلفی از این سازه‌ها وجود دارد که در ادامه به معرفی آن‌ها می‌پردازیم:

غرفه نمایشگاهی ارزان: این نوع غرفه از متریال کم هزینه و بسیار ساده ساخته می‌شود تا با هزینه کمتر و با در نظر گرفتن توان مالی شرکت کننده ایجاد شود.

غرفه نمایشگاهی خاص: این سازه در واقع ساخت سفارشی غرفه نمایشگاهی است که بنابر بودجه، سلیقه و نیاز مشتری طراحی و ساخته می‌شود.

غرفه نمایشگاهی پرتابل: این نوع غرفه از سازه‌هایی تشکیل می‌شود که امکان استفاده و نصب در چندین نمایشگاه را دارد. به طوری که این سازه‌ها از هم جدا شده و دوباره امکان مونتاژ را دارند.

غرفه نمایشگاهی مدولار: این نوع غرفه‌های به انواع مختلفی از جمله غرفه ماکسیم و غرفه پرولایت تقسیم‌بندی می‌شود و در ساخت آن از سازه‌های آلومینیومی استفاده می‌شود.

انتخاب بهترین شرکت غرفه سازی

با توجه به هر آنچه پیش‌تر گفته شد، غرفه سازی نمایشگاهی امری مهم و حائز اهمیت است که باید توسط افراد متخصص و باتجربه انجام شود. در واقع ساخت غرفه نمایشگاهی علاوه بر حساسیت‌های خاص خود هزینه‌های قابل توجهی را دربردارد که همین امر موجب می‌شود تا برای ساخت غرفه مورد نظر از شرکت‌هایی کمک بگیرید که دارای گرید بالا در این زمینه باشند. بهترین طراحان را برای طراحی سه بعدی غرفه داشته باشند و با کمک بهترین متریال در کمترین زمان ممکن و با کمترین هزینه‌ها، اجرای پروژه را انجام داده و به اتمام برسانند.

سخن پایانی

با توجه به تمامی مواردی که در زمینه غرفه سازی نمایشگاهی گفته شد، اگر شما هم به دنبال بهترین شرکت‌های غرفه سازی هستید می‌توانید با ما در این بخش از برند آنالیز همراه شوید تا 10 برند برتر از میان غرفه سازان حرفه‌ای را انتخاب کرده و بهترین تجربه را در این زمینه داشته باشید.

سایر دسته‌بندی‌های بازاریابی و تبلیغات

جستجو در نمایشگاه

بر اساس محله هابر اساس امکانات

بر اساس امتیاز

1
اسپیس سازان
اسپیس سازان

تهران، ملارد قشلاق، کوچه نرگس، خیابان...

مشخصات و اطلاعات تماس
5 ( 1 رای)


 • <<
 • <
 • 1
 • 2
 • 3
 • >
 • >>