برندهای برتر تاپ و بلوز زنانه

امروزه تاپ و بلوز زنانه در انواع و مدل‌های مختلفی تولید می‌شود. بنابراین اگر قصد خرید این نوع پوشاک زنانه را دارید خوب است بدانید ما در این بخش از برند آنالیز به معرفی انواع تاپ و بلوز زنانه پرداخته‌ایم. سپس 10 برند برتر و مرکز معتبر را به شما معرفی کرده‌ایم که در این زمینه مشغول فعالیت می‌باشند. بنابراین شما از میان آن‌ها می‌توانید با توجه به امتیازاتی که دارند، تنوع محصولاتشان، قیمت ها و خدماتی که ارائه می دهند و همچنین با توجه به موقعیت مکانی یا خدمات فروش اینترنتی بهترین گزینه را انتخاب کنید و تی شرت، تاپ و بلوز زنانه مورد نظر خود را انتخاب و خریداری کنید.

خرید تاپ زنانه

به لباس‌هایی که دارای دو بند باریک و یا پهن هستند و یا دکلته می‌باشند، تاپ گفته می‌شود. این لباس های دخترانه را می‌توان زیر لباس های دیگر نیز به تن کرد. در صورتی که تاپ دکلته باشد بهتر است که از سوتین های بدون بند همراه آن‌ها استفاده کرد تا بندهای آن از زیر لباس پیدا نباشد. تاپ ‌هایی که دکلته هستند معمولاً چسبان بوده و از پارچه‌هایی از جنس کشی و تریکو تولید می‌شوند. اما به طور کلی می‌توان گفت که انواع تاپ‌ها به صورت کشی و یا پارچه‌هایی از جنس لنین تولید می‌شوند.

تاپ یک کلمه انگلیسی است که به معنی لباس زنانه می‌باشد و برای پوشش گردن تا کمر به کار برده می‌شود در زبان فارسی تاپ‌ها لباس‌هایی هستند که به صورت دوبنده و یا بدون آستین هستند. این لباس برای مواردی مانند تفریح و مسافرت یا مهمانی و استفاده‌های روزمره و مجالس رسمی کاربرد دارند. تولید این مدل لباس از تنوع رنگی بالایی برخوردار است و مدل‌های بسیار جذابی دارد ضمن اینکه در آن برش‌هایی که به اندام خانم‌ها مربوط است، به کار می‌رود.

انواع مختلف تاپ و بلوز زنانه

تاپ های زنانه دارای انواع گوناگونی می‌باشند و با توجه به محیطی که فرد در آن قرار دارد و همچنین با در نظر گرفتن نوع استایل خود می‌توان یکی از انواع آن‌ها را انتخاب کرد. در واقع تاپ‌ها لباس‌هایی هستند که برای پوشاندن بالاتنه به کار برده می‌شوند.. برای کاربردهای خانگی از تاپ های نخی استفاده می‌کنند. در واقع این نوع تاپ‌ها پرکاربردترین نمونه‌های تاپ می‌باشند. همچنین می‌توان برای مهمانی‌های دوستانه و یا دورهمی های خودمانی نیز از این تاپ‌ها استفاده کرد.

تاپ های نخی در طرح‌های ساده، گلدار و یا راه راه تولید می‌شوند.  در این میان خوب است بدانید تاپ‌ها دارای انواع و اقسام گوناگونی می‌باشند. برای مثال از جمله آن ها می توان به تاپ های آستین کوتاه، تاپ های آستین بلند، دکلته، بدون آستین و یا بندی اشاره نمود که با در نظر گرفتن آب و هوای منطقه و فصل سال به کار برده می‌شوند.

تیشرت زنانه

از جمله تاپ های آستین کوتاه می‌توان به تیشرت ها اشاره کرد. تیشرت های زنانه لباس‌هایی هستند که از آن‌ها برای پوشاندن بالاتنه استفاده می‌شود و دارای سبک‌های مختلفی هستند. با کمک مدل یقه می‌توان انواع تیشرت ها را مشخص کرد. از جمله آن‌ها می‌توان به تیشرت های یقه هفت، یقه ایستاده، تیشرت های ساده، تیشرت های جیب دار و تیشرت های سه دکمه و غیره اشاره نمود. خوب است بدانید در میان خانم‌ها تیشرت های یقه هفت نسبت به دیگر تیشرت ها بیشتر محبوب هستند. چون در اطراف گردن به شکلی زیبا قرار می‌گیرند.

بلوز یا شومیز زنانه

از انواع تاپ‌ها می‌توان به بلوز و یا شومیزهای زنانه اشاره کرد که از جمله لباس های فانتزی تر و یا رسمی‌تر محسوب می‌شوند. بلوز یا شومیز زنانه به گونه‌ای طراحی شده که معمولاً همراه با دامن و یا شلوار زنانه به همراه کت دامن و کت شلوار استفاده می‌شود. در سبک‌های مختلف این نوع لباس‌ها از یقه‌های طراحی شده تزیینی و آستین‌هایی با تور، دکمه و روبان استفاده می‌شود.

شومیز های عروسکی و بچگانه از جمله پرطرفدارترین بلوزها هستند که وجود برش‌هایی در آن‌ها موجب شده تا به سینه و قسمت شکم خانم‌ها راحتی زیادی دهد. شومیزهای برای انواع سایزها و اندام‌ها تولید می‌شوند. همچنین پارچه‌هایی که برای دوخت شومیز و بلوزهای زنانه به کار برده می‌شود معمولاً از جنس کرپ، حریر و کرپ حریر می‌باشد.

سخن پایانی

پس از آشنایی با انواع تاپ و بلوز زنانه و ویژگی‌های آن‌ها در این بخش از برند آنالیز ۱۰ برند برتر و فروشگاه معتبر برای شما آمده است که با مطالعه ویژگی‌های مربوط به هر برند می‌توانید بهترین گزینه را انتخاب کرده و جهت خرید حضوری یا آنلاین و انتخاب تیشرت و تاپ و بلوز زنانه به آن مراجعه کنید.

جستجو در تاپ و بلوز زنانه

بر اساس محله هابر اساس امکانات

بر اساس امتیاز

متاسفانه برندی مطالبق با ویژگی‌های جستجوی شما یافت نشد

معرفی برند با ویژگی‌های مورد نظر

  • <<
  • <
  • >
  • >>