برندهای برتر لیفت ابرو

روش‌های زیادی برای زیباتر دیده شدن ابروها وجود دارد که از جمله این روش‌ها می‌توان به اصلاح ابرو، هاشور ابرو، میکروبلیدینگ، لمینت و لیفت ابرو اشاره کرد. بنابراین در این بخش از برند آنالیز برای افرادی که به دنبال لیفت ابرو هستند، اطلاعات کاملی در مورد این عمل و انواع روش‌های آن بیان کرده‌ایم. همچنین در مورد اینکه لیفت کردن ابرو برای چه کسانی مناسب است نیز مواردی را برشمردیم.با مطالعه این مطالب می‌توانید یکی از روش‌های مناسب برای لیفتینگ ابرو جهت زیبایی ابروهایتان را انتخاب کنید‌. ضمن اینکه در انتهای این مقاله 10 برند برتر و مرکز تخصصی را برای لیفتینگ ابرو به شما معرفی کرده‌ایم که به راحتی می‌توانید یکی از آن‌ها را بر اساس خدمات موردنظر خود و دیگر موارد مهم انتخاب کرده و بهترین خدمات ابرو را دریافت کنید.

لیفت ابرو چیست؟

با توجه به استقبالی که از این روش شده است، آرایشگران با انجام اقداماتی مانند تتو میکرونیدینگ و لیفتینگ ابرو باعث تغییر شکل ابروها می‌شوند. لیفت ابرو در واقع نوعی تغییر در ابروها می‌باشد که باعث می‌شود ابروها حالتی متعادل داشته باشند و با تغییر در چهره افراد سبب به وجود آوردن چهره و چشمانی متفاوت خواهد شد.

در این میان لازم است بدانید ابروها پس از گذشت زمان دچار افتادگی می‌شوند و علت آن ضعیف و شل شدن عضلات پیشانی می‌باشد. افتادگی در ابروها موجب می‌شود که چهره فرد خسته و بی‌حال به نظر برسد. همچنین وجود سایه ابروها برای چشم موجب خشمگین به نظر رسیدن فرد خواهد شد. برای این که چهره فرد جذاب‌تر و شاداب‌تر نشان داده شود و همچنین برای از بین بردن سایه‌های ایجاد شده از روش لیفت ابرو استفاده می‌کنند.

با لیفتینگ ابرو، فرد دارای ابروهایی با فرم یکسان بوده و همچنین چین و چروک‌هایی که در پیشانی وجود دارند از بین رفته و در نتیجه صورت فرد جوان‌تر به نظر می‌رسد.

چه افرادی می‌توانند لیفتینگ ابرو انجام دهند؟

با توجه به سن افراد از لیفتینگ ابرو برای حذف خطوط پیشانی و همچنین خطوط عمیقی که در میان ابروها وجود دارند؛ استفاده می‌کنند. بنابراین می‌توان گفت لیفتینگ ابرو برای این دسته از افراد مناسب می‌باشد:

  • افرادی که خطوط عمیق میان دو ابروی آن‌ها وجود دارند.
  • انجام لیفت ابرو برای افراد جوان و میان‌سال نیز امکان‌پذیر است.
  • افرادی که ابروهای آن‌ها افتاده هستند.
  • افرادی که دارای خطوط عمیق در پیشانی هستند.

انواع روش‌های لیفتینگ ابرو

لیفتینگ ابرو را می‌توان با روش‌های مختلفی انجام داد که در ادامه به معرفی این روش‌ها می‌پردازیم:

لیفت ابرو با تزریق بوتاکس

انجام لیفت با استفاده از روش‌های مختلفی صورت می‌گیرد. یکی از این روش‌ها از طریق تزریق بوتاکس می‌باشد. این روش جهت بالا بردن ابروها کاربرد دارد و با استفاده از جراحی انجام می‌شود. هنگامی که پرکننده در عضلات تزریق می‌شود، موجب فلج شدن آن‌ها و از میان بردن چین و چروک در این ناحیه از صورت خواهد شد.

لیفت ابرو با نخ

لیفت با کمک نخ یکی دیگر از روش‌ها می‌باشد که با استفاده از برش‌هایی که در داخل ابرو به وجود می‌آید، انجام می‌شود و ابروها به بالا کشیده می‌شوند. این روش برای افرادی که سن آن‌ها حدود ۳۰ تا ۵۰ سال باشد مناسب است. همچنین برای افرادی که در آن‌ها عوارض پیری چندان بالا نیست به‌کاربرده می‌شود. در این روش نخ‌ها از طریق شکاف ایجاد شده در داخل ابرو وارد می‌شوند و باعث از بین بردن افتادگی پوست خواهد شد. در این روش ابروهای فرد کاملاً حالت طبیعی خود را حفظ خواهد کرد و دارای تأثیر موقتی می‌باشد که معمولاً پس از یک سال اثر آن از بین می‌رود.

 لیفت با کمک لیزر

یکی دیگر از روش‌هایی که به جراحی نیاز ندارد، لیفت ابرو با لیزر می‌باشد. به گونه‌ای که لیزر موجب سفت کردن و برطرف کردن شل شدگی پوست می‌شود. در واقع لیزر با گرم کردن ماهیچه‌هایی که اطراف ابرو هستند آن‌ها را منقبض کرده و پوست پلک بالاتر خواهد رفت. تأثیر این روش را بلافاصله پس از درمان می‌توان مشاهده کرد.

روش ‌هایفوتراپی

از جمله روش‌های جدیدی که برای بالا کشیدن ابروها و از بین بردن چین و چروک در آن‌ها می‌توان بکار برد، لیفت ابرو با روش ‌هایفوتراپی می‌باشد. در این روش انعقاد حرارتی باعث می‌شود تا پوست پیشانی به بالا کشیده شده شود و در نتیجه باعث سفت شدن پوست پیشانی شده و ابروها حالت زیباتر پیدا خواهد کرد.

لیفت با استفاده از ورزش ابرو

یکی از دیگر روش‌هایی که می‌توان برای لیفت ابرو به کار برد با کمک ورزش و انجام تمرینات خاص می‌باشد. در واقع در این روش بدون اینکه هزینه‌ای پرداخت شود و بدون عوارض می‌توان ابروهای خود را زیباتر کرد و چین و چروک‌های اطراف آن را از بین برد. برخلاف دیگر روش‌هایی که برای لیفتینگ ابرو به‌کاربرده می‌شود، انجام ورزش برای لیفت یک روش دائمی بوده و با گذشت زمان می‌توانید شاهد تأثیر آن بر روی ابرو باشید.

سخن پایانی

همان گونه که در این بخش از برند آنالیز مشاهده کردید، لیفت ابرو با روش‌های مختلفی انجام می‌شود که برای انجام این کار به تخصص نیاز دارید. پس بهتر است برای این کار به آرایشگران و مراکز متخصص و حرفه‌ای مراجعه کنید تا به صورت کاملاً اصولی این کار را انجام بدهید و بهترین نتیجه را دریافت کنید.

بنابراین ما در این بخش ۱۰ برند برتر و سالن زیبایی حرفه‌ای را به شما معرفی می‌کنیم که برای لیفت کردن ابرو می‌توانید یکی از آن‌ها را انتخاب کنید. به طوری که شما می‌توانید با در نظر گرفتن موقعیت مکانی خود، میزان رضایت مشتریان و همچنین خدماتی که در مراکز زیبایی و آرایشگاه ارائه می‌شود، آرایشگاه و سالن مناسب خود را انتخاب کنید.

سایر دسته‌بندی‌های مراکز زیبایی و آرایشگاه

جستجو در لیفت ابرو

بر اساس محله هابر اساس امکانات

بر اساس امتیاز  • <<
  • <
  • 1
  • >
  • >>