برندهای برتر سازه های نمایشگاهی

خدمات غرفه سازی که توسط شرکت‌های مختلف ارائه می‌شود، شامل موارد زیادی برای بازاریابی و تبلیغات است. در این میان، یکی از بهترین خدمات غرفه سازی مربوط به اجاره سازه های نمایشگاهی می‌باشد که برای برگزاری نمایشگاه‌ها و همایش‌ها می‌توان انواع مختلف سازه را اجاره کرد و قیمت کمتری بابت این کار پرداخت. با این حال ما در این بخش از برند آنالیز به بررسی سازه های نمایشگاهی و موارد استفاده و اجاره این سازه‌ها پرداخته‌ایم. ضمن اینکه شما می‌توانید از میان 10 برند برتر و مراکز معتبری که در انتهای مقاله برای اجاره سازه‌های نمایشگاهی به شما معرفی کرده‌ایم، بهترین مرکز را انتخاب نموده و از خدمات آن‌ها بهره‌مند شوید. لازم است بدانید این مراکز با در نظر گرفتن خدمات، امتیازها و موقعیت مکانی که دارند در دسته‌بندی‌های گوناگونی قرار گرفته‌اند و شما می‌توانند به راحتی یکی از آن‌ها را با توجه به شرایط و نیاز خود انتخاب کنید.

آشنایی با سازه های نمایشگاهی

سازه نمایشگاهی نقش بسیار مهمی در برگزاری نمایشگاه‌ها دارد. این سازه را می‌توان در هر طرحی با اندازه‌های گوناگون برای تعداد زیادی از تماشاکنندگان به نمایش درآورد و با استفاده از آن تصاویر دلخواه را در معرض دید بازدیدکنندگان قرار داد. خوب است بدانید امکان ساخت سازه های نمایشگاهی در ابعاد و اندازه‌های بزرگ و مختلف وجود دارد.

همچنین برای ساخت این سازه‌ها از اجناس مختلف استفاده می‌کنند که در این میان آلومینیوم یکی از انواع سازه های پرمصرف و متریال پرکاربرد برای ساخت سازه نمایشگاهی است.

اما از آنجایی که خرید این سازه‌ها می‌تواند هزینه بسیاری برای مشتریان داشته باشد، امروزه بسیاری از مراکز تولیدکننده و توزیع‌کننده غرفه های نمایشگاهی، خدمات اجاره سازه‌ها را ارائه می‌دهند. بنابراین برای بهره گرفتن از این سازه‌ها می‌توان آن‌ها را اجاره کرد و ا برای برگزاری همایش‌ها و نمایشگاه‌ها مورد استفاده قرار داد.

کاربرد سازه های نمایشگاهی

در تعریف سازه نمایشگاهی باید گفت که این سازه ها شامل تمامی تجهیزات ساخت و تزئین غرفه های نمایشگاهی هستند و یک ابزار مهم برای ساخت و ساز غرفه نمایشگاهی به شمار می‌روند. از جمله کاربردی‌ترین سازه های نمایشگاهی می‌توان به اسپیس فریم اشاره کرد. سازه های نمایشگاهی دارای استفاده‌های مختلفی می‌باشند. پس در این میان اغلب مشتریان از این ابزارها جهت

  • استفاده در غرفه آرایی
  • چیدمان غرفه
  • تفکیک سازی فضا با اسپیس فریم سازه های نمایشگاهی
  • ساخت غرفه

و بسیاری موارد دیگر کمک گرفته و برای اجاره سازه های نمایشگاهی اقدام می‌کنند.

اجاره سازه‌های نمایشگاهی

خوشبختانه امروزه شرکت‌های مختلفی وجود دارند که به منظور رفاه حال مشتریان اقدام به اجاره سازه نمایشگاهی کرده‌اند و این سازه ها را با قیمت ارزان و مناسب در اختیار مشتریان قرار می‌دهند. بنابراین مشتریانی که قصد تهیه این سازه ها را دارند می‌توانند با اجاره سازه های نمایشگاهی، این سازه ها را با نرخی بسیار مناسب و مقرون به صرفه برای امور تبلیغاتی و همایش‌های مختلف استفاده کنند.

اجاره سازه نمایشگاهی اسپیس فریم

از انواع سازه های نمایشگاهی که می‌توان اجاره کرد، سازه های اسپیس فریم هستند که دارای شکل‌های هندسی منظمی بوده و به ‌صورت یکپارچه در کنار یکدیگر قرار می‌گیرند. اسپیس فریم‌ها از طریق تقسیم نیروی وارده با استفاده از وزن سازه موجب دوام و استحکام سازه های نمایشگاهی می‌شوند‌. ضمن اینکه دارای استحکام و دوام بسیار زیادی هستند و از زیبایی خوبی برای غرفه سازی برخوردارند.

همچنین از آن جایی که قیمت ساخت غرفه نمایشگاهی از جنس چوب و نئوپان بسیار بالاست، بنابراین می‌توانید برای برگزاری نمایشگاه و همایش‌ها این سازه ها را با نرخ پایینی اجاره کنید. در واقع باید گفت سازه اسپیس فریم اجاره ای در مقایسه با دیگر سازه های نمایشگاهی، دارای ویژگی‌های بارزی می‌باشد که می‌توان به نصب در کوتاه‌ترین زمان ممکن، زیبایی بسیار زیاد و پایین بودن هزینه اجاره این سازه اشاره کرد.

قیمت سازه های نمایشگاهی

برای مشتریان بسیاری، قیمت سازه های نمایشگاهی اهمیت دارد. اما در این زمینه باید گفت با در نظر گرفتن قیمت پایین‌تر آلومینیوم در مقایسه با دیگر فلزها و همچنین کارایی و نکات مثبتی که این سازه دارد، قیمت خرید این سازه های نمایشگاهی چندان زیاد نیست.

سخن پایانی

با این حال اگر باز هم می‌خواهید قیمت کمتری را برای تهیه این سازه ها بپردازید؛ به طور حتم اجاره سازه های نمایشگاهی از یک مرکز معتبر با قیمت مناسب، یک پیشنهاد بسیار خوب برایتان خواهد بود. بنابراین ما در اینجا به معرفی ۱۰ برند برتر و مرکز معتبر در زمینه انواع سازه های نمایشگاهی و اجاره آن‌ها می‌پردازیم تا شما بتوانید با در نظر گرفتن شرایط و موقعیتی که دارید، یکی از این مراکز را انتخاب کرده و از خدمات غرفه سازی نمایشگاه با رضایت کامل بهره‌مند شوید.

سایر دسته‌بندی‌های بازاریابی و تبلیغات

جستجو در سازه های نمایشگاهی

بر اساس محله هابر اساس امکانات

بر اساس امتیاز

1
اسپیس سازان
اسپیس سازان

تهران، ملارد قشلاق، کوچه نرگس، خیابان...

مشخصات و اطلاعات تماس
5 ( 1 رای)

  • <<
  • <
  • 1
  • >
  • >>