برندهای برتر بافت مو

بافت مو  که از جمله روش ‌های شینیون مو به حساب می‌آید امروزه بسیار پرطرفدار شده است. به طور کلی باید بدانید خدمات شینیون و بافت توسط بهترین مراکز زیبایی و آرایشگاه ارائه می‌شود که شما می‌توانید با استفاده از آن یک استایل شیک برای مهمانی‌های مختلف داشته باشید. طبیعتاً انتخاب آرایشگر ماهر برای دریافت این خدمات در منزل یا آرایشگاه امری بسیار مهم خواهد بود.

انواع بافت مو

یکی از خدمات ارائه شده در سالن های آرایشی و حتی در خانه‌ها توسط آرایشگران، بافت‌های مختلف مو می‌باشد که برای بانوان در انواع مختلف انجام می‌شود. انواع بافت بسته به سلیقه افراد و همچنین نوع چهره آن‌ها متفاوت است که در این بین بافت مکزیکی و آفریقایی جزو بافت های پرطرفدار به شمار می‌رود. بافت آفریقایی که به آن چهل گیس هم می‌گویند برای موهای بلند بسیار زیبا است. بافت مکزیکی نیز زیرشاخه‌ای از بافت آفریقایی به حساب می‌آید و به گونه‌ای است که موها از ریشه به صورت شاخه شاخه به هم وصل می‌شود. به این نوع بافت، بافت کف سری نیز گفته می‌شود. خوب است بدانید این نوع بافت اگر خوب مراقبت شود تا چند هفته دوام می‌آورد. از دیگر انواع بافت می‌توان به موارد زیر اشاره کرد:

  • بافت طنابی یا مارپیچی
  • بافت حصیری مو یا تیغ ماهی
  • بافت تل
  • بافت هالیوودی مو
  • بافت فرانسوی
  • بافت ساده مو
  • بافت هلندی
  • بافت تیسوت

هزینه بافت مو

با توجه به تفاوت‌هایی که در انواع بافت مو وجود دارد بدون شک هزینه‌ای که برای این سری خدمات شینیون دریافت می‌شود نیز متفاوت است. مثلاً حجم مو و بلندی و کوتاهی مو از جمله موارد تأثیرگذار در قیمت این خدمات می‌باشد. از طرفی باید بدانید که هم اکنون انواع بافت های مو با کاموا، بافت با اکستنشن و بافت های با مهره وجود دارد که هر کدام از این موارد در هزینه خدمات بافت تأثیر می‌گذارد. ضمن اینکه میزان تجربه و تخصص فردی که قرار است این خدمات را به شما ارائه بدهد می‌تواند قیمت بافت انواع مو را دستخوش تغییر کند.

دریافت خدمات مو در منزل

جالب است بدانید امروزه نه تنها امکان استفاده از انواع خدمات مو در آرایشگاه‌ها امکان‌پذیر است بلکه شما می‌توانید جهت دریافت این خدمات، آرایشگر را به منزل خود دعوت کنید. به طوری که برخی از متخصصین در زمینه بافت مو برای راحتی مشتریان خود به منزل آن‌ها می‌روند. از آنجایی که خدمات بافت برعکس دیگر خدمات آرایشی به تجهیزات زیادی نیاز ندارد به راحتی در خانه قابل انجام خواهد بود.

سخن پایانی

همان‌طور که گفته شد یکی از مهم‌ترین موارد در هنگام انتخاب آرایشگر بررسی سوابق کاری و تخصص آرایشگر می‌باشد. با این حال لازم است بدانید ما در این قسمت از وب‌سایت برند آنالیز ۱۰ برند برتر و مجموعه معتبر را در این حوزه به شما معرفی کرده‌ایم. بنابراین شما می‌توانید بدون هیچ دغدغه‌ای امور خود را به بهترین متخصصین واگذار کنید. مقایسه ده برند برتر در این زمینه به طور حتم به شما کمک زیادی می‌کند تا آنچه را که با سلیقه و شرایط شما همخوانی بیشتری دارد انتخاب کنید.

سایر دسته‌بندی‌های مراکز زیبایی و آرایشگاه

جستجو در بافت مو

بر اساس محله هابر اساس امکانات

بر اساس امتیاز