برندهای برتر فروش قلاده

فروش قلاده در مراکز مختلفی انجام می‌شود. اما برای خرید یک قلاده باکیفیت بهتر است که به پت شاپ ها و مراکز معتبر مراجعه کنید. بنابراین ما در این بخش از برند آنالیز به بررسی قلاده سگ و کاربرد آن می‌پردازیم. همچنین در این زمینه به شما ۱۰ برند برتر و پت شاپ را معرفی می‌کنیم که برای دریافت خدمات می‌توانید به مرکزی که متناسب با معیارهای شماست، مراجعه کنید.معرفی این برندها با در نظر گرفتن نوع خدمات، امتیازات و موقعیت مکانی که دارند به شما کمک می‌کنند تا بهترین فروشگاه را بتونید به راحتی انتخاب کنید.

اهمیت قلاده برای حیوانات خانگی

قلاده برای حیوانات خانگی مثل سگ علاوه بر این که برای موارد آموزشی و تربیتی قابل استفاده است، نقش بسیار مهمی در افزایش کنترل صاحب بر روی حیوان خانگی دارد. همچنین قلاده جنبه تزئینی هم دارد. ضمن اینکه صاحبان حیوانات خانگی مثل سگ با نوشتن شماره خود بر روی قلاده می‌توانند در صورت گم شدن، آن حیوان را سریع‌تر پیدا کنند.

بنابراین قلاده دارای کاربردهای بسیار گسترده‌ای برای صاحبان حیوانات خانگی به ویژه سگ می‌باشد که ما در این مقاله به بررسی نکات مهم در مورد قلاده سگ و فروش قلاده می‌پردازیم.

خرید قلاده برای سگ

در حیوانات خانگی مانند گربه ممکن است داشتن قلاده بیشتر دارای جلوه زیبا و تزئینی می‌باشد. ولی در رابطه با حیوانات خانگی مثل سگ باید گفت که خرید قلاده بسیار مهم می‌باشد و در این حیوانات فقط جنبه تزئینی ندارد. بلکه قلاده در حیواناتی مثل سگ بیشتر برای آموزش آن‌ها به کار برده می‌شود. چون صاحبان توله‌سگ‌ها می‌توانند با دادن آموزش‌های لازم آن‌ها را مطابق درخواست خود تربیت کنند.

همچنین خوب است بدانید فروش قلاده سگ برای افزایش ایمنی سگ‌ها به کار برده می‌شود و با استفاده از این وسیله می‌توان سگ‌های بازیگوش را در فضاهای باز به خوبی کنترل کرد. بنابراین با استفاده از قلاده سگ می‌توان فعالیت حیوان را کنترل کرده و از بروز مشکلاتی که ممکن است برای او یا اطرافیانش پیش بیاید جلوگیری کرد.

اندازه گیری قلاده

فروش قلاده‌ی سگ در انواع مختلفی صورت می‌گیرد ضمن اینکه این قلاده‌ها با توجه به نوع مواد و کاربردی که دارند دارای اشکال مختلفی هستند. قبل از خرید قلاده سگ باید در رابطه با نوع قلاده‌ای که می‌خواهید برای حیوان خود خریداری کنید، آگاهی کافی داشته باشید. یکی از نکات مهمی که هنگام خرید قلاده سگ باید به آن دقت کرد، اندازه گیری قلاده می‌باشد. پس قبل از خرید لازم است که دور گردن سگ خود را اندازه گرفته تا قلاده مناسب را برای او خریداری کنید‌.

نحوه اندازه گیری قلاده سگ

پیش از خرید قلاده و مراجعه به مراکز فروش قلاده لازم است اندازه سگ خود را بدانید. برای گرفتن اندازه مناسب می‌توانید با کمک متر دور گردن سگ خود را اندازه گرفته و اندازه گیری شما باید به گونه‌ای باشد که به اندازه دو انگشت میان متر و گردن سگ فاصله وجود داشته باشد. سپس با یادداشت این عدد می‌توانید به مراکز فروش قلاده مراجعه کرده و از میان قلاده‌های مختلف قلاده مناسب را برای سگ خود خریداری کنید.

فروش انواع قلاده

فروش قلاده‌های سگ در انواع مختلفی مانند سبک شانه ای و گردنی صورت می‌گیرد. قلاده‌های شانه ای مثل یک جلیقه هستند و سگ در آن‌ها دارای آزادی بیشتری خواهد بود و هیچ‌گونه فشاری به گردن او وارد نمی‌شود. قلاده‌های گردنی برای دور گردن سگ طراحی می‌شوند و صاحبان حیوانات خانگی می‌توانند کنترل بیشتری بر روی سگ خود داشته باشند.

قیمت قلاده‌های گردنی نسبت به قلاده‌های شانه ای ارزان‌تر بوده و بستن آن‌ها راحت‌تر است. این نوع قلاده‌ها جهت آموزش و تربیت توله‌سگ‌ها دارای کاربرد زیادی هستند. برای سگ‌های آرام و آموزش دیده می‌توان از قلاده‌های شانه ای استفاده کرد.

سخن پایانی

پس از آشنایی با قلاده سگ و کاربردی که این وسیله دارد، ما در این بخش از برند آنالیز شما را با ۱۰ برند برتر از بهترین مراکزی که فروش قلاده سگ را انجام می‌دهند، آشنا می‌کنیم. شما می‌توانید به راحتی یکی از این مراکز را انتخاب نموده و با مراجعه به مرکز مورد نظرتان از خدمات و محصولاتی که در این زمینه ارائه می‌دهند بهره‌مند شوید.

سایر دسته‌بندی‌های حیوانات خانگی

جستجو در فروش قلاده

بر اساس محله هابر اساس امکانات

بر اساس امتیاز

1
پت شاپ جلفا

شریعتی،بالاتر از پل سیدخندان،انتهای خیابان مجتبایی،اول...

مشخصات و اطلاعات تماس اولین امتیاز را برای این برند ثبت کنید


  • <<
  • <
  • 1
  • >
  • >>