برندهای برتر مانیکور (کاشت ناخن دست)

مانیکور ناخن یا همان کاشت ناخن دست یکی از پرطرفدارترین خدمات زیبایی و بهداشتی ناخن می‌باشد که به صورت شکل دادن به ناخن و جدا کردن پوسته‌های اطراف آن توسط سوهان کشیدن و لاک زدن اجرا می‌شود. بنابراین انجام مانیکور هم در خانه امکان‌پذیر است و هم با مهارت و زیبایی هر چه بیشتر در برخی مراکز تخصصی کاشت ناخن انجام می‌گیرد.اما اگر می‌خواهید بدانید کدام سالن زیبایی بهترین خدمات ناخن را ارائه می‌دهد به شما پیشنهاد می‌دهیم در این بخش با برند آنالیز همراه باشید. چرا که ما در انتهای این بخش 10 برند برتر و مرکز تخصصی را در این زمینه به شما پیشنهاد می‌دهیم تا بتوانید با بررسی هر یک از آن‌ها بهترین گزینه را انتخاب نمایید.

مانیکور (کاشت ناخن دست) چیست؟

بیشتر شما تصور می‌کنید که زیبایی ناخن‌ها تنها با یک سوهان کشیدن انجام می‌شود در صورتی که وقتی به یک سالن زیبایی یا مرکز اسپای برجسته مراجعه می‌کنید خواهید فهمید که خدمات مانیکور (کاشت ناخن دست) شامل سوهان ناخن، تقویت ناخن، جدا کردن پوست‌های اضافه اطراف ناخن، شکل دادن به ناخن، ماساژ دست و در نهایت لاک زدن می‌باشد. البته این خدمات ممکن است در آرایشگاه‌های مختلف به گونه‌های متنوعی صورت بگیرد و در نهایت همگی باعث یکدست شدن و زیبایی منحصربه‌فرد ناخن‌ها شود.

نکته ای مهم در انجام مانیکور

طریقه سوهان کشیدن ناخن در اجرای پدیکور ناخن و مانیکور (کاشت ناخن دست) بسیار حائز اهمیت است، پس خانم‌های عزیز برای انجام خدمات مانیکور می‌بایست حساسیت زیادی بر روی این موضوع داشته باشند و این کار را با نهایت دقت انجام بدهند تا نتیجه دلخواه به خوبی حاصل شود.

انواع مانیکور ناخن

همیشه برای انتخاب یک مرکز تخصصی مانیکور که غالباً ضمن انجام مانیکور و پدیکور همچنان خدمات کاور ناخن، نگین ناخن و همچنین کاشت ناخن را انجام می‌دهد شما باید بدانید چه نوع مانیکور ناخنی را می‌خواهید بنابراین ما در ادامه برخی از انواع مانیکور را معرفی می‌کنیم:

مانیکور ساده و اولیه

در این روش مانیکوریست ابتدا ناخن‌ها را شستشو می‌دهد و با جدا کردن پوسته ناخن‌ها، کوتاهی ناخن به همراه سوهان کشیدن و البته لاک زدن به دستان شنا زیبایی می‌بخشد.

مانیکور اسپا

در این روش مانیکوریست با استفاده از وکس پارافین یا مواد دیگری مانند ژل گلیکولیک همچنان پوسته‌های ناخن را جدا می‌کند تا با مهارت بیشتری کار مانیکور (کاشت ناخن دست) خصوصاً سوهان کشیدن انجام بگیرد.

مانیکور فرانسوی یا همان فرنچ ناخن

اجرای فرنچ مانیکور در واقع نوعی روش کلاسیک است که محبوب‌ترین روش زیباسازی ناخن به شمار می‌آید. در این روش مانیکوریست با مهارت زیاد، کار لاک زدن را در چند مرحله انجام می‌دهد.

مانیکور آمریکایی

این روش دقیقاً طبق مانیکور ناخن نوع فرانسوی انجام می‌شود فقط لازم است تا نوک ناخن‌ها به صورت گرد سوهان کشیده شوند و فرنچ حالت نوک تیزی داشته باشد.

مانیکور روسی

پرطرفدارترین مانیکور ناخن است که با دقت بسیار زیادی کار سوهان کشی و جداسازی پوسته و در نهایت کوکتل مانیکور انجام می‌شود.

مانیکور سنگی

پس از پایان اجرای مانیکور همچنان مانیکوریست برای رفع خستگی دست و فیکس شدن عملیات زیباسازی ناخن همچنان از سنگ های گرم و آرام بخش در لابه‌لای انگشتان استفاده می‌کند.

مانیکور ژلی

معمولاً در برخی از مراکز زیبایی و آرایشگاه مانیکور ژلی با استفاده از ژلیس انجام می‌شود که در اثر خشک شدن با دستگاه UV قطعاً زیبایی بیشتری به ناخن‌ها داده می‌شود.

فواید مانیکور ناخن

از آنجایی که روزانه ناخن‌های دست با آلودگی‌های زیادی در تماس است بنابراین چنانچه به پوست دست و خصوصاً فرم ناخن‌ها رسیدگی نکنید خیلی زود پوست دست، حالت پیری و چروکیدگی به خود می‌گیرد. بنابراین بهتر است عملیات مانیکور (کاشت ناخن دست) را به همراه ماساژ دست توسط کرم‌ها و ژل‌های مخصوص انجام دهید تا دستان شما همیشه وضعیت مطلوبی داشته باشند.

سخن آخر

امروزه بیشتر افراد خصوصاً خانم‌ها به زیبایی و فرم ناخن‌هایشان اهمیت بسیاری می‌دهند پس جهت انجام مانیکور خشک و یا مانیکور خیس قطعاً مراجعه به یک آرایشگاه تخصصی با برند برتر می‌تواند در اجرای این زیبایی و ارائه جدیدترین خدمات مانیکور نقش مؤثری داشته باشد. بنابراین ما در این بخش از برند آنالیز با معرفی 10 برند برتر در این زمینه و معرفی مراکز تخصصی مانیکور و پدیکور ناخن سعی داریم تا بهترین خدمات کاشت ناخن دست را مطابق با منطقه مناسب شما و خدمات موردنیازتان در اختیار شما قرار بدهد.

سایر دسته‌بندی‌های مراکز زیبایی و آرایشگاه

جستجو در مانیکور (کاشت ناخن دست)

بر اساس محله هابر اساس امکانات

بر اساس امتیاز

1
سالن زیبایی بورگ
سالن زیبایی بورگ

تهران، فاز ۲ پردیس، میدان امام،...

مشخصات و اطلاعات تماس
5 ( 1 رای)


  • <<
  • <
  • 1
  • >
  • >>