برندهای برتر پدیکور (کاشت ناخن پا)

پدیکور ناخن (کاشت ناخن پا) از جمله راه‌های زیبایی و بهداشتی ناخن پا است که غالباً سبب رفع پوست مرده پا، نرمی و زیبایی ناخن‌های پا می‌شود؛ اما از آنجایی که انجام تکنیک‌های پدیکور خشک و پدیکور خیس و نحوه کار هر یک از سالن های زیبای بسیار متنوع است.برای یافتن یک مرکز تخصصی پدیکور با برجسته‌ترین ناخن کار حرفه ای می‌توانید در این بخش از برند آنالیز با ما همراه شوید. چرا که ما در این مقاله علاوه بر ارائه اطلاعات بیشتر در زمینه کاشت ناخن پا و انواع آن، 10 برند برتر از بهترین مراکز انجام پدیکور ناخن را به شما معرفی می‌کنیم تا بتوانید بهترین خدمات ناخن را از آن‌ها دریافت کنید.

پدیکور (کاشت ناخن پا) چیست؟

پدیکور ناخن مشتق کلمه پدیس است و به معنی مراقبت از پا می‌باشد، پس افرادی که دارای مشکلات پوستی پا هستند و از نازیبایی و بدشکلی ناخن‌های پا رنج می‌برند مطمئناً با استفاده از پدیکور می‌توانند پاهای زیباتری داشته باشند و در قسمت پا احساس آرامشی را به دست آورند. در واقع پدیکور (کاشت ناخن پا) با حمام درمانی و ماساژ پا با روغن‌های مخصوص و برخی نمک‌ها شروع می‌شود و سپس با گرفتن پوسته‌های اضافه پا و در نهایت با سوهان کشیدن و لاک زدن ناخن‌های پا به پایان می‌رسد.

انواع پدیکور ناخن

پدیکور در مراکز زیبایی و آرایشگاه های مختلف به شیوه‌های متنوعی انجام می‌شود که مشهورترین آن‌ها عبارت‌اند از:

پدیکور فرانسوی: در این روش ابتدا پوسته‌ها و ناخن‌های اضافه پا گرفته می‌شود و سپس با یک لاک مرغوب، استحکام و زیبایی خاصی به ناخن‌ها داده می‌شود.

پدیکور آمریکایی: برای انجام این مدل کاشت معمولاً با استفاده از برخی روغن‌ها پوسته‌های اضافه پا گرفته می‌شود و سپس کار زیباسازی ناخن‌ها انجام می‌گیرد.

پدیکور روسی: محبوب‌ترین پدیکور (کاشت ناخن پا) همان پدیکور روسی است که در ابتدا طراوت، سلامت و شادابی پا در نظر گرفته می‌شود و در نهایت ناخن کار با سوهان زدن و لاک زدن پا یک حالت زیبایی را به پا می‌دهد.

پدیکور سنگی: این روش از کاشت ناخن پا جهت رفع خستگی پا انجام می‌شود و معمولاً بعد از اجرای یکی از تکنیک‌های پدیکور ناخن به صورت ماساژ پا و انگشتان پا توسط سنگ‌های داغ و مخصوص صورت می‌گیرد.

پدیکور موم پارافین: در انجام پدیکور با موم همچنان پدیکوریست سعی می‌کند تا با موم گرم یک طراوت و شادابی به پوست پا و ناخن‌ها بدهد.

پدیکور ژل: در این روش یک ژل مخصوص توسط نور UV با مهارت یک ناخن کار حرفه ای به ناخن پا چسبیده می‌شود تا پاها براق‌تر و نرم‌تر شوند.

پدیکور لوکس: این مدل جزو قوی‌ترین پدیکور ناخن است که با اجرای خدماتی مانند ماساژ، موم گرم، آبرسانی ناخن، سوهان کشیدن و لاک زدن ناخن انجام می‌گیرد.

ناخن کار حرفه ای برای انجام پدیکور

مهم‌ترین نکته‌ای که بهتر است قبل از اجرای پدیکور (کاشت ناخن پا) و یا کاور ناخن، نگین ناخن و همچنین کاشت ناخن، آن را در نظر داشته باشید، انتخاب یک ناخن کار حرفه ای می‌باشد. چرا که در این صورت این فرد می‌تواند با رعایت استانداردهای بهداشتی در حین انجام این عمل و توجه داشتن به درمان عفونت پا و هرگونه بیماری قارچی پوستی قبل از کاشت ناخن پا بهترین خدمات را در اختیار شما قرار دهد. ضمن اینکه این خدمات را در بهترین کیفیت به شما ارائه بدهد.

مزیت‌های پدیکور ناخن چیست؟

مطمئناً با انتخاب یک برند برتر در اجرای پدیکور و مانیکور ناخن شما می‌توانید از مزایای فراوانی مانند:

  • افزایش گردش خون
  • بهبود سلامت ناخن‌ها
  • نرم شدن پوست پا و ناخن‌های پا
  • زیبایی هر چه بیشتر ناخن‌ها

و بسیاری موارد دیگر استفاده‌های زیادی داشته باشید.

سخن پایانی

اگر چه پدیکور (کاشت ناخن پا) بهروش‌های مختلف خصوصاً پدیکور با کوکتل یک راه عالی برای مراقبت و زیبایی از پوست پا به همراه ناخن‌های پا می‌باشد؛ اما گاهی اوقات کم تجربه بودن ناخن کار می‌تواند سبب آسیب‌دیدگی و ابتلای شما به عفونت پا و همچنین بیماری‌های قارچی شود.

پس اگر به دنبال بهترین ناخن کار حرفه ای جهت انجام پدیکور ناخن هستید ما در برند آنالیز شما را با 10 برند برتر در این زمینه آشنا می‌کنیم تا شما بتوانید با بررسی نحوه کار هر یک از این مراکز، نوع تخصص آن‌ها، موقعیت مکانی خود و دیگر شرایط موردنظر خود، بهترین‌ها را انتخاب کرده و از خدمات آن‌ها رضایت کامل را داشته باشید.

سایر دسته‌بندی‌های مراکز زیبایی و آرایشگاه

جستجو در پدیکور (کاشت ناخن پا)

بر اساس محله هابر اساس امکانات

بر اساس امتیاز  • <<
  • <
  • 1
  • >
  • >>