برندهای برتر خدمات ابرو

استفاده از خدمات ابرو و زیبا کردن ابروها یکی از رایج‌ترین کارهایی است که اکثر خانم‌ها به دنبال آن هستند. در واقع ایجاد مدل‌های مختلف در شکل ابروها می‌تواند تغییرات شگفت انگیزی در چهره شما ایجاد کند؛ اما چه نوع خدماتی می‌تواند زیبایی بیشتری را در ظاهر شما به وجود آورد.پس برای شناخت بهترین خدمات زیبایی ابرو در این بخش از وب‌سایت برند آنالیز ما را همراهی کنید.

ضمن اینکه ما در ادامه ۱۰ برند برتر و مراکز زیبایی و آرایشگاه معتبر را به شما معرفی می‌کنیم تا بتوانید با بررسی خدمات، امتیازات، موقعیت مکانی و دیگر پارامترهای مهم هر کدام از این مراکز بهترین گزینه را برای دریافت خدمات تخصصی ابرو انتخاب نمایید.

خدمات ابرو

ابروها همیشه یک قاب زیبا در اطراف چشمان ما به حساب می‌آیند، پس زیبایی آن‌ها می‌تواند حالت چشمان شما را خوش فرم تر از آنچه که هستند نشان دهند. بر همین اساس امروزه بسیاری از سالن های زیبایی با داشتن تخصص کافی اقدام به ارائه خدمات ابرو در بسیاری مراکز کشور نموده‌اند. مانند:

 • خدمات زیبایی ابرو در تهران
 • خدمات زیبایی ابرو در مشهد
 • خدمات زیبایی ابرو اصفهان
 • خدمات زیبایی ابرو در شیراز
 • خدمات زیبایی ابرو در قم
 • خدمات زیبایی ابرو در اراک و غیره

انواع خدمات زیبایی

دقت کنید که داشتن یک ابروی زیبا قادر است تا چشمان شما را درشت و برجسته‌تر نشان دهد. پس سعی کنید با انتخاب درستی از خدمات متنوع ابرو جلوه خاصی را در چشمان خود به وجود آورید. از جمله این خدمات عبارت‌اند از:

بند ابرو

سال‌های درازیست که خانم‌ها در سراسر جهان برای زیبایی ابرو از روش بند انداختن استفاده می‌کنند. حتی این روش جزو خدمات ابرو آقایان هم به حساب می‌آید. البته برای انجام این کار بهتر است یک فرد متخصص کار بند ابرو را انجام دهد؛ چون هر گونه غفلت در بند انداختن ابرو ممکن است باعث کنده شدن پوست پلک شما شود.

اتو ابرو

قدیمی ترین روشی که آرایشگران برای اجرای خدمات ابرو انجام می‌دهند تاتو ابرو می‌باشد. در اجرای این روش معمولاً آرایشگران با استفاده از دستگاه‌های مخصوصی کار تاتو که تقریباً شبیه به خال‌کوبی‌های زمان گذشته است را با سوزن‌های برقی و رنگ انجام می‌دهند.

هاشور ابرو

این روش یک تکنیک پیشرفته‌تری از تاتو ابرو می‌باشد. به این صورت که آرایشگر با مهارت بیشتر و عمق کمتری تنها جاهای خالی ابرو را پر کند و حالت طبیعی‌تری در چهره فرد به وجود آورد.

فیبروز ابرو

یکی از جدیدترین روش‌هایی که اغلب آرایشگران برای زیباسازی ابروها انجام می‌دهند فیبروز ابرو است. این دسته از خدمات ابرو با تخصص بیشتری تنها در برخی از سالن های زیبایی انجام می‌شود. هزینه فیبروز ابرو معمولاً از تاتو ابرو و هاشور ابرو در نرخ بالاتری قرار دارد، از طرفی چون این روش با سوزن‌های ریزتر و رنگ‌های باکیفیت‌تری انجام می‌شود قطعاً عوارض فیبروز ابرو برای پوست کمتر خواهد بود.

میکروبلیدینگ ابرو

این روش همان هاشور سه بعدی می‌باشد که با مهارت بیشتری انجام می‌شود، در اجرای میکروبلیدینگ ابرو آرایشگر سعی می‌کند جاهای خالی ابرو را با خط‌هایی شبیه به تار مو پر کند و یک حالت زیبا و کاملاً طبیعی در چهره فرد به وجود آورد. البته در اجرای میکروبلدینگ ابرو آرایشگر با استفاده از یک ماژیک برقی که سوزن‌های ریزی در نوک آن تعبیه شده است تلاش می‌کند تا رنگ را در عمق کمتری از پوست فرو ببرد.

بنابراین این روش ماندگاری بیشتری نسبت به روش‌های قبلی خواهد داشت، از طرفی در مدت طولانی‌تری تغییر رنگ در آن انجام می‌گیرد. با این حال زمان ترمیم میکروبلیدینگ ابرو طولانی‌تر از زمان ترمیم فیبروز ابرو خواهد بود.

میکروشیدینگ ابرو

این روش یک حالت سایه پودری ابرو است که معمولاً برای پوست‌های حساس اجرا می‌شود. بنابراین خانم‌هایی که دارای پوست خشکی هستند و یا ابروهای آن‌ها به حد زیادی خالی است می‌توانند از این روش به صورت ترکیبی با میکروبلیدینگ استفاده کنند. البته ماندگاری میکرو تلفیقی ابرو در سطح بالاتری از روش‌های میکرو به تنهایی می‌باشد. ناگفته نماند که هزینه میکرو تلفیقی ابرو از میکرو تک در نرخ بالاتری قرار دارد.

میکروپیگمنتیشن ابرو

این روش یکی از باکیفیت‌ترین روش‌هایی است که در خدمات ابرو انجام می‌گیرد. دستگاه به کار رفته برای انجام میکروپیگمنتیشن تخصصی‌تر از دستگاه فیبروز ابرو و یا میکروبلیدینگ ابرو است. در واقع سوزن‌هایی که برای انجام میکروپیگمنتیشن ابرو به کار می‌رود در تعداد بالاتر و ظرافت بیشتری قرار دارد. هیچ گاه آرایشگران این دستگاه را برای اجرای جدیدترین هاشور ابرو در تهران هم به کار نمی‌برند.

در واقع این سوزن‌های ریز، رنگ را تا جایی که ممکن باشد در سطحی‌ترین لایه پوست فرو می‌برند؛ ولی یک حالت بسیار طبیعی برای حالت ابرو ایجاد می‌شود. کیفیت اجرای میکروپیگمنتیشن چنان بالا است که کمتر کسی متوجه مصنوعی بودن ابروهای شما خواهد شد؛ زیرا خط‌هایی که به شکل مو در بین تارهای ابروهای شما کشیده می‌شوند بسیار نازک و هم رنگ ابروهای طبیعی شما اجرا می‌شود.

سخن پایانی

از آنجایی که بیشترین زیبایی صورت شما به حالت ابروها و رنگ آن‌ها بستگی دارد. در واقع داشتن ابروهای خوب و مرتب شده می‌تواند جذابیت بسیار زیادی را در چهره شما ایجاد کند.

بر همین اساس ما سعی کرده‌ایم با معرفی ۱۰ برند برتر و سالن زیبایی معتبر شما را در انجام این کار یاری کنیم.

البته فراموش نکنید که این برندها بر اساس مناطق و امتیازبندی‌های مختلف از طرف کاربران دسته‌بندی شده‌اند تا شما بتوانید به راحتی و در کمترین زمان بهترین مرکز را متناسب با شرایط خود انتخاب کنید.

سایر دسته‌بندی‌های مراکز زیبایی و آرایشگاه

جستجو در خدمات ابرو

بر اساس محله هابر اساس امکانات

بر اساس امتیاز • <<
 • <
 • 1
 • 2
 • 3
 • 4
 • 5
 • 6
 • >
 • >>