برندهای برتر فر و مایکروویو

فر و مایکروویو با بالا بردن سرعت آشپزی لذت این کار را برای شما بیشتر می‌کند. حال اگر شما هم قصد دارید با بهترین انواع فرها و مایکروویو ها آشنا شوید بهتر است با ما در این بخش از مقالات برند آنالیز همراه باشید؛ زیرا ما قصد داریم به توضیحات بیشتری در مورد این گروه از لوازم آشپزخانه بپردازیم.

همچنین شما می‌توانید در پایان متن ۱۰ برند برتر و مرکز معتبر در این زمینه را مشاهده کنید، سپس با توجه به موقعیت مکانی خود؛ خدمات فروش آنلاین، تنوع محصولات، قیمت کالای موردنظر، برند دلخواه و البته امتیازی که مراکز معرفی شده دارند جدیدترین نوع فر و مایکروویو را با معتبرترین برند انتخاب کنید.
خرید فر و مایکروویو
امروزه نیاز به وسایلی که بتواند به زندگی کیفیت ببخشد و کارهای روزمره را با سرعت بیشتری به جلو ببرد به یک امر ضروری تبدیل شده است. از طرفی بیشتر خانم‌ها تمایل دارند در کنار اجاق گاز خود وسایل مدرن تری مانند انواع توستر و مایکروویو را داشته باشند. بر همین اساس خرید فر و نمونه‌های مختلفی از خرید مایکروفر با استقبال خوبی رو به رو شده است.
خرید اینترنتی انواع مایکروویو
اگر شما فرصت کافی برای آشپزی کردن ندارید، همچنین ترجیح می‌دهید که غذای خود را به سرعت گرم کنید و برای تهیه غذا وقت زیادی را از دست ندهید، قطعاً یک مایکروویو به خوبی می‌تواند نیاز شما را برطرف کند. زیرا مایکروویو ها با سرعت بالایی غذا را گرم می‌کنند و به خوبی می‌توانند یخ زدایی گوشت و مرغ را انجام دهند.

پس با این وجود در بازارهای فروش لوازم آشپزخانه دو نوع اجاق مایکروویو اعم از:

اجاق مایکروویو رومیزی
اجاق مایکروویو توکار

وجود دارد. اینکه کدام نوع از این وسایل را انتخاب کنید بسته به بودجه مالی و فضای آشپزخانه شما دارد. هر چند که با انتخاب فر و مایکروویو توکار می‌توانید دکوراسیون مدرن تری را در فضای آشپزخانه خود ایجاد کنید.
پرفروش ترین مایکروویو کدامند؟
با توجه به تنوع زیادی که در مایکروفرها یا همان مایکروویوها به وجود آمده است امروزه شما می‌توانید طیف گسترده‌ای از انواع مایکروویو را در طرح و ظرفیت‌های مختلف مشاهده نمایید.

اگر چه ابعاد فر و مایکروویو به نوع و ظرفیت آن بستگی دارد؛ اما غالباً ظرفیت مایکروویو را با لیتر در نظر می‌گیرند، مثلاً مایکروویو ۲۰ لیتر و مایکروویو ۵۰ لیتر به ترتیب کوچک ترین و بزرگ ترین ظرفیت و اندازه را دارند. بنابراین شما می‌توانید از دو نوع مایکروویو به صورت رومیزی و توکار استفاده‌های زیادی داشته باشید، البته بیشتر افراد به سمت خرید مایکروویو های رومیزی روی آورده‌اند‌‌.
 خرید انواع فر
فر جزو ضروری ترین لوازم آشپزخانه به حساب می‌آید؛ زیرا این روزها دستور طبخ بیشتر غذاها با استفاده از فر انجام می‌گیرد‌. معمولاً فرها همراه با اجاق هستند؛ اما گاهی اوقات با خرید گاز صفحه ای و گاز طرح فر افراد مجبور هستند از فرهای توکار در ردیفی از کابینت های آشپزخانه استفاده کنند. بنابراین در صورت انتخاب انواع فر شما می‌توانید از فر گازی و فر برقی به صورت ایستاده و توکار استفاده بهینه‌ای داشته باشید.
فر بهتر است یا مایکرویو؟
اگر قصد دارید تا یک فر و یا مایکرویو جدید داشته باشید بهتر است بدانید برخلاف انواع فر گازی و فر برقی انواع مایکروفر رومیزی و یا توکار می‌توانند ظاهر بسیار لوکس و مدرنی را به آشپزخانه شما بدهند؛ همچنین فضای کمتری را اشغال کنند. اما در حقیقت این دو محصول هر کدام ویژگی‌های مخصوصی دارند مثلاً با توجه به بررسی قیمت مایکروفر گازی و فر گازی امروزه بیشتر افراد توان خرید مایکروفر را پیدا کرده‌اند.

در حقیقت مایکروویو برای سرخ کردن و تهیه انواع کیک و شیرینی سرعت بیشتری را ایجاد می‌کند؛ ولی متأسفانه نسبت به فر حجم کمی دارند، بنابراین برای طبخ غذا و شیرینی‌های زیاد نمی‌تواند گزینه مناسبی باشد‌.
ماکروفر و فر ترکیبی چیست؟
این دستگاه یک وسیله ترکیبی از فر و مایکروویو است، بنابراین تمام قابلیت‌های هر دو محصول را دارد، ضمن اینکه چند دستگاه حرارت دهی جدید مانند گریل و کانوکشن به طراحی داخلی آن اضافه شده است. معمولاً این نوع دستگاه‌های ترکیبی با استفاده از حرارت سه بعدی کار می کنند.
سخن پایانی
با توجه به تنوع زیادی که امروزه در طرح و تفاوت دمای فر و مایکروویو، فر برقی، فر گازی، فر هالوژن و غیره به وجود آمده است‌، بنابراین شما برای انتخاب این لوازم و انواع توسترها، سولاردام، گاز اینداکشن و هر نوع اجاق گاز و لوازم مربوطه باید مشهورترین برندها و معتبرترین شرکت‌ها و مراکز معتبر و فعال را بشناسید.

بر همین اساس ما با معرفی ۱۰ برند برتر در وب سایت برند آنالیز شما را در انتخاب بهترین فر و مایکروفر راهنمایی می‌کنیم. البته توجه داشته باشید که این مراکز عرضه کننده متناسب شرایط مختلف و همچنین امتیازی بندی متنوع به شما معرفی شده‌اند تا بتوانید در کمترین زمان و به راحتی بهترین‌ها را برای خود انتخاب و خریداری کنید.

جستجو در فر و مایکروویو

بر اساس محله هابر اساس امکانات

بر اساس امتیاز