برندهای برتر لباس پزشکی

پزشکان و پرستاران به لباس پزشکی خود در محیط‌های درمانی مختلف اهمیت زیادی می‌دهند؛ چون روپوش های سفید معمولاً زود در معرض آلودگی قرار گرفته و کثیف می‌شوند و نیاز بیشتری به شستشو دارند، بنابراین باید از جنس مرغوبی باشند. با توجه به اهمیت این موضوع ما در این بخش از مقالات برند آنالیز به توضیح هر چه بیشتر انواع لباس های پزشکی پرداخته‌ایم‌. از طرفی در پایان مقاله با معرفی ۱۰ برند برتر و بزرگ ترین مراکز تولید و عرضه روپوش های پزشکی در نظر گرفته‌ایم تا خرید مطلوبی از این محصول را برای شما فراهم کنیم. البته فراموش نکنید که این مراکز بر اساس مناطق و امتیازات مختلف معرفی شده‌اند.

لباس پزشکی

مطمئناً پرستیژ و کلاس کادر پزشکی بیشتر از هر موضوع دیگری به پوشیدن لباس سفید آن‌ها بستگی دارد. معمولاً در بیمارستان‌ها و دیگر مراکز درمانی توجه زیادی به لباس های فرم پزشکان، پرستاران و دیگر پرسنل درمانی داده می‌شود؛ چون این افراد به طور مستقیم با سلامتی مجموعه‌ی بزرگی از افراد در ارتباط هستند.‌ بنابراین همیشه باید لباس کار پزشکی ضمن داشتن رنگ روشن غالباً تمیز و ضدعفونی شده باشند.

خرید روپوش پزشکی

اگر شما قصد خرید روپوش پزشکی شیک را دارید بهتر است اول از همه سمت شغلی خود را بدانید؛ چون در بین یک کادر پزشکی اعم از:

  • پزشک
  • پرستار
  • بهیار
  • سر پرستار
  • کمک بهیار و…

هر کدام با پوشیدن یک رنگ لباس مخصوص، خود را معرفی می‌کنند. در واقع این امکان وجود دارد که از روی رنگ لباس هر فردی نوع فعالیت او در مراکز درمانی را فهمید. پس در زمان مشاهده عکس لباس پزشکی و مدل های متنوع محصول، شما در انتخاب رنگ هیچ دخالتی نخواهید داشت. بلکه تنها می‌توانید طراحی و جنس روپوش پزشکی خارجی یا ایرانی موردعلاقه خود را انتخاب کنید‌.

انواع لباس پزشکی

از آنجایی که همیشه روپوش های مخصوصی برای زحمتکشان کادر پزشکی در نظر گرفته می‌شود، بنابراین هر کدام از گروه های درمانی به صورت مداوم باید تنها از یک رنگ لباس فرم استفاده کنند. از جمله این لباس های پزشکی عبارتند از:

روپوش مخصوص آزمایشگاه

یکی از مهمترین لباس پزشکی مردانه و زنانه که در محیط‌های درمانی بسیار کاربرد دارد روپوش آزمایشگاهی است. این نوع لباس های فرم دارای طرح و مدل های متنوعی می‌باشد، همچنین پارچه‌های مختلفی در تهیه آن‌ها مورد استفاده قرار می‌گیرد. معمولاً این نوع لباس‌ها به رنگ سفید هستند که در کناره‌های خود دارای دو جیب بزرگ و ایستاده است‌. قطعاً در حین کار این دو جیب کاربردهای زیادی خواهد داشت‌.

روپوش مخصوص آزمایشگاه برای آقایان کوتاه و برای خانم‌ها بلند طراحی شده است؛ ولی همانند لباس های پزشکی دخترانه که در بازی های کودکانه استفاده می‌شدند، این نوع روپوش های پزشکی بدون هیچ طرح و نقشی به شکل سرتاسر سفید هستند. البته امروزه لباس های یکبار مصرفی نیز برای تمامی کادر پزشکی وارد بازارهای فروش شده است‌.

روپوش پزشک و پرستار

همیشه شما کادر پرستاری و پزشکی را در تمام مراکز درمانی تنها با روپوش سفید مشاهده خواهید کرد. همان‌طور که در رویاهای خود لباس پزشکی بچه گانه من و شما همیشه رنگ سفید بود. بنابراین شما به ندرت می‌توانید در بازارهای فروش محلی و اینترنتی همچنان روپوش پزشکی زنانه رنگی پیدا کنید. حتی گاهی اوقات خرید روپوش پزشکی طرح دار نیز کار دشواری خواهد بود؛ چون اغلب لباس های پزشکی طرح ساده و تک رنگی دارند.

لباس مخصوص کادر پزشکی

امروزه با توجه به پیشرفتی که در دنیای مد و فشن به وجود آمده است، طراحان لباس های پزشکی سعی می‌کنند مدل های زیبایی را بر روی روپوش پزشکی رنگی و سفید اجرا نمایند. از این رو شما در کاتالوگ‌های مختلفی می‌توانید تعداد زیادی عکس لباس پزشکی دخترانه و پسرانه با جدیدترین مدل‌ها را مشاهده کنید. البته توجه داشته باشید که این نوع طراحی‌های جدید بیشتر در قسمت یقه و سرآستین‌های روپوش پزشکی دیده می‌شود، همچنین گاهی اوقات شما این نوع لباس های فرم بیمارستانی را در مدل های جلو بسته می‌پسندید. در بیشتر مدل روپوش پزشکی دخترانه و پسرانه لباس های پزشکی مانند یک مانتو همراه با یک شلوار ست عرضه می‌شود تا زیبایی قابل توجهی در بین پرسنل پزشکی ایجاد شود.

جنس روپوش های پزشکی از چیست؟

شاید بارها برای انتخاب یک لباس پزشکی برای پروفایل خود به دنبال یک روپوش طرح دار با جنس مرغوبی بوده باشید؛ اما شما برای تهیه چنین لباس فرم با کیفیتی باید جنس پارچه های مختلف را بشناسید. مثلاً اغلب روپوش‌ها از جنس کجراه و پلی استر هستند، در صورتی که پارچه های پنبه ای و کتان نیز مرغوبیت خوبی برای تولید انواع روپوش های پزشکی دارند. امروزه تولیدکنندگان لباس های پزشکی سعی می‌کنند تا از پارچه های باکیفیت دیگری مانند ترگال ساده نیز استفاده کنند.

سخن پایانی

برای اینکه شما بتوانید بهترین لباس پزشکی با طرح و مدل های جدید را تهیه کنید، لازم است به مراکزی مراجعه کنید که در فروش کالای پزشکی فعالیت دارند. بنابراین ما با معرفی ۱۰ برند برتر و فروشگاه معتبر در این زمینه سعی کرده‌ایم شما را یاری کنیم، پس شما می‌توانید در کمترین زمان و به راحتی از میان این فروشگاه متناسب با شرایط و سمت خود بهترین محصول را انتخاب و خریداری کنید‌.

جستجو در لباس پزشکی

بر اساس محله هابر اساس امکانات

بر اساس امتیاز

متاسفانه برندی مطالبق با ویژگی‌های جستجوی شما یافت نشد

معرفی برند با ویژگی‌های مورد نظر

  • <<
  • <
  • >
  • >>