برندهای برتر سررسید تبلیغاتی

سررسید تبلیغاتی یکی از محبوب و پرکاربردترین ملزومات در زمینه تبلیغات است. از این محصول غالباً برای یادداشت کردن کارهای روزانه استفاده می‌شود. در انتهای سررسید صفحاتی وجود داد که می‌توان اطلاعاتی از قبیل شماره تماس و آدرس‌ها را ثبت کرد. خوب است بدانید این محصول در زمینه تبلیغات علاوه بر کشور ایران در بسیاری از کشورهای دیگر هم دارای اهمیت است. پس اگر در طراحی و انتخاب آن هوشمندانه عمل شود می‌تواند بازدهی بسیار خوبی برای معرفی کسب و کارتان داشته باشد.

آشنایی با انواع سررسید تبلیغاتی

سررسیدهای تبلیغاتی در انواع مختلفی تولید می‌شوند که از مهم ترین آن‌ها می‌توان به موارد زیر اشاره کرد:

  • سررسید وزیری: محبوب‌ترین نوع سررسید است که در مدل‌های متنوع طراحی و چاپ می‌شود.
  • سررسید رقعی: می‌تواند بهترین نوع برای تبلیغات باشد چرا که از قیمت مناسب و کیفیت مطلوبی برخوردار است.
  • سررسید اروپایی: معمولاً این نوع سررسیدها ظاهری لوکس و شیک دارند و دارای ابعاد جمع‌وجوری هستند که این مدل نیز برای تبلیغات مناسب است.
  • سررسید ارگانایزر: به سر رسید مدیران نیز معروف است و جزء سررسیده‌ای گران محسوب می‌شود که بسیار شکیل است. بهترین نمونه آن نوع چرمی قفل‌دار است. از این نوع سررسید را می‌توان جزء هدایای نفیس قرار داد.

نکات مهم برای خرید سررسید تبلیغاتی

سررسید نوعی دفترچه است که در آن اطلاعاتی مانند تاریخ و تمام مناسبت‌های مهم و تعطیلات رسمی کشور ذکر شده است. معمولاً طراحی صفحات سررسید به این گونه است که هر روز شمسی دارای یک صفحه‌ی مجزا است و در بعضی از این سررسیدها پنجشنبه و جمعه‌ها به صورت مشترک در یک صفحه چاپ می‌شوند. به دلیل تنوع گسترده این محصول شاید هنگام خرید آن دچار تردید شوید توجه به نکات زیر الزامی است:

  1. شناسایی جامعه هدف
  2. اطلاعات کافی در مورد روش چاپی مناسب
  3. مشخص نمودن فرمت چاپ اختصاصی یا عمومی
  4. انتخاب بهترین صحافی
  5. افکت های ویژه در سررسید تبلیغاتی
  6. اطلاع یافتن از تیراژهای مقرون به صرفه

چرا از سررسید برای تبلیغات استفاده کنیم؟

سررسیدها یکی از بهترین هدایای تبلیغاتی هستند که از گذشته تا کنون مورد توجه بوده است. زیرا نسبت به دیگر ابزار و وسایل تبلیغاتی اقتصادی و مقرون به صرفه است. این محصول به طور کامل کاربردی است و مشتری از آن استفاده خواهد کرد. با استفاده از سررسید تبلیغاتی مخاطب می‌تواند برنامه‌ریزی کرده و به کارهایش نظم بدهد. از این رو می‌تواند بخشی از هویت سازمانتان باشد. این محصول دائماً در معرض دید مخاطب است در نتیجه مشتری برند و محصول شما را فراموش نخواهد کرد.

 سخن پایانی

اگر کسب و کاری تازه راه اندازی کرده‌اید و به دنبال بهترین راه بازاریابی و تبلیغات هستید یکی از متداول ترین روش‌ها، استفاده از محصولات کاربردی به عنوان هدیه تبلیغاتی است. در بین تمامی این محصولات سررسید تبلیغاتی از جمله کالاهایی هستند که کاملاً جنبه کاربردی دارد درنتیجه مشتریان به طور کامل از آن استقبال خواهد کرد. به طوری که به برند شما فرصت دیده شدن در مدت طولانی را خواهد داد. ازاین رو ما نیز در ادامه این بخش از برند آنالیز 10 برند برتر و مجموعه معتبر در این زمینه را معرفی کرده‌ایم تا بتوانید با بررسی هر یک از این مراکز بهترین گزینه را برای دریافت بهترین محصولات و خدمات انتخاب نمایید.

سایر دسته‌بندی‌های بازاریابی و تبلیغات

جستجو در سررسید تبلیغاتی

بر اساس محله هابر اساس امکانات

بر اساس امتیاز