برندهای برتر فیشال پوست

از جمله روش های جدید آرایشی که جهت مراقبت از پوست مورد استفاده قرار می‌گیرد فیشال پوست است. این روش که باعث روشن‌تر شدن پوست و حفظ جوانی و زیبایی می‌شود، به همین دلیل امروزه طرفداران بسیاری پیدا نموده است.با این حال جهت آشنایی بیشتر با این روش و به دست آوردن اطلاعاتی در خصوص فیشیال پوست در خانه و در آرایشگاه می‌توانید با ما در این بخش از برند آنالیز همراه باشید تا ضمن یادگیری بیشتر در زمینه این روش مراقبتی با 10 برند برتر و بهترین مراکز انجام فیشیال پوست نیز آشنا شوید.

در واقع ما در این انتهای این بخش 10 مرکز تخصصی و معتبر را به شما معرفی می‌کنیم و شما می‌توانید با بررسی خدمات، تعرفه‌ها، امتیازات و موقعیت مکانی هر یک از مراکز زیبایی و آرایشگاه بهترین گزینه را با توجه به شرایط خود انتخاب نمایید.

فیشال پوست چیست؟

به طور کلی به برخی از امور مراقبتی که بر روی پوست انجام گرفته و اغلب با اهداف درمان و یا زیبایی صورت می‌گیرد، فیشال پوست گفته می‌شود. مهم‌ترین هدف این روش برای بهبود ظاهری پوست و کمک به نرمی و لطافت آن می‌باشد. این روش که در حال حاضر جزو خدمات رایج درمانی و زیبایی می‌باشد برای پوست‌های مختلف به شیوه‌های متفاوتی انجام می‌گیرد و با توجه به مزایای زیادی که دارد امروزه در بسیاری از کلنیک های زیبایی انجام می‌پذیرد.

مراحل انجام فیشال پوست صورت

وقتی شما قصد انجام فیشیال پوست صورت را دارید بهتر است ابتدا با مراحل انجام این کار آشنا شوید. به طور کلی باید بدانید که فیشال پوست برای هر فردی با پوست متفاوت فرق می‌کند. بنابراین در جلسه اول مشاوره با متقاضی انجام گرفته تا تمام آنچه که می‌تواند بر روی این روش زیبایی تأثیرگذار باشد موردبررسی قرار بگیرد.

در مراحل نخست، ابتدا پاکسازی پوست انجام می‌شود به طوری که با استفاده از محصولات پاک‌کننده و پنبه مخصوص، سطح پوست کاملاً تمیز می‌گردد. مرحله بعد بخار دادن پوست است که در اینجا باید از بخور گرم استفاده شود.

پس از آن، اقدام به لایه برداری کرده و پوست‌های مرده از صورت شما برداشته می‌شوند. در این زمان پوست و منافذ آن شل شده و مرحله استخراج آلودگی‌ها و جوش‌ها از زیر پوست فرا می‌رسد؛ به طوری که به راحتی می‌توان جوش‌ها را از زیر پوست خارج کرد.

سپس درماپلنینگ صورت می‌گیرد به طوری که در این مرحله پوست‌های مرده و بافت های سلولی از بین رفته روی پوست از بین می‌روند. ضمن اینکه می‌توانید موهای اصلاح نشده روی پوست خود را نیز بردارید. در مرحله بعد ماساژ پوست انجام می‌گیرد که این امر موجب جریان پیدا کردن خون در پوست می‌گردد و در انتها با توجه به نوع پوست شما، از ماسک‌های مخصوصی جهت تقویت پوست استفاده می‌شود.

فیشال پوست در خانه

همان‌طور که گفته شد فیشیال پوست برای پیشگیری از پیری پوست و کمرنگ شدن جای جوش بسیار مناسب است و اگر شما بخواهید فیشال پوست را در خانه انجام دهید، ابتدا لازم است از مواد پاکسازی طبیعی چون عسل استفاده کنید. همچنین در این روش شما می‌توانید از لایه‌بردارهای طبیعی چون ترکیب جو دوسر آسیاب شده، روغن زیتون و عسل جهت لایه برداری پوست استفاده نمایید. همچنین دقت کنید تمام مراحلی که در بالا گفته شد را در روش خانگی نیز باید انجام دهید که این موارد همچنین موجب لیفت صورت می‌شود.

فیشال پوست در آرایشگاه

اما بسیاری از افراد تمایل دارند فیشیال پوست را در آرایشگاه انجام دهند که در این خصوص باید دقت کنید حتماً از آرایشگاه های معتبر که از مواد مرغوب و اصل استفاده می‌کنند، کمک گرفته تا فیشیال به بهترین نحوه ممکن انجام شود. همچنین لازم است بدانید سابسیژن نیز روش دیگری برای درمان جای جوش و لکه های صورت بوده که امروزه طرفداران بسیاری در سالن های زیبایی دارد.

هزینه فیشیال پوست

در صورتی که شما قصد انجام فیشال پوست صورت را داشته باشید نکته مهمی که مدنظرتان قرار می‌گیرد هزینه آن است. بنابراین خوب است بدانید این روش همچون دیگر خدمات پوست و زیبایی قیمتی متفاوت دارد. به طوری که این قیمت مانند دیگر روش های زیباسازی از جمله روش مزوتراپی بر اساس نوع مواد، ماسک و لایه‌بردارهای استفاده شده تعیین می‌شود.

ضمن اینکه قیمت فیشال پوست با توجه به اینکه چه کسی این کار را انجام بدهد و در چه مرکزی صورت بگیرد نیز متغیر خواهد بود.

سخن پایانی

حال با وجود آنچه در وب‌سایت برند آنالیز در خصوص فیشال صورت گفته شد طبیعتاً شما هم در مورد مزایای این روش اطلاعات کاملی به دست آورده‌اید. دقت کنید برای اینکه همیشه بتوانید بهترین خدمات زیبایی را دریافت نمایید ابتدا لازم است در خصوص آن روش اطلاعات کاملی به دست آورده و سپس به بهترین کلینیک زیبایی مراجعه نمایید. به همین دلیل ما در این بخش از برند آنالیز 10 برند برتر و مرکز تخصصی را جهت انجام مراقبت های پوستی و همچنین فیشال کردن پوست به شما معرفی می‌کنیم تا بتوانید با بررسی کامل این مراکز و خدمات آن‌ها بهترین‌ها را انتخاب نمایید.

سایر دسته‌بندی‌های مراکز زیبایی و آرایشگاه

جستجو در فیشال پوست

بر اساس محله هابر اساس امکانات

بر اساس امتیاز  • <<
  • <
  • 1
  • >
  • >>