برندهای برتر کاشت ابرو

خدمات مربوط به کاشت ابرو از جمله روش‌هایی است که برای زیبایی به کار برده می‌شود. کاشتن مو برای ابرو تأثیر زیادی روی چهره افراد دارد. این خدمات نیز مشابه خدمات کاشت مو می‌باشد. ولی فرق آن دقت بالاتر برای انجام کاشت مو برای ابرو است. چون ابروها ظرافت بیشتری در مقایسه با موی سر دارند.

کاشت ابرو

در اصطلاح به کاشت ابرو پیوند ابرو نیز گفته می‌شود. در خدمات کاشت ابرو برای کاشت، موهای بغل گوش را جدا می‌کنند و آن‌ها را در ناحیه ابرو می‌کارند. پس از این فرایند موهای کاشته شده برای ابرو دچار ریزش مو می‌شوند و پس از یک سال دوباره به طور کامل رشد خواهند کرد.

کاشت ابرو با روش FUT

یکی از روش‌هایی که برای کاشتن ابروها به کار برده می‌شود، روش اف دی تی است. در این روش از قسمت پشت گوش موها برداشته می‌شوند و آن‌ها را به فولیکول ابروها برای کاشت انتقال می‌دهند. در روش اف دی تی پزشک از قبل طرح مورد نظر برای ابرو را مشخص می‌کند و متناسب با این طرح فولیکول‌ها برداشت شده و در محل مناسب ابرو قرار می‌گیرند. در این روش‌ها موها کاملاً مشابه موی طبیعی رشد می‌کنند و بر روی ابرو قرار می‌گیرند. پس با انجام این نوع کاشت در کلینیک، موهای ابرو کاملاً طبیعی رشد می‌کنند و فرد می‌تواند آن‌ها را مثل موهای طبیعی نیز کوتاه کند.

هزینه کاشت ابرو

در قیمت کاشت و خدمات ابرو عوامل مؤثری تأثیرگذار هستند. این هزینه بر اساس تجربه و تخصص پزشک مورد نظر تعیین می‌شود. به طوری که پزشکان متخصص و با مهارت بالا به خوبی زاویه کاشت را تعیین کرده و ابروهای کاشته شده کاملاً طبیعی خواهند بود. بنابراین پزشکان متخصص در برابر کاری که انجام می‌دهند پول بیشتری دریافت خواهند کرد. چون برای کسب مهارت لازم زمان و هزینه زیادی صرف کرده‌اند. یکی دیگر از عواملی که روی هزینه کاشت تأثیر می‌گذارد نوع کلینیک است. محل کلینیک و هزینه‌های جانبی کلینیک روی محاسبه هزینه کاشت مؤثر هستند. نوع تجهیزات به کار برده شده برای کاشت نیز از دیگر عوامل تعیین کننده قیمت خواهد بود. در صورتی که از دستگاه‌ های پیشرفته و استاندارد استفاده شود، نتیجه کاشت نیز بهتر خواهد بود. بنابراین کلینیک هایی که دارای دستگاه پیشرفته و روز دنیا برای کاشت هستند، هزینه بیشتری از مشتریان دریافت می‌کنند.

عوارض کاشت ابرو

در صورتی که خدمات ابرو زیر نظر متخصصین انجام شود هیچ گونه عوارض جانبی نخواهد داشت یا این عوارض بسیار جزئی خواهند بود. از جمله عوارض جزئی مربوط به خدمات مژه و ابرو می‌توان به خارش در محل تورم و التهاب اشاره کرد. البته این عوارض به مرور زمان از بین می‌روند. ولی خدمات جانبی کاشتن ابرو شامل مواردی مانند رشد پایین‌تر مو در قسمت ابرو می‌باشد. پس از رویش مو مجدد ابروها بیمار می‌تواند برای تغییر حالت موها دوباره به کلینیک مربوطه مراجعه کند. افرادی که باردار هستند ممکن است استفاده از مواد بیهوشی برای جنین آن‌ها عوارضی به همراه داشته باشد. التهاب و تورم‌هایی که در اثر کاشت به وجود می‌آیند را می‌توان با کمپرس گرم از بین برد.

سخن پایانی

اگر به دنبال مرکزی برای پیوند موهای طبیعی در ابرو هستید، در ادامه این بخش از برند آنالیز ما می‌خواهیم به شما ۱۰ برند برتر و مرکز معتبر را در این زمینه معرفی کنیم. این برندها از بهترین مراکز زیبایی و آرایشگاه هستند که در زمینه ترمیم و کاشت مو برای ابرو و فعالیت می‌کنند. با توجه به ویژگی های این برندها شما می‌توانید از میان آن‌ها بهترین گزینه را انتخاب کرده و برای دریافت خدمات به آن مراجعه کنید.

سایر دسته‌بندی‌های مراکز زیبایی و آرایشگاه

جستجو در کاشت ابرو

بر اساس محله هابر اساس امکانات

بر اساس امتیاز