برندهای برتر لوازم مسافرت

لوازم مسافرت حیوانات دارای انواع مختلفی هستند که بهتر است قبل از مسافرت با حیوان خانگی خود در مورد این لوازم اطلاعاتی کسب کنید. بنابراین ما در این بخش از برند آنالایز این لوازم را به شما معرفی می‌کنیم و سپس شما را با ۱۰ برند برتر و فروشگاه معتبر در این زمینه آشنا می‌کنیم.

شما می‌توانید برای تهیه لوازم مورد نیاز برای مسافرت حیوانات خانگی خود با در نظر گرفتن خدمات، محصولات، قیمت آن‌ها و همچنین امتیازات پت شاپ مورد نظر و موقعیت مکانی آن یا فروش آنلاین این مراکز، مناسب‌ترین گزینه را انتخاب کرده و به آن مراجعه کنید.
خرید لوازم مسافرت حیوانات
در صورتی می‌توان با یک حیوان خانگی مسافرت آسانی داشت که لوازم بهداشتی و لوازم مورد نیاز برای مسافرت حیوان را بابا خود به همراه داشته باشید.

در زمان مسافرت همان گونه که شما چمدان و لوازم شخصی خود را آماده می‌کنید، لازم است که به لوازم ضروری برای حیوان خود نیز دقت کنید. بنابراین پیش از اقدام برای حمل و نقل حیوانات خانگی و بردن آن‌ها به مسافرت با ماشین بهتر است که تجهیزات مورد نیاز برای حیوان را آماده کرده و به توصیه‌های لازم در این زمینه دقت کنید.

البته ممکن است همیشه حیوان خانگی با ماشین شخصی به مسافرت برده نشود و در مواقعی که حیوان خانگی خود را با اتوبوس یا دیگر شیوه‌های مسافرت به همراه می‌برید باید به قوانین خاص در این زمینه دقت کنید.
قوانین سفر با حیوانات
اما علاوه بر خرید لوازم مسافرت حیوانات، این نکته را نیز یادآور می‌شویم که قبل از بردن حیوان خانگی به مسافرت باید حیوان را نزد دامپزشکی برده تا از سلامت و اطمینان پیدا کنید. در صورتی که مسیر مسافرت شما طولانی نباشد بهتر است که از دادن غذا به حیوان خودداری کرده و یا به او غذاهای سبک بدهید.

برای سفرهای جاده‌ای باید غذا و ظروف مسافرتی مورد نیاز برای حیوان خانگی خود را به همراه داشته باشید.

چون ممکن است در زمان مسافرت و در طول مسیر حیوان شما تشنه و گرسنه شود.

از طرفی برای رعایت نظم بیشتر در غذا خوردن حیوان در زمان مسافرت بهتر است که ظرف قابل‌حمل برای آب و بسته‌های ایمن غذا به همراه داشته باشید.

همچنین می‌توانید این خوراکی‌های تشویقی را برای حیوان خود به همراه ببرید.
داروهای مخصوص مسافرت حیوانات
در صورتی که حیوان خانگی شما پر استرس است، می‌توانید از دامپزشک بخواهید برای او یک قرص آرامبخش تجویز کند تا سفری آرام و بدون استرس در کنار شما داشته باشد.

همچنین برای اینکه جلوی حالت‌ تهوع حیوان خود را بگیرید، می‌توانید از دامپزشک بخواهید که برای او قرص مسافرت یا ضد تهوع مخصوص برای حیوانات تجویز کند و نیم ساعت قبل از سفر آن‌ را به حیوان خود بدهید.
کیت کمک‌ های اولیه سگ
از لوازم مسافرت حیوانات که همراه داشتن آن ضروری می‌باشد، کیت کمک های اولیه است. در واقع این کیت برای سفرهای جاده‌ای و زمانی که برای حیوان خود به کمک فوری نیاز دارید و از اورژانس دور هستید بسیار کارساز می‌باشد.

در کیت‌های کمک اولیه حیوانات موارد زیر وجود دارد:

• مواد شوینده برای پاکسازی
• گاز پانسمان جاذب
• پراکسید هیدروژن 3%
• چسب زخم نواری
• پماد موضعی آنتی بیوتیک برای جلوگیری از عفونت و تسکین درد
• دستمال مرطوب الکلی برای تمیز کردن زخم، چشم، گوش و پنجه حیوان
• چراغ قوه کوچک
• پودر استیپتیک برای متوقف کردن خونریزی
• بسته یخ
• دستکش پلاستیکی یکبار مصرف
• موچین
و همچنین قیچی با تیغه های زاویه دار، باریک، بلند و انتهای کند یا نلانت
کریر یا صندلی حیوانات
از دیگر لوازم مسافرت حیوانات که بسیار ضروری می‌باشد کریر صندلی ماشین است که می‌توان در سفر‌های جاده‌ای آن را با خود به همراه برد. این کریر موجب حفظ ایمنی حیوان شده و برای امنیت راننده و دیگر سرنشینان خودرو نیز مناسب می‌باشد.
باکس حمل حیوانات
برای این که بتوانید سفرهای خود را لذت بخش تر کنید، می‌توانید از یک باکس حمل استاندارد برای حیوان خود استفاده کنید. چون این وسیله بسیار کارآمد است و به عنوان یک جای امن برای حیوان شما در طول مسافرت موجب راحتی شما و حیوانتان خواهد شد.
کمربند ایمنی حیوانات
از تجهیزات و لوازم مسافرتی حیوانات می‌توان به کمربند ایمنی صندلی خودرو ویژه حیوانات اشاره کرد که به علت ایمنی حیوان و دیگر سرنشینان خودرو در زمان رانندگی از وسایل و لوازم پرکاربرد برای مسافرت با ماشین محسوب می‌شود.

همچنین می‌توان از این وسیله به عنوان یک جایگزین برای باکس های نگهداری حیوانات استفاده کرد.

سخن پایانی

پس از اینکه با انواع لوازم مسافرت حیوانات آشنا شدید، برای اینکه بتوانید یک مرکز مناسب برای خرید لوازم مورد نیاز برای مسافرت حیوانات را پیدا کنید، ما در این بخش از برند آنالایز به شما ۱۰ برند برتر و پت شاپ و فروشگاه معتبر را در این زمینه معرفی می‌کنیم.

شما می‌توانید با مطالعه خدمات و امتیازات این مراکز مناسب‌ترین گزینه را انتخاب کنید.

سایر دسته‌بندی‌های حیوانات خانگی

جستجو در لوازم مسافرت

بر اساس محله هابر اساس امکانات

بر اساس امتیاز  • <<
  • <
  • 1
  • >
  • >>