برندهای برتر خدمات تاتو

خدمات تاتو در گذشته فقط بر روی بدن انجام می‌گرفته است اما امروزه مشاهده می‌شود که تاتو صورت به عنوان یکی از پرطرفدارترین و محبوب‌ترین خدمات تتو، مورد استقبال قرار می‌گیرد.با وجود این امر اگر شما هم تمایل دارید با این خدمات مراکز زیبایی  بیشتر آشنا شوید بهتر است ما را در این بخش از مجموعه مقالات برند آنالایز دنبال کنید تا با نحوه انجام این کار، انواع آن و روش های مراقبت از تتو به خوبی آشنا شوید و با آگاهی کامل برای انجام این کار به مراکز زیبایی و آرایشگاه تخصصی مراجعه کنید. ضمن اینکه ما در انتهای این بخش از برند آنالیز شما را با 10 برند برتر و مرکز تخصصی در این زمینه آشنا می‌کنیم. بنابراین می‌توانید در کمترین زمان با بررسی هر مرکز، تخصصی‌ترین و بهترین گزینه را برای خود انتخاب نمایید.

خدمات تاتو چیست؟

از جمله روش های قدیمی که برای طرح زدن بر روی بدن استفاده می‌شده است، تاتو بوده که در این روش با استفاده از سوزن، رنگ را به لایه‌های زیرین پوست وارد کرده و طرح‌های مختلفی بر روی بدن حک می‌شده است. اما امروزه خدمات تو نیز به صورت نوین انجام می‌شود به طوری که انواع مختلف این تتو بر روی صورت در آرایشگاه های زنانه صورت گرفته و جذابیت زیادی به افراد می‌دهد. با این حال لازم است بدانید هم اکنون تاتو صورت بسیار پرطرفدارتر از تاتو بدن می‌باشد.

انواع خدمات تاتو

همانطور که گفته شد در حال حاضر برای اعضای مختلف صورت از تاتو استفاده می‌شود که در ادامه به معروف‌ترین نمونه‌های این خدمات می‌پردازیم:

تاتو صورت

این خدمات که به میکروبلیدینگ یا میکروپیگمنتیشن نیز معروف است برای قسمت‌های مختلف چون ابرو، چشم و لب انجام گرفته و به یکی از دغدغه‌های مهم در بین بانوان ایرانی تبدیل شده است.

تاتو ابرو

از جمله رایج‌ترین و پرطرفدارترین خدمات تاتو صورت تاتو ابرو بوده که در حال حاضر بسیاری از افراد آن را انجام می‌دهند. این تاتو به صورت کلی دارای بخش‌های متنوعی است به طوری که شامل قاب ابرو، سایه ابرو، تاتو کامل ابرو، هاشور ابرو و غیره می‌شود. بیشترین افرادی که داوطلب این خدمات هستند شامل کسانی می‌شوند که ابروهای کم پشت داشته و یا تمایل به تغییر فرم ابروهای خود دارند.

تاتو چشم

تاتو چشم از دیگر خدمات تتو صورت بوده که یک آرایش دائم برای چشم به حساب می‌آید و می‌تواند به صورت و چشم‌های شما زیبایی زیادی ببخشد. با استفاده از این نوع تاتو می‌توان تراکم مژه‌ها را افزوده و یا با کشیدن خط چشم، افتادگی چشم را درمان کرد.

تاتو لب

دیگر خدمات تاتو صورت که طرفداران زیادی دارد تاتو‌ لب می‌باشد. این نوع تاتو جهت تغییر دادن حالت لب، به وجود آوردن تناسب لب‌ها یا افزایش حجم لب مورد استفاده قرار می‌گیرد. هر چند که امروزه به عنوان یکی از روش های پر رنگ کردن لب‌ها و یا برطرف کردن نقص‌های مادرزادی در قسمت لب نیز انجام می‌گیرد. این نوع تاتو به طور کلی جنبه آرایشی بالایی دارد. با استفاده از آن علاوه بر اینکه می‌توان خط لب را کشید امکان ایجاد سایه بر روی لب نیز وجود دارد.

قیمت و هزینه خدمات تاتو

با توجه به اینکه تاتو در قسمت‌های مختلف صورت و بدن انجام می‌گیرد طبیعتاً هزینه‌ای که برای آن پرداخت می‌شود متفاوت است. همچنین این هزینه متناسب به کیفیت مواد استفاده شده متغیر است و البته در آرایشگاه های مختلف هزینه‌های متفاوتی دریافت می‌شود.

مراقبت های مهم بعد از انجام خدمات تتو

پس از اینکه خدمات تاتو بر روی صورت شما انجام گرفت لازم است به مراقبت های ضروری بعد از آن توجه کنید که با وجود این امر می‌توانید زیبایی صورتتان را بیشتر کرده و هم خطری برای شما به وجود نخواهد آمد. بنابراین بعد از دریافت این خدمات نباید از لوازم آرایشی در قسمت‌های تاتو استفاده کنید و اگر در قسمت چشم تاتو انجام دادید حداقل تا چهار روز از گذشتن لنزهای طبی و زیبایی اجتناب نمایید.

همچنین تا حدود یک ماه نباید به استخر رفته و تا سه روز محل تاتو نباید شسته شود. خوردن غذاهای تند تا یک هفته پیشنهاد نمی‌شود و همچنین تا چند روز اول بهتر است در مقابل نور خورشید قرار نگیرید. محل تاتو در چند روز اول حتماً باید چرب بماند.

ماندگاری خدمات تتو

در خصوص مدت زمان ماندگاری خدمات تاتو صورت اگر نکات بالا به خوبی رعایت شود این خدمات بین ۲ تا ۳ سال ماندگاری دارد. همچنین خوب است بدانید نوع مراقبت شما می‌تواند در بالا رفتن این ماندگاری تأثیر داشته باشد. از طرفی کیفیت اجرایی تاتو، آب و هوای محل زندگی شما، نوع پوستتان مهارت انجام دهنده تتو و غیره نیز در این زمان تأثیر می‌گذارد.

سخن پایانی

با وجود آنچه گفته شده اگر شما هم تمایل دارید از خدمات تتو استفاده کنید و می‌خواهید که ماندگاری آن افزایش پیدا کند، به طور حتم باید از افراد باتجربه در این زمینه کمک بگیرید از این رو ما در این بخش از برند آنالیز سعی کرده‌ایم 10 برند برتر او مرکز معتبر را به عنوان بهترین ارائه‌دهنده خدمات تاتو معرفی کنیم تا شما بتوانید بهترین خدمات را به صورت تخصصی از این مراکز دریافت کنید و بنا بر موقعیت مکانی، خدمات این مراکز، بودجه مالی و بسیاری شرایط دیگر بهترین‌ها را برگزینید.

سایر دسته‌بندی‌های مراکز زیبایی و آرایشگاه

جستجو در خدمات تاتو

بر اساس محله هابر اساس امکانات

بر اساس امتیاز