برندهای برتر اکستنشن مو

یکی از بهترین روش‌ها برای افزایش حجم مو استفاده از اکستنشن مو است. برای انجام این کار آرایشگران می‌توانند از اکستنشن های طبیعی و یا اکستنشن های مصنوعی استفاده کنند و ظاهر زیبایی را در فرد به وجود آورند.‌پس چنانچه تمایل دارید تا با کمک انواع اکستنشن، موهای پرپشت و خوش حالتی داشته باشید بهتر است تا پایان این متن ما را همراهی کنید. ضمن اینکه در ادامه نام ۱۰ برند برتر از مجهزترین سالن های آرایشی که کار اکستنشن را با بیشترین مهارت انجام می‌دهند به شما معرفی می‌کنیم.

بنابراین شما می‌توانید با بررسی موقعیت مکانی، خدمات و امتیازهای هر یک از مراکز زیبایی و آرایشگاه بهترین گزینه را برای دریافت خدمات مو انتخاب کنید.

اکستنشن مو چیست؟

اکستنشن های مو در واقع یکسری موهای مصنوعی یا طبیعی هستند که استفاده از آن‌ها کاملاً بی‌خطر و امن است. بنابراین افرادی که دچار مشکلاتی از قبیل:

 • کچلی
 • کم پشتی
 • ضعیفی تار مو
 • ریزش مو و…

هستند به راحتی می‌توانند با قرار دادن اکستنشن در لابه‌لای موهای خود ظاهر طبیعی و زیبایی به دست آورند. خوب است بدانید که هیچ محدودیت سنی برای قرار دادن اکستنشن های متنوع وجود ندارد و تمامی افراد اعم از خانم و آقا حتی جوانان و افراد میان‌سال می‌تواند هر نوع برندی از اکستنشن های مو را استفاده کنند.

انواع اکستنشن های مو

دقت کنید که اکستنشن مو با توجه به جنس ساختار آن به دو دسته تقسیم‌بندی می‌شوند:

 • اکستنشن طبیعی که از موهای واقعی انسان‌های مختلف تهیه می‌شوند.
 • اکستنشن مصنوعی که توسط تارهای پلاستیکی در کارخانجات تولید می‌شود.

توجه داشته باشید که هر دو می‌توانند دارای مزیت‌ها و معایب مهمی باشند.

برخی از مزایای اکستنشن های طبیعی

شما با انتخاب اکستنشن مو مردانه و زنانه می‌توانید چهره جذاب‌تری داشته باشید؛ چون این دسته از موهای اضافه دارای حالت پذیری خوبی هستند و به راحتی رنگ می‌شوند.

از طرفی اکستنشن های طبیعی دوام و عمر بالاتری نسبت به نمونه‌های مصنوعی خواهد داشت.

همچنین موها را به حالت پرپشت‌تری نشان می‌دهند. در هنگام خرید اکستنشن مو فراموش نکنید که انتخاب نوع اکستنشن در زیبایی شما بسیار تأثیرگذار است، هر چند که تنها عیب این نوع اکستنشن های طبیعی قیمت بالای آن‌ها می‌باشد.

برخی مزایا و معایب اکستنشن های مصنوعی

تنها مزیتی که اکستتش های مصنوعی نسبت به نمونه‌های طبیعی دارد پایین بودن قیمت فروش اکستنشن مو مصنوعی است. در صورتی که این امکان وجود دارد که به روش غیر بهداشتی تهیه شده باشد و در اثر استفاده از سشوار یا اتو نیز ذوب شود. بنابراین عمر زیادی نخواهد داشت و به مراقبت زیادی احتیاج دارد.

انواع روش‌های اکستنشن برای مو

شما با انتخاب انواع اکستنشن مو می‌توانید با استفاده از روش‌های مختلف آن را به موهای خود متصل کنید. مثلاً:

اکستنشن طبیعی

این نوع اکستنشن های مو چندان به مراقبت زیادی نیاز ندارند. این روش معمولاً برای افراد مو کوتاه و مو بلند به کار می‌روند‌.

خوب است بدانید که به آسانی با مواد شوینده شسته شده و نصب بسیار آسانی دارد

بنابراین شما می‌توانید با ساده‌ترین روش مانند استفاده از چسب‌های مخصوص، اکستنشن را نصب کنید و موهای پرپشت‌تری داشته باشید.

دوخت اکستنشن

دوخته شدن موهای طبیعی با تارهایی از اکستنشن حتماً باید با مهارت زیادی صورت بگیرد. در واقع این روش اگر چه با بافت تارهای مو انجام می‌شود؛ ولی غالباً در بین آرایشگران با نام دوخت اکستنشن معرفی می‌شود. توجه داشته باشید که انجام این روش چندین ساعت طول خواهد کشید؛ ولی در نهایت کار بسیار مطلوب و رضایت بخشی را خواهد داشت.

میکرولینک اکستنشن

یکی از طبیعی‌ترین روش‌هایی که برای اتصال اکستنشن های مو به کار می‌رود روش میکرولینک نام دارد. در اجرای این متد لازم است تا هر تار از اکستنشن به تار موی فرد وصل شود هر چند که با گذشت زمان شل خواهد شد.

بر همین اساس هر ۳ الی 4 هفته باید شما به سالن آرایشی خود مراجعه کنید تا تارهای اکستنشن دوباره سفت شوند.

چسب اکستنشن

برخی از اکستنشن های مو فقط با استفاده از چسب‌های مخصوص قابل استفاده هستند.

البته به سادگی مدیریت می‌شوند و زمان کمی برای اتصال آن‌ها نیاز است. توجه داشته باشید اگر که به چسب حساسیت دارید هیچ گاه این روش را انتخاب نکنید‌.

اکستنشن بوند

اکستنشن بوند یکی از روش‌های متصل کردن اکستنشن مو است که معمولاً تا 6 ماه ماندگاری خواهد داشت.

عمدتاً برای نصب این نوع اکستنشن ها از یکسری چسب‌های مخصوص و کراتین استفاده می‌شود که تا اندازه خوبی دوام خواهد داشت.

اکستنشن با گیره

گاهی اوقات برای متصل کردن اکستنشن مو فانتزی، اکستنشن مو رنگی و ساید اکستنشن های مو می‌توان از گیره استفاده کرد. در انجام این روش رشته‌هایی از موی طبیعی یا مصنوعی توسط گیره‌های ریزی به موی ثابت فرد نصب می‌شود پس در هر زمانی شما می‌توانید به راحتی اکستنشن را از مو جدا کنید.

اکستنشن مو بافت

یکی از روش‌های جالبی که برای اتصال انواع اکستنشن به کار می‌رود روش بافت نام دارد.

در این روش آرایشگر سعی می‌کند با بافت زدن تارهای اکستنشن با موی ثابت فرد توسط نخ و سوزن یک اتصال محکمی را برقرار سازد.

البته توجه داشته باشید که اجرای این روش بسیار زمان‌بر و تا حدودی ناراحت کننده باشد.

کلاه گیس

راحت‌ترین روش استفاده از موهای اضافه به کار بردن کلاه گیس است.

این نوع موهای اضافه قادر هستند به طور کامل سطح موهای فرد را بپوشانند و ظاهر متفاوتی را برای فرد ایجاد نمایند.

سخن پایانی

دقت کنید که امروزه استفاده از اکستنشن مو نوعی کاشت موی موقت به حساب می‌آید.‌ برای انجام این کار می‌توان تارهای موی مصنوعی و تارهای موی طبیعی را با روش‌های مختلفی در بین موهای ثابت فرد قرار داد؛ اما توجه داشته باشید موهای مصنوعی چون تارهای ضخیمی دارد بنابراین به خوبی نمی‌تواند در لابه‌لای موهای طبیعی پنهان شود؛ از این رو ممکن است در چهره فرد یک حالت غیر عادی را ایجاد کند.

در صورتی که اکستنشن های طبیعی را به راحتی می‌توانید همانند هر موی طبیعی دیگری صاف کرده و یا فر کنید. حتی می‌توانید آن‌ها را همانند موهای خود مش یا رنگ کنید و ضمن داشتن موهای پرپشت و خوش حالت چهره کاملاً عادی داشته باشید.

پس چنانچه می‌خواهید از مناسب‌ترین اکستنشن های موی طبیعی یا مصنوعی استفاده کنید به شما پیشنهاد می‌دهیم تا در این بخش از وب‌سایت برند آنالیز با ۱۰ برند برتر از پیشرفته‌ترین سالن های آرایشی آشنا شوید. چرا که شما با شناخت بزرگ‌ترین مراکز آرایشی کشور می‌توانید متناسب با موقعیت مکانی خود از بهترین مراکز کاشت اکستنشن استفاده کنید.

البته فراموش نکنید که برندها بر اساس امتیازبندی‌های مختلف در اختیار شما قرار گرفته‌اند تا در کمترین زمان و به راحتی بهترین گزینه را متناسب با شرایط و خواسته‌های خود انتخاب کنید.

 

سایر دسته‌بندی‌های مراکز زیبایی و آرایشگاه

جستجو در اکستنشن مو

بر اساس محله هابر اساس امکانات

بر اساس امتیاز • <<
 • <
 • 1
 • 2
 • >
 • >>