برندهای برتر یخچال و فریزر

یخچال و فریزر ساید بای ساید، تک درب، مدل فرانسوی و چهار درب از جمله محصولات پرطرفداری هستند که اغلب برای جهیزیه انتخاب می‌شوند. البته خرید هر کدام از این یخچال ها و فریزرها مزیت‌هایی را برای هر مصرف‌کننده‌ای به دنبال دارد که ما در این بخش از مقالات برند آنالیز در مورد این نکات اساسی بیشتر صحبت می‌کنیم.

ضمن اینکه با معرفی ۱۰ برند برتر در زمینه فروش انواع یخچال و فریزر در مارک های ایرانی و خارجی سعی داریم تا شما بتوانید متناسب با فضای آشپزخانه و بودجه مالی خود محصول موردنیازتان را به دست آورید. همچنین بتوانید بر اساس منطقه، شهر و امتیاز فروشگاه‌های معرفی شده بهترین مجموعه را برای خرید خود انتخاب کنید.
انتخاب پرفروش ترین یخچال
امروزه یخچال‌ها و فریزرها جزو اساسی‌ترین لوازم آشپزخانه به حساب می‌آیند، بر همین اساس همیشه یکی از دغدغه‌های عروس و دامادها تهیه نمونه‌ای از یخچال و فریزر جدید و مرغوب می‌باشد.

اگر چه انتخاب یک محصول بادوام همراه با قیمتی مناسب کمی دشوار است؛ اما در نهایت چیزی که مدل یخچال و یا طرح اصلی فریزر انتخابی شما را تعیین می‌کند، بودجه مالی و میزان فضای موجود در آشپزخانه شما است‌.
انواع یخچال و فریزر
با توجه به کاربردهای مختلفی که از یخچال فریزر در مکان‌هایی به غیر از منازل مسکونی می‌شود، بنابراین شرکت‌های تولیدکننده و مراکز عرضه‌کننده این گروه از لوازم برقی را در نمونه‌های متنوعی تقسیم بندی کرده‌اند که در ادامه به معرفی آن‌ها می‌پردازیم:
یخچال فریزر تک درب
این نوع یخچال ها معمولاً در ابعاد کوچکی موجود هستند‌. فضای کمی دارند و ارزان ترین یخچال به شمار می‌آیند. این نوع یخچال ها غالباً علاوه بر منازل مسکونی و آشپزخانه‌های کوچک برای اماکن دیگری از قبیل:

ادارات
هتل ها
میهمان‌خانه‌ها
فروشگاه‌ها و غیره مورد استفاده قرار می‌گیرد.

یخچال مدل فریزر بالا و فریزر پایین
این نمونه یخچال‌ها شامل دو قسمت مجزا هستند. بیشتر اوقات قسمت فریزر کوچک تر از قسمت یخچال است‌؛ ولی در طراحی‌های جدید هر دو قسمت به یک اندازه می‌باشند‌. بیشتر خانواده‌ها سعی می‌کنند این نوع یخچال فریزر را انتخاب کنند.
یخچال فریزر دوقلو
یخچال دوقلو تقریباً جادارترین محصولی است که در بین یخچال‌فریزرهای دیگر شناخته شده است‌. در این نوع لوازم عمدتاً بدنه یخچال به طور کامل از بدنه فریزر جداست‌؛ ولی می‌توانند در کنار یکدیگر قرار بگیرند و مکمل هم باشند‌.

البته این امکان وجود دارد که یخچال در قسمتی از آشپزخانه و فریزر در قسمت دیگری جا داده شود‌. اگر چه قیمت یخچال دوقلو نسبت به یخچال تک دو برابر است؛ ولی در عوض این دسته از یخچال فریزرهای دوقلو حجم زیادی دارند و برای خانواده‌های پرجمعیت به کار می‌روند‌.
یخچال ساید بای ساید
این روزها بیشتر افراد ترجیح می‌دهند نمونه‌ای از یخچال فریزر ساید بای ساید را در منزل خود داشته باشند‌. این محصول اگر چه از نوع یخچال فریزر دوقلو است؛ اما این امکان وجود ندارد که یخچال را از فریزر جدا کرد؛ چرا که این دو قسمت به یکدیگر چسبیده هستند، پس با این حساب حمل سخت تری دارد و غالباً فضای بیشتری را در آشپزخانه اشغال می‌کند. این نوع یخچال فریزر جزو گرانترین و پرطرفدارترین یخچال فریزر معرفی شده است‌؛ زیرا به طور مجزا دارای آب‌سردکن متصل به شیر آب و سیستم یخ ساز می‌باشد و محصولی لاکچری است‌.
یخچال فریزر درب فرانسوی
زیباترین یخچال موجود در بازار، یخچال فریزر درب فرانسوی است‌، این محصول بسیار جادار بوده و ظاهری شکیل دارد. خوب است بدانید که یخچال فریزر درب فرانسوی به طور کلی یک محصول است که توسط درب های مختلف به قسمت های مجزایی تقسیم می‌شود‌. برخی از مدل های این یخچال فریزرها دارای فریزر کشویی هستند.

بعضی دیگر در قسمت یخچال دو درب دارد و در قسمت فریزر هم دو درب دیگر دارد. بر همین اساس این مدل یخچال فریزر یک محصول چهار درب به حساب می‌آید. بنابراین حجم زیادی داشته و برای خانواده‌های پرجمعیت می‌تواند گزینه مناسبی باشد.
سخن پایانی
اگر قصد خرید یخچال ایرانی خوب و یا یخچال فریزر خارجی را دارید، حتماً لازم است به طراحی داخلی محصول، فوت و برچسب انرژی محصول توجه ویژه‌ای داشته باشید. امروزه برخی یخچال فریزرهای خارجی دارای آخرین تکنولوژی روز دنیا هستند، همچنین امکانات خلاقانه‌ای دارند که قابل مقایسه با هیچ برند دیگری نیستند.

پس چنانچه می‌خواهید برای شروع زندگی و یا تعویض لوازم آشپزخانه خود باکیفیت ترین یخچال فریزر با جدیدترین امکانات را به دست آورید، ما در این بخش از برند آنالیز با معرفی ۱۰ برند برتر در زمینه فروش انواع یخچال ایرانی و خارجی شما را راهنمایی می‌کنیم. بنابراین شما می‌توانید متناسب با شرایط و امتیازات مجموعه موردنظر، باکیفیت ترین و پرطرفدارترین یخچال فریزر ایده آل خود را انتخاب کنید و از خرید خود نهایت رضایت را به دست آورید.

جستجو در یخچال و فریزر

بر اساس محله هابر اساس امکانات

بر اساس امتیاز  • <<
  • <
  • 1
  • >
  • >>