برندهای برتر مراکز زیبایی و آرایشگاه

مراکز زیبایی و آرایشگاه هر دو خدمات بسیاری مانند تزریق ژل، پاکسازی پوست، برداشتن خال و زگیل و… را انجام می‌دهند؛ ولی موضوع مهم اینجاست که کدامیک تخصص بیشتری برای ارائه دادن این خدمات دارند؟ و اینکه در هنگام مراجعه به این مراکز چه نکاتی باید رعایت شود؟ پس در ادامه با ما همراه شوید تا در مورد خدمات این مراکز بیشتر صحبت کنیم. همچنین اگر به دنبال بهترین آرایشگاه و کلینیک های زیبایی برای خدمات مختلف هستید لازم است بدانید ما در پایان این بخش از وب‌سایت برند آنالیز ۱۰ برند برتر از مراکز زیبایی معتبر را در این زمینه به شما معرفی می‌کنیم. بنابراین شما می‌توانید این مراکز را بر اساس خدمات مختلف، موقعیت مکانی و همچنین امتیازاتی که کاربران به آن‌ها داده‌اند، مورد بررسی قرار داده و بهترین گزینه را با توجه به خواسته و شرایط خود انتخاب کنید.

کلینیک زیبایی یا آرایشگاه؟

تقریباً تمامی افراد اعم از پیر و جوان، زن و مرد، زیبایی و زیبا بودن را دوست دارند؛ ولی اغلب خانم‌های جوان به این موضوع بیشتر اهمیت می‌دهند. از این رو علم پزشکی به دنبال این مسئله تکنیک‌های زیادی را به کار برده است و سعی دارد تا با تأسیس کلینیک های زیبایی این خدمات را به طور تخصصی در اختیار متقاضیان قرار دهد؛ اما طبق سنت دیرینه امروزه آرایشگران نیز خدمات زیادی را در رابطه با پوست و مو در اختیار مشتریان خود قرار می‌دهند.

فارغ از اینکه تعدادی از آرایشگران هیچ تخصصی در مورد سلامت پوست و مو ندارند. در واقع بیشتر خدمات زیبایی را تنها بر اساس تجربه کاری و داشتن یک مهارت سطحی انجام می‌دهند. بر همین اساس امروزه خدمات مشترکی میان مراکز زیبایی و آرایشگاه‌ها وجود دارد که انتخاب هر یک از آن‌ها بر عهده شناخت خود شماست.

خدمات مراکز زیبایی و آرایشگاه

شاید بارها برای انجام خدمات متنوعی مانند:

 • لیزر موهای زائد
 • پاکسازی پوست
 • برداشتن خال و زگیل
 • تزریق ژل و بوتاکس
 • لایه برداری پوست و غیره

همیشه به دنبال مراکزی رفته‌اید که قطعاً ارزان ترین خدمات را ارائه می‌دهند. بدون آنکه به موضوع سلامت پوست و موی خود بعد از دریافت خدمات مختلف فکر کرده باشید‌. در واقع متخصصین پوست و مو معتقد هستند که خدمات زیبایی نباید توسط آرایشگرانی انجام شود که هیچ تخصصی در این رابطه ندارند. لزوماً برای شناخت بیماری های پوستی، جلوگیری از حساسیت‌های مزمن و خطرات جبران‌ناپذیر پوست و مو باید درصد بالایی از خدمات زیبایی در کلینیک های تخصصی زیر نظر پزشکان حاذق انجام شود. البته برخی از سالن های زیبایی با داشتن چندین سال تجربه کاری در این زمینه می‌توانند ارائه‌دهنده برخی خدمات زیبایی باشند.

بهترین سالن زیبایی عروس

این روزها افراد زیادی با نام آرایشگر و با گذراندن دوره‌های چند روزه اقدام به ارائه خدمات فراوانی خصوصاً برای تازه‌عروس‌ها می‌کنند، هر چند که این افراد ممکن است در زمینه خدمات سالن زیبایی دارای مدرک چندان معتبری نباشند. پس برای دریافت خدمات زیبایی عروس تنها به داشتن مدرک اعتماد نکنید.

خوب است بدانید که برخی از این سالن زیبایی تهران و بسیاری سالن های زیبایی در شهرهای دیگر کار لیزر موهای زائد را به صورت عادی انجام می‌دهند، در صورتی که عدم اطلاع صحیح در مورد شناخت انواع پوست‌ها گاهی اوقات سبب می‌شود تا فرد دچار سوختگی‌های عمیق شود، حتی بعضی مواقع در سطح پوست مشتری لک های دائمی به وجود می‌آید. بنابراین لازم است تا برای انجام این خدمات تنها به سالن‌هایی مراجعه کنید که مدرک معتبر و رزومه خوبی در اجرای این سری کارهای زیبایی پوست دارند.

بهترین سالن زیبایی

یکی از اقدامات رایجی که این روزها اکثر خانم‌ها به دنبال آن هستند پاکسازی پوست است. این خدمات علاوه بر مراکز زیبایی در بسیاری از آرایشگاه‌های سراسر کشور نیز انجام می‌شود؛ اما در معرفی سالن زیبایی باید گفت به هر سایت سالن زیبایی با تبلیغات پر رنگ و لعابش اعتماد نکنید؛ زیرا در صورت رعایت نکردن اصول اولیه در رابطه با حفاظت از پوست، همچنین عدم نکات بهداشتی و استفاده از ابزارهای نامربوط توسط برخی آرایشگران می‌تواند مشکلات بسیاری جدی برای پوست شما به وجود آورد.

مثلاً افرادی که مبتلا به آکنه های پوستی هستند به طور حتم دارای پوستی چرب و سنگین می‌باشند، پس چنانچه با انجام روش‌های غیرتخصصی اقدام به پاکسازی پوست چنین افرادی شود به طور 100 درصد پوست آن‌ها تحریک شده و در وضعیت شدیدتری دچار آکنه و جوش‌های سرسیاه می‌شوند. از این رو سعی کنید انجام این خدمات را تنها در مراکز زیبایی و آرایشگاه‌هایی انجام دهید که مدرک بسیار تخصصی و سابقه چندساله در اجرای این مهارت‌ها دارند. ‌

سخن پایانی

باید گفت قبل از انجام خدمات زیبایی قطعاً باید حساسیت‌های پوستی فرد شناسایی شود؛ زیرا عدم شناخت برخی بیماری های پوستی، همچنین استفاده از ابزارآلات غیر استریل می‌تواند شما را به بیماری های واگیر مبتلا سازد. حال با توجه به مطلبی که در اختیار شما قرار داده شد به شما توصیه می‌شود جهت دریافت مشاوره و استفاده از خدمات زیبایی در بهترین کلینیک های زیبایی و سالن های زیبای معتبر با شناخت بیشتری اقدام نمایید. بر همین اساس ما با معرفی ۱۰ برند برتر و مرکز معتبر در این زمینه سعی کرده‌ایم شما را یاری نماییم. بنابراین شما می‌توانید در کمترین زمان و به راحتی بهترین مراکز زیبایی و آرایشگاه را برای خدمات موردنظرتان انتخاب نمایید.

سایر دسته‌بندی‌های مراکز زیبایی و آرایشگاه

جستجو در مراکز زیبایی و آرایشگاه

بر اساس محله هابر اساس امکانات

بر اساس امتیاز

1
سالن زیبایی آنیش
سالن زیبایی آنیش

کرج، خیابان نیکوکار، قبل از مجتمع...

مشخصات و اطلاعات تماس
5 ( 1 رای)

2
سالن زیبایی بورگ
سالن زیبایی بورگ

تهران، فاز ۲ پردیس، میدان امام،...

مشخصات و اطلاعات تماس
5 ( 1 رای)

3
آرایشگاه داماد حمید بخشی
آرایشگاه مردانه حمید بخشی

تهران، زعفرانیه، میدان اعجازی

مشخصات و اطلاعات تماس
5 ( 1 رای)

4
کلینیک زیبایی رز
کلینیک زیبایی رز

تهران، ضلع شمالی مترو صادقیه، خیابان...

مشخصات و اطلاعات تماس
5 ( 1 رای)

5
سالن زیبایی النا صمدی
سالن زیبایی النا صمدی

تهران، اتوبان ستاری جنوب، خیابان پیامبرغربی،...

مشخصات و اطلاعات تماس
4 ( 1 رای)

6
مرکز تخصصی خانه سفید
مرکز تخصصی خانه سفید

تهران، بلوار آفریقا، خیابان دستگردی غربی،...

مشخصات و اطلاعات تماس
1 ( 1 رای)

7
دکتر سمیه زمانی نیا
دکتر سمیه زمانی نیا

تهران، بزرگراه ستاری جنوب، نرسیده به...

مشخصات و اطلاعات تماس
1 ( 1 رای)
 • <<
 • <
 • 1
 • 2
 • 3
 • 4
 • 5
 • 6
 • 7
 • >
 • >>