برندهای برتر پنکه

قبل از خرید پنکه باید با انواع آن آشنا شوید به همین دلیل ما در این بخش از برند آنالیز می‌خواهیم شما را با ویژگی‌های یک پنکه خوب آشنا کنیم. سپس با معرفی ۱۰ برند برتر و مرکز معتبر که در زمینه فروش پنکه فعالیت می‌کنند، به شما کمک می‌کنیم تا بتوانید هنگام خرید پنکه انتخاب درستی داشته باشید.‌

شما می‌توانید انتخاب این مراکز را بر اساس تنوع محصولات، قیمت‌ها، امتیازات، خدمات و موقعیت مکانی که دارند، انجام دهید. پس برای اینکه در مورد این وسیله کاربردی و خرید آن اطلاعات بیشتری به دست آورید، با ما تا پایان این بخش همراه باشید.
پنکه و کاربردهای آن
یکی از تجهیزات مهم و کاربردی که از آن برای فصول گرم سال در منازل و ساختمان‌های مختلف استفاده می‌شود، پنکه است. پنکه‌ها موجب ایجاد ورزش باد و جریان هوا می‌شوند. این وسیله دارای پره های موربی است که از طریق چرخش محور آن‌ها که با کمک الکتروموتور صورت می‌گیرد، سبب جابجا کردن هوای محیط می‌شود و به افرادی که در آن محیط هستند، حس خنکی انتقال می‌دهد.

پنکه‌ها دارای انواع مختلفی هستند که هر کدام از آن‌ها ویژگی‌ها و کاربرد مخصوص به خود را دارند. از انواع مختلف آن می‌توان به پنکه دیواری، رومیزی، پنکه سقفی و یا پنکه ایستاده اشاره کرد. چون پنکه‌ها موجب افزایش جابجایی هوا می‌شوند، در نتیجه تعریق روی سطح پوست را کمتر می‌کنند و از این طریق حس خنکی در افراد به وجود می‌آورند.

خوب است بدانید به تازگی پنکه‌هایی تولید شده‌اند که دارای ویژگی رطوبت زنی هوا، جهت به وجود آوردن خنکی بیشتر هستند.
ویژگی‌های یک پنکه خوب
یک پنکه خوب دارد باید دارای ویژگی‌های مختلفی باشد. از جمله این ویژگی‌ها می‌توان به پرتاب باد اشاره کرد که باید آن را به خوبی انجام دهد. همچنین لازم است که تنظیمات آن آسان باشد و با صدای قابل تحمل و یا بی صدا کار کند. یک پنکه خوب باید با ایمنی کافی تولید شده باشد و برای کودکان و حیوانات خانگی خطری نداشته باشد.

از دیگر فاکتورهایی که لازم است یک پنکه خوب داشته باشد، تمیز کردن آن است که باید امکان آن به آسانی وجود داشته باشد. زیبایی ظاهری پنکه نیز بسیار مهم است، پس یک پنکه خوب باید متناسب با دکوراسیون خانه باشد.
انواع مدل‌های پنکه
پنکه های رومیزی: یکی از رایج ترین مدل های پنکه نوع رومیزی آن می‌باشد که دارای مدل های مختلف پایه کوتاه و پایه بلند می‌باشد. در اصطلاح به نوع پایه بلند آن ایستاده نیز گفته می‌شود.

پنکه دیواری: ساخت پنکه های دیواری مانند پنکه های رومیزی است و فرق آن در جای قرار گرفتن آن می‌باشد. این نوع پنکه‌ها باید بر روی دیوار نصب شوند. یکی از مزایای خوبی که این نوع پنکه‌ها دارند، این است که از دسترس کودکان دور هستند.

پنکه بدون پره: یکی از مدل‌های جدید پنکه که در حالت‌های مختلفی مثل پایه دار، ایستاده و رومیزی تولید می‌شود، پنکه بدون پره است. این پنکه‌ها دارای طرفداران زیادی هستند. همچنین اطمینان لازم برای ایمنی کودکان و حیوانات خانگی را فراهم می‌کنند. برای افرادی که نگران ایمنی پنکه خود هستند، این مدل بهترین گزینه می‌باشد.

پنکه رطوبت زن: از این نوع پنکه‌ها می‌توان برای فضای داخلی و یا فضای باز در فصول گرم سال استفاده کرد. چون علاوه بر اینکه باد خنک ایجاد می‌کنند، موجب پخش رطوبت مطلوب نیز می‌شوند و هوا را لطیف و دلچسب خواهند کرد.

پنکه دستی و شارژی: این مدل‌ها برای مسافرت مناسب هستند. از این رو به آن‌ها پنکه شارژی نیز گفته می‌شود. پنکه های دستی و شارژی با کمک پاور بانک و یا باطری کار می‌کنند و می‌توان از طریق آن‌ها برای ساعاتی دمای صورت و بدن خود را کاهش داد.
سخن پایانی
پس از آشنایی با ویژگی‌های انواع پنکه‌ها ما در این بخش از برند آنالیز به شما ۱۰ برند برتر و فروشگاه معتبر را معرفی می‌کنیم. بنابراین شما با در نظر گرفتن شرایط خود و موقعیت مکانی و همچنین امتیازات و خدماتی که این مراکز دارند، از میان آن‌ها می‌توانید بهترین گزینه را انتخاب کرده و برای خرید انواع پنکه مثل پنکه ایستاده ارزان، پنکه سقفی ارزان و یا خرید بهترین مارک پنکه ایستاده و پنکه سقفی و … به آن مراجعه کنید.

جستجو در پنکه

بر اساس محله هابر اساس امکانات

بر اساس امتیاز  • <<
  • <
  • 1
  • >
  • >>