برندهای برتر پیراهن مردانه

خرید پیراهن مردانه از برندهای معروف یکی از ترفندهایی است که شما می‌توانید با استفاده از آن انتخابی درست و مناسب داشته باشید. علاوه بر این، تناسب این پیراهن‌ها در همه جنبه‌ها باید رعایت شود تا انتخاب شما از هر لحاظ مناسب باشد. با این حال در ادامه این قسمت از وب‌سایت برند آنالیز سعی کرده‌ایم ۱۰ برند برتر و مرکز معتبر را به عنوان ارائه دهنده پیراهن ‌مردانه معرفی کنیم تا شما بتوانید متناسب با سلیقه و بودجه موردنظر لباس مناسبی تهیه کنید. همچنین می‌توانید بسته به موقعیت مکانی خود، سابقه برند تولیدکننده و موارد این چنینی یکی از این برندها را انتخاب کنید و خریدی مطمئن و لذت بخش را تجربه کنید.

نکات مهم در خرید پیراهن مردانه

امروزه مشاهده می‌شود که بسیاری از آقایان به ظاهر خود اهمیت ویژه‌ای داده از این رو انتخاب لباس به خصوص پیراهن مردانه را با وسواس خاصی انجام می‌دهند. پیراهن به طور کلی لباسی است که از آن جهت پوشاندن بالا تنه استفاده می‌شود. حال یکی از نکات بسیار مهم در انتخاب این لباس تناسب پیراهن با اندام مردانه می‌باشد؛ به طوری که این لباس باید در عین راحتی و آزادی، استایل بدن آقایان را جذاب نشان دهد.

این امر به‌گونه‌ای است که هر چه اندازه این لباس مناسب‌تر باشد اندام شما را بهتر نشان خواهد داد. علاوه بر این بلندی پیراهن نیز باید به طور کامل مورد بررسی قرار بگیرد؛ زیرا پیراهن‌ها در دو نوع هستند که نوعی از آن بیرون شلوار قرار گرفته و نوعی دیگر باید درون شلوار باشد. پیراهن‌هایی که درون شلوار قرار می‌گیرند اگر با بالا رفتن دست شما از شلوار خارج شود یعنی کوتاه هستند و باید مدل بلندتری را انتخاب کنید. در کنار این موارد نکات دیگری نیز وجود داشت که در ادامه به آن خواهیم پرداخت.

انتخاب مناسب سایز پیراهن مردانه

همان‌طور که پیش‌تر هم اشاره شد یکی از نکات بسیار مهم در هنگام انتخاب پیراهن برای آقایان توجه به سایز درست آن می‌باشد. اما متأسفانه امروز بسیاری از آقایان لباس‌هایی که انتخاب می‌کنند اندازه مناسبی ندارند. لذا پیراهن ‌های موجود در بازار به صورت دوخته شده برای فرد خاصی نمی‌باشد؛ از این رو در قسمت های مختلف سایز آن برای افراد مناسب نیست. این امر موجب می‌شود وقتی آقایان از این نوع پیراهن استفاده می‌کند جذابیت زیادی در آن‌ها نداشته باشد.

با وجود این امر شما باید به دنبال خرید پیراهن باشید که تمامی قسمت های آن دقیقاً برای شما سایز شود. مثلاً یکی از مهم‌ترین قسمت ‌های پیراهن سرشانه‌های آن است که در بسیاری از پیراهن های مردانه معمولاً این قسمت به خوبی نمی‌ایستد و بیشتر تولیدکنندگان قسمت سرشانه را بزرگ‌تر گرفته تا برای سایزهای مختلف مناسب باشد. از این رو باید در هنگام خرید پیراهن مردانه به این قسمت از پیراهن توجه کافی داشته باشید.

توجه به یقه و آستین پیراهن مردانه

از دیگر قسمت های مهم پیراهن که در هنگام خرید باید مدنظر قرار بگیرند یقه و آستین پیراهن می‌باشد. به طوری که لازم است بدانید یقه پیراهن مردانه باید به گونه‌ای باشد تا به راحتی بسته شود و از نظر سایز نیز لازم است متناسب با شما بوده و نه خیلی تنگ و خیلی گشاد باشد. البته در صورتی که قرار است با این پیراهن از کراوات و پاپیون استفاده کنید اشکال ندارد یقه اندکی بزرگ‌تر یا کوچک‌تر باشد.

در خصوص آستین پیراهن نیز لازم است بدانید این آستین‌ها دقیقاً باید سایز شما باشد. به طوری که معمولاً این قسمت از پیراهن اندازه بودن آن را نشان می‌دهد که اگر در هنگام پوشیدن پیراهن مشاهده کردید آستین آن برایتان کوتاه است بدانید که این پیراهن سایز شما نیست و باید به دنبال سایت بزرگ‌تر بوده و چنانچه آستین های آن جمع شد یعنی پیراهن برای شما بزرگ می‌باشد.

بررسی رنگ بندی پیراهن مردانه

از آنجایی که امروزه تولیدکنندگان انواع مختلفی از پیراهن‌ها با رنگ بندی متنوع را روانه بازار می‌کنند شما باید پیراهنی را انتخاب کنید که با رنگ پوست مو و چشم شما همخوانی داشته باشد. مثلاً رنگ سفید گزینه‌ای مناسب بوده چون با هر استایلی همخوانی داشته و زود از مد نمی‌افتد. جنس پیراهن نیز بهتر است از جنس نخی، الیاف مصنوعی، ابریشم یا پنبه باشد زیرا جنس‌های نخی و پنبه‌ای تنخور خوبی داشته و جنس‌های ابریشمی نیز جزو پیراهن های لوکس به شمار می‌روند.

سخن پایانی

با توجه به آنچه گفته شد درمی‌یابیم که در هنگام خرید پیراهن مردانه لازم است نکات زیادی مدنظر قرار بگیرد و با این حال توجه کنید که شما با بررسی ۱۰ برند برتر و فروشگاه معتبر به عنوان فروشنده پیراهن های مردانه در این قسمت از برند آنالیز خواهید توانست بهترین نوع این لباس را خریداری کرده و از کیفیت آن لذت ببرید.

 

جستجو در پیراهن مردانه

بر اساس محله هابر اساس امکانات

بر اساس امتیاز

متاسفانه برندی مطالبق با ویژگی‌های جستجوی شما یافت نشد

معرفی برند با ویژگی‌های مورد نظر

  • <<
  • <
  • >
  • >>