برندهای برتر لباس عروس

لباس عروس باید با در نظر گرفتن نکات مختلفی انتخاب شود. از این رو ما در این قسمت از برند آنالیز می‌خواهیم شما را با این لباس و نحوه انتخاب یک لباس عروس که با قد و اندام شما متناسب باشد، آشنا می‌کنیم. سپس ۱۰ برند برتر و مرکز معتبر را به شما معرفی کرده‌ایم که در این زمینه خدمات رسانی می‌کنند. شما با توجه به موقعیت مکانی که این مراکز دارند و همچنین با در نظر گرفتن امتیازها، تنوع محصولات و خدمات آن‌ها می‌توانید بهترین گزینه را انتخاب کرده و برای تهیه کردن لباس جشن عروسی به آن مرکز مراجعه کنید.

لباس عروس

جشن عروسی خاطره‌انگیزترین مراسم در طول زندگی هر فردی می‌باشد و در این میان اغلب خانم‌ها آرزوی پوشیدن لباس سپید عروسی را دارند. با این حال هنگامی که خانم‌ها به مراسم جشن عروسی نزدیک می‌شوند به دنبال انتخاب بهترین لباس عروس هستند. این لباس با در نظر گرفتن مواردی مانند جنس پارچه، مدل و بودجه و سنگ دوزی هایی که بر روی آن وجود دارد، انتخاب می‌شود.

بودجه لازم برای خرید

یکی از نکات مهمی که هنگام خرید یا انتخاب لباس جشن عروسی باید به آن دقت کرد، انتخاب این لباس بر اساس بودجه مورد نظر شما می‌باشد. پس بهتر است که ابتدا هزینه خرید این لباس را در نظر بگیرید، سپس برای انتخاب آن اقدام کنید. در صورتی که شما مقدار هزینه‌ای که می‌توانید برای این لباس پرداخت کنید را به فروشنده اعلام کنید، فروشنده بهتر شما را در زمینه انتخاب لباس مناسب راهنمایی خواهد کرد. البته باید دقت کنید که تمامی هزینه را صرف خرید لباس نکنید، زیرا در برخی مواقع ممکن است لباس انتخاب شده نیاز به تغییر اندازه مدل و … داشته باشد.

انتخاب لباس عروسی طبق عقاید مذهبی

یکی دیگر از نکاتی که برای انتخاب لباس جشن عروسی باید به آن توجه کرد، انتخاب لباس مطابق با عقاید مذهبی می‌باشد. به گونه‌ای که خانم‌ها باید عقاید مذهبی خود و همسرشان را در نظر گرفته و با توجه به این عقاید مدل لباس باز و یا پوشیده را انتخاب کنند.

انتخاب مدل مورد نظر خود

بهتر است که ابتدا مدل لباس مورد نظر خود را انتخاب کرده سپس برای خرید آن اقدام کنید. هنگامی که مدل لباس عروس را انتخاب کرده باشید، بهتر می‌توانید لباس مورد نظر خود را متناسب با اندام خود انتخاب کنید. برای گرفتن یک ایده خوب در زمینه لباس جشن عروسی می‌توانید به مجلات مختلف عروس، مزون های لباس عروس و یا سایت هایی که در زمینه عروسی فعالیت می‌کنند، مراجعه کنید. این نکته را فراموش نکنید که شما باید از میان مدل‌های مختلف، مدل کلاسیک، مدرن و … را متناسب با اندام خود انتخاب کنید و سپس نسبت به خرید آن اقدام کنید.

سایز لباس برای عروس

یکی دیگر از موارد مهم برای انتخاب لباس عروس در نظر گرفتن سایز آن می‌باشد. برخی از افراد ممکن است به لباس‌های تنگ علاقه داشته باشند، اما باید لباس انتخاب شده امکان گشاد یا تنگ کردن را داشته باشد. سایزبندی که لباس های عروس دارند با سایزهای معمولی فرق دارد.

انتخاب رنگ لباس شب عروسی

ممکن است برخی از خانم‌ها در شب عروسی خود لباس‌هایی بارنگ‌های متفاوت را انتخاب کنند، زیرا آن‌ها علاقه دارند که در این شب متفاوت دیده شوند. اما خوب است بدانید در تمام دنیا رسم بر این است که لباس های جشن عروسی به رنگ سفید باشد. هر چند که رنگ‌های نباتی و یا مشتقاتی از رنگ سفید نیز مورد استفاده قرار می‌گیرد. بنابراین خانم‌ها می‌توانند با در نظر گرفتن رنگ پوست خود لباس جشن عروسی را با رنگ نباتی، کرم و یا رنگ‌های دیگر مانند بژ و … را سفارش دهند.

انتخاب لباس متناسب با فصل

هنگام انتخاب لباس عروسی باید به فصل عروسی نیز دقت کرد. در صورتی که جشن عروسی در فصل تابستان برگزار می‌شود، مدل لباس باید دارای جنس خنک‌تری باشد و مدل‌های بازتر برای این فصل مناسب‌تر هستند. ولی در صورتی که جشن عروسی در فصل زمستان یا پاییز برگزار می‌شود، لباس های پوشیده و بدون دنباله گزینه بهتری برای این فصل هستند. چون در این فصل‌ها هوا بارانی و برفی است، پوشیدن لباس های دنباله دار ممکن است موجب دردسر شود. همچنین برای فصل تابستان پوشیدن لباس های ابریشمی چندان توصیه نمی‌شود، چون به محض پوشیدن این لباس فرد در آن عرق می‌کند.

انتخاب جنس پارچه

جنس پارچه یکی از موارد مهمی است که برای انتخاب لباس های عروس باید به آن دقت کرد. لباس‌هایی که با پارچه‌های محکم و سفت دوخته می‌شوند موجب پرتر نشان دادن اندام خانم‌ها می‌شوند. اما لباس‌هایی که دارای پارچه‌های براق و نرم هستند، خانم‌ها را قد بلندتر و لاغرتر نشان می‌دهند. افرادی که اندام آن‌ها چاق می‌باشد، بهتر است لباس‌هایی با جنس پارچه توری انتخاب کنند. خانم‌هایی که دارای فرم بدنی ساعت شنی هستند، پارچه‌های ساتن برای آن‌ها گزینه مناسبی می‌باشد. ضمن اینکه لباس‌هایی که روی آن‌ها پارچه حریر وجود داشته باشد، اندام خانم‌ها را لاغرتر نشان می‌دهد.

سخن پایانی

پس از اینکه با لباس عروس و نحوه انتخاب آن آشنا شدید، ما در ادامه این بخش از برند آنالیز به معرفی ۱۰ برند برتر و مرکز مورد اعتماد پرداختیم که در این زمینه مشغول به فعالیت هستند. بنابراین شما می‌توانید به راحتی و در کمترین زمان مناسب‌ترین گزینه را با توجه به شرایط خود انتخاب کرده و برای انتخاب لباس عروس مناسب به یکی از آن‌ها مراجعه کنید.

جستجو در لباس عروس

بر اساس محله هابر اساس امکانات

بر اساس امتیاز

متاسفانه برندی مطالبق با ویژگی‌های جستجوی شما یافت نشد

معرفی برند با ویژگی‌های مورد نظر

  • <<
  • <
  • >
  • >>