برندهای برتر فروش اسکرچر

فروش اسکرچر به عنوان یک وسیله پرکاربرد برای گربه‌ها در مدل‌های مختلف انجام می‌شود. بنابراین اگر شما هم قصد دارید این وسیله را برای حیان خانگی خود تهیه کنید لازم است بدانید ما در این بخش از برند آنالیز ابتدا شما را با انواع اسکرچر و ویژگی‌های آن آشنا می‌کنیم. سپس در این زمینه 10 برند برتر و پت شاپ معتبر را به شما معرفی می‌کنیم که کار فروش انواع اسکرچر را انجام می‌دهند.

در این صورت شما می‌توانید با بررسی این مراکز و در نظر گرفتن خدمات، تنوع محصولات، قیمت، خدمات فروش آنلاین و حضوری و همچنین امتیازات و موقعیت مکانی که دارند به راحتی بهترین مرکز را انتخاب کرده و از خدمات آن‌ها استفاده کنید.

اسکرچر چیست؟

گربه‌ها موجوداتی شکارچی هستند که علاقه زیادی به ناخن کشیدن یا اسکرچ کردن دارند و این کار را معمولاً به صورت غریزی جهت تیز کردن ناخن‌های خود و یا آمادگی برای شکار و یا تعیین کردن قلمرو انجام می‌دهند. با وجودی که گربه های خانگی چندان اهل شکار نیستند و معمولاً غذای خود را به صورت حاضر و آماده می‌خورند، ولی به طور غریزی عادت به اسکرچ کردن دارند. در صورتی که برای آن‌ها وسیله لازم تهیه نشود، ممکن است وسایل خانه مثل فرش، مبل و غیره را با ناخن کشیدن خراب کنند.

از جمله وسایل لازم برای گربه خانگی اسکرچر است که موجب می‌شود دیگر گربه پنجه خود را به مبل و دیگر وسایل خانه نکشند. معمولاً گربه‌ها برای اسکرچ کردن علاقه دارند که در یک جای ثابت ناخن‌های خود را بکشند.

مزایای خرید اسکرچر گربه

لازم است بدانید امروزه فروش اسکرچر گربه در اندازه و شکل‌های مختلفی صورت می‌گیرد و تمامی اسکرچرهایی که به فروش می‌رسند، دارای سطح زبر و مناسبی برای کشیدن ناخن گربه هستند.

در واقع می‌توان گفت که اسکرچر نوعی اسباب بازی برای گربه‌ها است که گربه‌ها به آن علاقه زیادی دارند. اما از آنجایی که فروش اسکرچر در بازار با تنوع بسیار زیادی صورت می‌گیرد بنابراین باید بدانید کدام اسکرچر مناسب است و ویژگی‌های یک اسکرچر خوب برای گربه چیست؟ به همین دلیل در ادامه به معرفی برخی از ویژگی‌های اسکرچر می‌پردازیم.

ارتفاع مناسب اسکرچر

یکی از ویژگی‌هایی که یک اسکرچر باید داشته باشد داشتن ارتفاع مناسب است. در صورتی که اسکرچر دارای ارتفاع خوبی باشد، موجب کش و قوس دادن به بدن گربه می‌شود و در نتیجه سبب تقویت و کشش عضلات پشت و ماهیچه و سبب سلامت گربه خواهد شد. بهترین اسکرچرها به شکل استوانه ساخته می‌شوند و دارای ارتفاع بالاتری نسبت به قد گربه هستند.

استحکام اسکرچر

یکی دیگر از ویژگی‌هایی که باید اسکرچر مناسب داشته باشد، داشتن استحکام بالا است. زیرا گربه‌ها با تمام قدرتی که دارند بر روی آن اسکرچ می‌کنند و در صورتی که دارای دوام کافی نباشد، زود از بین رفته و دیگر قابل استفاده نیست.

جنس اسکرچر

از دیگر مواردی که باید یک اسکرچر مناسب داشته باشد داشتن جنس مناسب است. هر چند که فروش اسکرچر در بازار در انواع مختلف صورت می‌گیرد. اما بهترین اسکرچرها از نظر جنس با استفاده از طناب کنفی ساخته می‌شوند که دورتادور یک ستون محکم پیچیده می‌شوند.

فروش اسکرچر گربه در انواع مختلف

حال که با ویژگی‌های این وسیله آشنا شدید لازم است بدانید در حال حاضر انواع مختلفی از اسکرچر در بازار وجود دارد که در ادامه به معرفی آن‌ها می‌پردازیم:

اسکرچر عمودی

از نمونه‌های رایج اسکرچر می‌توان به اسکرچر عمودی اشاره کرد که معمولاً به شکل استوانه‌ای و تقسیم سطح ساخته می‌شود و با غرایز طبیعی گربه هماهنگی بسیار خوبی دارد. این نوع اسکرچر ها بسیار ساده هستند و با یک استوانه و یک پایه دورتادور آن کلاف پیچیده شده است.‌

اسکرچر افقی

ممکن است در برخی مواقع گربه‌ها علاقه داشته باشند که بر روی یک سطح افقی یا شیب‌دار اسکرچ کنند. در این صورت استفاده از اسکرچر افقی برای آن‌ها بسیار مناسب می‌باشد. اسکرچر افقی برای جذب گربه به عنوان یک اسباب بازی جذاب عمل می‌کند.

اسکرچر آویز و صفحه‌ای

گربه‌ها همیشه علاقه دارند با چیزهای جدید بازی کنند. بنابراین ممکن است صاحبان گربه‌ها معمولاً چند نوع اسکرچر برای آن‌ها خریداری ‌کنند تا گربه‌ها بتوانند در موقعیت‌های مختلفی بر روی آن‌ها اسکرچ کنند. همان‌گونه که از نام اسکرچر آویز مشخص است، این نوع اسکرچر ها برای آویزان کردن مناسب هستند و معمولاً آن‌ها را از دستگیره ‌در آویزان می‌کنند.

سخن پایانی

پس از آشنایی با اسکرچر گربه و انواع مدل های مختلف آن، در این بخش از برند آنالیز به شما ۱۰ برند برتر و پت شاپ معتبر را معرفی می‌کنیم که در زمینه فروش اسکرچر فعالیت می‌کنند و شما می‌توانید با انتخاب مناسب‌ترین برند به آن مراجعه کرده و از بهترین خدمات بهره‌مند شوید.

سایر دسته‌بندی‌های حیوانات خانگی

جستجو در فروش اسکرچر

بر اساس محله هابر اساس امکانات

بر اساس امتیاز  • <<
  • <
  • 1
  • >
  • >>