برندهای برتر چادر زنانه

چادر زنانه در طرح‌ها و مدل‌های مختلفی به فروش می‌رسد. با این حال اگر شما هم به دنبال بهترین مراکز برای خرید چادر هستید تا ضمن داشتن تنوع بالا از قیمت خوبی نیز برخوردار باشد می‌توانید با ما در این بخش همراه شوید. در واقع ما در این بخش از برند آنالیز قصد داریم شما را با انواع چادر زنانه آشنا کنیم. سپس 10 برند برتر و فروشگاه معتبر را به شما معرفی می‌کنیم. شما می‌توانید از میان آن‌ها بهترین برند را با در نظر گرفتن نوع خدمات، تنوع محصولات، قیمت‌ها، امتیازات و موقعیت مکانی که دارد انتخاب کنید و برای خرید چادر زنانه به صورت حضوری یا اینترنتی به مرکز موردنظر مراجعه کنید.

خرید چادرهای زنانه

یکی از دغدغه‌هایی که خانم‌های محجبه دارند، خرید کردن چادر زنانه می‌باشد. در کشور ما انواع چادرهای مشکی در مدل‌ها و رنگ‌های مختلف با تنوع بالا تولید می‌شوند و با مراجعه به فروشگاه‌های مختلف می‌توان آن‌ها را تهیه کرد. انواع چادر ایرانی و خارجی با اجناس مختلف در بازار وجود دارند که انتخاب این چادرها را می‌توان بر اساس نوع پارچه، تزئینات و قد و جنسی که دارند، انجام داد.

قیمت چادر زنانه

قیمت چادرهای زنانه با در نظر گرفتن عوامل مختلفی تعیین می‌شود. از جمله این عوامل می‌توان به نوع جنس، تمیزی دوخت، کیفیت پارچه و استفاده از پارچه های ایرانی یا خارجی و تزییناتی که در پارچه وجود دارد، اشاره کرد.

انواع چادرهای زنانه

اخیراً تولیدکنندگان و طراحان چادر به این نتیجه رسیدند که خانم های محجبه نیازمند مدل‌های متنوعی از چادر هستند. بنابراین در بازار سبک‌های مختلف چادر با سلایق خانم‌ها وجود دارد. افرادی که به دنبال خرید چادر مشکی هستند، متناسب با کاربرد خود می‌توانند یکی از انواع مدل چادر را خریداری کنند. اما پیش از خرید چادرهای زنانه باید به اندام خود دقت کرد تا بتوان بهترین نوع و مدل چادر را خریداری کرد. با در نظر گرفتن قد و اندام خود می‌توان مدل‌های مناسب برای خود را انتخاب کرد. انتخاب چادر مناسب تأثیر زیادی روی شیک پوشی خانم‌ها می‌گذارد. بنابراین در ادامه به معرفی چادر مناسب با توجه به اندام افراد می‌پردازیم.

چادرهای مناسب برای افراد چاق

چادرهای اندامی برای افراد توپر و چاق مناسب نیستند. این افراد هنگام خرید چادر باید توجه کنند که پارچه چادر آن‌ها دارای نقش کمتری باشد و به هر اندازه که نوع نقوش پارچه چادر کم‌تر و ساده‌تر باشد، برای افراد چاق مناسب‌تر خواهد بود. در واقع می‌توان گفت برای افراد توپر و چاق چادر های ساده ایرانی مناسب هستند.

چادرهای مناسب برای افراد لاغر

افرادی که دارای اندام لاغر هستند، پیش از خرید چادر باید به مدل چادری که برای آن‌ها مناسب است، دقت کنند تا اندام آن‌ها توپرتر جلوه کند. بهترین مدل‌ها برای این افراد چادرهای بدون آستین می‌باشند. چادر های عربی و لبنانی بهترین انتخاب برای افراد لاغر اندام هستند.

چادرهای مناسب برای افراد قد کوتاه

افراد قد کوتاه بهتر است که چادرهای آستین دار را انتخاب کنند. زیرا این افراد در صورتی که از چادرهای آستین دار استفاده کنند، قد آن‌ها بلندتر به نظر می‌رسد. چادر های دانشجویی و عربی برای افراد قد کوتاه گزینه مناسبی هستند.

چادر مناسب افراد قد بلند

افرادی که دارای قد بلندی هستند، بهتر است که چادرهای آستین دار و گشاد را انتخاب کنند. این چادرها برای افراد لاغر اندام نیز بسیار مناسب هستند. چادرهای لبنانی، عربی و مدل هیوا و ترنم گزینه مناسبی برای افراد قد بلند هستند.

چادر مناسب برای بارداری

در دوران بارداری یکی از دغدغه‌های مهمی که خانم های محجبه دارند، انتخاب مدل چادر می‌باشد تا اندام و برجستگی آن‌ها به خوبی پوشیده شود. بنابراین می‌توان گفت چادرهای لبنانی ساده گزینه مناسبی برای دوران بارداری هستند. افراد باردار در زمان خرید چادر باید دقت کنند تا اندازه چادر انتخاب شده آن‌ها یک سایز بزرگ‌تر باشد تا در اواخر دوران بارداری بتوانند از آن استفاده کنند.

انواع چادر زنانه

قبل از اینکه برای خرید چادر اقدام کنید، اول باید توجه کنید که چه نوع چادری مد نظر شما است. چادر های زنانه دارای انواع مختلفی هستند که از جمله آن‌ها می‌توان به چادر مشکی، چادر نماز، چادر احرام، چادر رنگی، چادر جشن تکلیف و غیره اشاره کرد. چادرهای نماز نیز دارای انواع مختلفی هستند ضمن اینکه بیشتر خانم‌ها در منزل خود از چادر رنگی استفاده می‌کنند که دارای طرح‌های می‌باشند.

از جمله چادر های نماز می‌توان به نوع کیسه ای آن اشاره کرد که دارای آستین و مقنعه بوده و اخیراً طرفداران زیادی پیدا کرده است. چادر های مشکی نیز معمولاً در دو نوع مجلسی و معمولی به فروش می‌رسند. چادرهای معمولی یا ساده برای استفاده روزمره مانند پیاده روی، محل کار و دانشگاه استفاده می‌شوند و چادر های مجلسی به صورت سنگ دوزی شده، نگین دار و یا گل دوزی شده هستند.

سخن پایانی

حال که با چادر و انواع مختلف آن آشنا شدیم در این بخش از برند آنالیز قصد داریم ۱۰ برند برتر و مرکز فروش معتبر را به شما معرفی کنیم تا بتوانید در کمترین زمان بهترین فروشگاه را انتخاب کرده برای خرید بهترین چادر زنانه اقدام نمایید.

جستجو در چادر زنانه

بر اساس محله هابر اساس امکانات

بر اساس امتیاز

متاسفانه برندی مطالبق با ویژگی‌های جستجوی شما یافت نشد

معرفی برند با ویژگی‌های مورد نظر

  • <<
  • <
  • >
  • >>