برندهای برتر چرخ خیاطی

اگر شما نیز قصد خرید چرخ خیاطی دارید، بهتر است تا پایان این مقاله همراه ما باشید. ما در این بخش از برند آنالیز می‌خواهیم شما را با ویژگی های چرخ خیاطی و راهنمای خرید چرخ خیاطی صنعتی و خانگی آشنا کنیم.سپس با معرفی ۱۰ برند برتر و مرکز معتبر که در زمینه فروش انواع چرخ خیاطی فعالیت می‌کنند، به شما کمک می‌کنیم تا بتوانید بهترین مرکز را متناسب با نیاز خود و امتیاز و خدماتی که این مراکز دارند و همچنین با توجه به موقعیت مکانی این فروشگاه‌ها و یا خدمات فروش اینترنتی انتخاب کرده و خریدی آسان و مطمئن را تجربه کنید.
چرخ خیاطی
یکی از دستگاه‌های کاربردی که برای استفاده‌های خانگی و صنعتی به کار برده می‌شود، چرخ خیاطی است. با این دستگاه می‌توان انواع پارچه، لباس، پرده و غیره را دوخت. از گذشته تا کنون در خانه‌ها از چرخ خیاطی استفاده می‌شده است. به طوری که با کمک آن بسیاری از زنان و مردان لباس‌های مورد نیاز خود را دوخته‌اند. همچنین ‌با کمک چرخ خیاطی می‌توان هر مدل لباسی را در منزل خیلی راحت دوخت و از نظر اقتصادی استفاده از آن بسیار به صرفه می‌باشد.

اولین چرخ خیاطی قدیمی در قرن نوزدهم تولید شد و با کمک آن تغییرات زیادی در صنعت لباس و مد به وجود آمد. چرخ های خیاطی دارای دو نوع خانگی و صنعتی می‌باشند که در مقایسه با چرخ های صنعتی نوع خانگی دارای اندازه و وزن کمتری می‌باشد و بسیار سبک است.‌همچنین قیمت چرخ خیاطی معمولی و خانگی نسبت به قیمت چرخ خیاطی صنعتی بسیار کمتر می‌باشد.
چرخ خیاطی خانگی
با کمک چرخ خیاطی خانگی می‌توان دوخت های ساده مثل تکه دوزی و یا گلدوزی را با پارچه های نازک و یا ضخیم انجام داد. همچنین این چرخ ها قابلیت دوخت زیپ، دکمه و جادکمه یا پس دوزی را دارند. در برخی از این چرخ ها قسمت سوزن نخ کن وجود دارد.

در چرخ های خیاطی خانگی یک اهرم فشار وجود دارد که با استفاده از آن می‌توان دوخت پارچه های ضخیم و یا فوق ضخیم را انجام داد. از جمله معروف ترین شرکت های تولید کننده چرخ خیاطی خانگی می‌توان به ژانومه، کاچیران، مارشال و … اشاره کرد.
چرخ خیاطی صنعتی
با چرخ خیاطی خانگی می‌توان چند نوع کار را انجام داد. اما در مورد چرخ های خیاطی صنعتی، هر کدام از آن‌ها برای یک کار خاص هستند و کار خیاطی با آن‌ها را به صورت تخصصی می‌توان انجام داد.

این چرخ ها دارای موتور و دینام های بسیار قوی هستند و در طول روز می‌توان چندین ساعت با آن‌ها کار کرد. یکی دیگر از ویژگی‌هایی که چرخ خیاطی صنعتی دارند ابعاد آن‌ها می‌باشد که نسبت به چرخ های خانگی از ابعاد بزرگ‌تری برخوردار می‌باشند.‌ انواع چرخ خیاطی صنعتی که در بازار وجود دارند و دارای دو موتور هستند.

امروزه شرکت های تولیدی مختلفی وجود دارند که چرخ های صنعتی تولید می‌کنند از جمله معروف ترین آن‌ها می‌توان به چرخ خیاطی ژوکی، چرخ خیاطی سان استار، یونیکورن، جک، جکی و … اشاره کرد.
خرید چرخ خیاطی
در هنگام خرید چرخ خیاطی شما با در نظر گرفتن نوع کار و بودجه‌ای که دارید می‌توانید انواع مختلف چرخ خیاطی مناسب برای خود را انتخاب کنید. به گونه‌ای که اگر شما خیاطی را در منزل انجام می‌دهید، برای دوخت لباس می‌توانید چرخ خیاطی خانگی را که برای گلدوزی مناسب است؛ انتخاب کنید.

اما اگر می‌خواهید که در مزون شخصی کار خیاطی را به صورت سفارشی دوزی انجام دهید، بهتر است که چرخ خیاطی نیمه صنعتی را انتخاب کنید. در انتها باید گفت اگر شما دارای سفارش مزونی زیادی هستید و یا قصد دارید در کارگاه تولیدی کار کنید، به چرخ خیاطی صنعتی نیاز پیدا می‌کنید. پس لازم است که چرخ های کارگاهی خریداری کنید. هر کدام از این سه دسته چرخ خیاطی دارای قیمت های مختلفی هستند.
سخن پایانی
پس از آشنایی با چرخ خیاطی خانگی و چرخ خیاطی صنعتی، اگر قصد خرید چرخ خیاطی صنعتی یا خانگی دارید، در این بخش از برند آنالیز ما برای شما ۱۰ برند برتر و مرکز مورد اعتماد را معرفی کرده‌ایم که در این زمینه فعالیت می‌کنند. شما می‌توانید با توجه به بودجه خود و شرایط و خدماتی که این مراکز دارند، پس از دریافت قیمت چرخ خیاطی معمولی و قیمت چرخ خیاطی صنعتی، نسبت به خرید چرخ خیاطی ارزان و مناسب اقدام کنید.

جستجو در چرخ خیاطی

بر اساس محله هابر اساس امکانات

بر اساس امتیاز

1
20 بافت

تهران ، خیابان خیام ، پلاک...

مشخصات و اطلاعات تماس
5 ( 1 رای)


  • <<
  • <
  • 1
  • >
  • >>