برندهای برتر اصلاح ابرو

اصلاح ابرو و صورت یک کار ضروری برای زیباتر شدن و تمیزی چهره به حساب می‌آید؛ چرا که شکل ابروها نقش مهمی در زیبایی شما خواهد داشت، خصوصاً اگر تمایلی به آرایش کردن نداشته باشید.اگر می‌خواهید با داشتن ابروهای خوش‌حالت حتی بدون آرایش، زیبا باشید ما در این بخش از برند آنالیز شما را با اصول برداشتن ابرو آشنا می‌کنیم. همچنین اگر می‌خواهید بدانید کدام یک از سالن های زیبایی این امکان را برای شما فراهم می‌کنند تا زیباترین خدمات اصلاح ابرو را دریافت کنید، می‌توانید در انتهای این بخش از برند آنالیز با 10 برند برتر و بهترین آرایشگاه‌ها در این زمینه آشنا شده و حرفه‌ای‌ترین خدمات را دریافت کنید.

شما می‌توانید مرکز دلخواه خود را از میان مراکز زیبایی و آرایشگاه بر اساس موقعیت مکانی، خدمات موردنظر، امتیاز مرکز و بسیار موارد دیگر انتخاب کنید.

اصلاح ابرو چیست؟

به طوری کلی به هر روشی که موهای اضافه را از قاب ابرو حذف کند و یک حالت مرتب بودن و زیبایی به ابروها ببخشد‌، اصلاح ابرو گفته می‌شود. اما برای انجام این کار باید همانند اجرای هاشور ابرو و یا لیفت ابرو یک فرم دلخواهی را از قبل برای ابرو تعیین کنید. پس لازم است بدانید که ابروها دارای چندین فرم اعم از:

 • فرم S
 • فرم زاویه‌دار تند
 • فرم زاویه‌دار ملایم
 • فرم صاف
 • فرم گرد

می‌باشند؛ اما زیباترین حالتی که شما باید برای ابرو در نظر بگیرید مدلی است که به حالت طبیعی ابرو و حالت صورت، شباهت زیادی داشته باشد.

اصول برداشتن ابرو

برای برداشتن ابرو حرفه‌ای همانند تتوی ابرو یا لمینت ابرو باید به برخی از اصول و ترفندهای اصلاح ابرو توجه کافی داشته باشید. پس در انجام این کار بهتر است:

 • قوس طبیعی ابرو را حفظ کنید.
 • حتماً کشیدگی و یا گرد بودن فرم چهره را در نظر داشته باشید.
 • روش تمیز ‌کردن ابرو را با توجه به حجم ابرو انتخاب کنید.
 • لوازم کار مانند موچین، قیچی، تیغ ابرو، نخ و… را از قبل آماده و استریل کنید.
 • استفاده از موزن و شابلون برای اصلاح ابرو هاشور لازم است.
 • قبل از شروع کار استفاده از کمی مرطوب‌کننده را در اطراف ابرو فراموش نکنید.

برداشتن ابروی کلفت

داشتن ابروهای کلفت می‌تواند شرایط بسیار مناسبی برای اصلاح و فرم دادن ابرو فراهم کند. تنها کافیست در ابتدا با کمک یک قیچی نوک باریک و تیز، ابروها را از حالت شلختگی و پر بودن خارج کنید و با برس کشیدن ابرو و کوتاه کردن نوک ابروها یک حالت مرتب به آن‌ها بدهید‌، سپس با موچین از دم و یا تاج ابرو موهای اضافه را بردارید تا ابروها به ظاهری آراسته برسند.

اصلاح کردن ابروی نازک

ابروهایی که نازک و غالباً کم‌پشت هستند برای اصلاح به دقت بیشتری نیاز دارند. پس سعی کنید در انجام این کار تنها توجه شما به موهای زیر ابرو باشد؛ چرا که با برداشتن موهای بالای ابرو نه تنها حالت خاصی به ابرو نمی‌دهید بلکه باعث نازک شدن و کم‌پشت دیده شدن آن‌ها می‌شوید.

اصلاح ابرو با وکس

برای انجام وکس ابرو طی چندین مرحله مقداری ماده وکس در اطراف ابرو مالیده و در هر مرحله دسته‌ای از موهای اضافه ابرو برداشته می‌شود‌. این نکته را یادآور می‌شویم که در وکس ابرو باید مهارت زیادی داشته باشید؛ در حقیقت اگر چه استفاده از وکس ابرو یک روش پرطرفدار و بسیار تمیز به حساب می‌آید ولی به‌ دلیل نازک بودن پوست ابرو و احتمال خطا بهتر است این کار توسط یک اصلاح کار حرفه‌ای انجام بگیرد.

بند انداختن ابرو

سال‌هاست که خانم‌ها ترجیح می‌دهند برای تمیزی صورت و ابروی خود از نخ‌هایی نازک استفاده کنند که البته این روش نسبت به هر روش دیگری سریع‌تر و تمیزتر خواهد بود. ولی ممکن است به دلیل نحوه دست گرفتن نخ و یا تاب دادن نخ این روش کمی درد داشته باشد. پس اجرای آن نیاز به تمرین و مهارت زیادی دارد.

برداشتن ابرو با موچین

شایع‌ترین روشی که اکثر افراد برای اصلاح ابرو دخترانه و ساده، اصلاح ابرو در منزل و یا انجام این روش در سالن های زیبایی انجام می‌دهند؛ برداشتن ابرو با موچین می‌باشد. اجرای این روش حتی برای آقایان هم مناسب است؛ زیرا با دقت بسیار زیادی تنها موهای خارج شده از فرم اصلی ابرو کنده می‌شود و می‌تواند حالت طبیعی‌تری به ابروها ببخشد.‌

سخن پایانی

اگر می‌خواهید با نظارت حرفه‌ای‌ترین آرایشگران، زیباترین ابرو را داشته باشید ما این امکان را برایتان فراهم آورده‌ایم. بنابراین در این بخش از برند آنالیز با معرفی ۱۰ برند برتر در این زمینه سعی کرده‌ایم تا شما معروف‌ترین مراکز خدمات ابرو را بشناسید و در کمترین زمان بهترین‌ها را انتخاب کنید. لازم است بدانید ما در برند آنالایز همواره سعی کرده‌ایم مراکز معتبر و مورد اعتمادی را که جزو معروف‌ترین‌ها هستند و بیشترین رضایت را در میان مشتریان خود دارند، به شما معرفی کنیم.

سایر دسته‌بندی‌های مراکز زیبایی و آرایشگاه

جستجو در اصلاح ابرو

بر اساس محله هابر اساس امکانات

بر اساس امتیاز

 • <<
 • <
 • 1
 • >
 • >>