برندهای برتر فلش مموری تبلیغاتی

فلش مموری تبلیغاتی یک وسیله کوچک اما کاربردی است که امروزه به عنوان یک کالای تبلیغاتی مورد استفاده قرار می‌گیرد. با پیشرفت علم و تکنولوژی، کسب و کارها نیز تغییر کرده است و بسیاری از مشاغل به سوی سیستم‌های دیجیتالی روی آورده‌اند از این رو استفاده از ابزاری چون انواع فلش‌ها برای ذخیره سازی اطلاعات بسیار مورد استفاده قرار می‌گیرد در نتیجه فلش مموری تبلیغاتی می‌تواند بسیار کاربردی و مفید واقع شود.

فلش مموری تبلیغاتی خوب چه ویژگی‌هایی دارد؟

بسیاری از کسب و کارها برای معرفی برند و کسب و کار خود از هدایای تبلیغاتی استفاده می‌کنند هر چه این هدایا کاربردی‌تر باشد این محصول بهتر کسب و کار شما را معرفی خواهد کرد. از این رو استفاده از فلش تبلیغاتی در این دوران بسیار سودمند خواهد بود. همچنین هنگام تهیه هدایای تبلیغاتی باید به کیفیت محصول توجه کرد. زیرا کیفیت این محصولات نشان دهنده کیفیت برند شما خواهد بود. بر همین اساس هنگام خرید فلش مموری برای تبلیغات باید به مواردی چون:

  • Chipset خوب: مهم‌ترین اصل در محصولات تبلیغاتی ماندگاری آن است اگر فلشی که هدیه می‌دهید چیپست خوبی نداشته باشد احتمال سوختن و دور انداختن آن زیاد است.
  • معتبر بودن برند: همیشه استفاده از برندهای معتبر بهترین راه خرید محصولات است.
  • طرح خوب بدنه: اگر فلش مموری از طراحی بدنه‌ی خوب برخوردار باشد و جای مناسبی برای درج لوگو داشته باشد به سرعت در ذهن مخاطب حک می‌شود.

انواع فلش مموری تبلیغاتی

در زمینه بازاریابی و تبلیغات امکان چاپ لوگو و شعار شرکت بر روی وسایل مختلفی از جمله دفترچه، ساعت، لیوان وجود دارد. هر کدام از این وسایل کاربرد خاصی دارد. اما بعضی ابزار مانند فلش مموری تبلیغاتی وسیله است که غالباً همراه افراد است و بهترین بازتاب را در حوزه تبلیغات خواهد داشت. این محصول در انواع مختلفی وجود دارد که عبارتند از:

  1. فلش مموری چرمی: این محصول به دلیل ظاهر شیکی که دارد می‌تواند یک هدیه نفیس و ارزشمند باشد.
  2. فلش مموری کارتی: این نوع فلش مموری بیشترین کاربرد در حوزه تبلیغات را دارد. به این صورت که فلش مموری روی یک کارت تبلیغاتی قرار دارد.
  3. فلش مموری کریستالی: این محصول در دسته هدایای لوکس قرار می‌گیرد و می‌تواند هدیه‌ای خلاقانه و جذاب باشد.
  4. فلش مموری فلزی: معمولاً این فلش‌ها در قالب جاکلیدی ساخته می‌شود که بسیار محبوب و پرطرفدار هستند.

مزایای استفاده از فلش تبلیغاتی

از مهم‌ترین مزایای استفاده از فلش مموری های تبلیغاتی کاربرد زیاد این وسیله است که به این دلیل هیچ وقت دور انداخته نمی‌شود. ضمن اینکه فلش، محصولی است که برای همه‌ی قشرهای جامعه مورد استفاده قرار می‌گیرد. فرقی نمی‌کند شما کارمند باشید یا خانه دار، دانشجو باشید یا دانش آموز در هر صورت به یک عدد فلش مموری برای ذخیره سازی اطلاعات خود نیاز دارید. در نتیجه بهترین آیتم تبلیغاتی در این دوران می‌تواند یک فلش  تبلیغاتی باشد.

سخن پایانی

با توجه به استفاده روز افزون از این قطعه کوچک می‌تواند بهترین ابزار تبلیغاتی باشد. البته باید در انتخاب جنس، برند، رنگ و طراحی فلش تبلیغاتی دقت لازم را داشته باشید. در همین راستا ما نیز در ادامه این بخش از برند آنالیز به معرفی 10 برند برتر و مجموعه معتبر که در این زمینه فعالیت دارند پرداخته‌ایم تا شما به راحتی بتوانید محصول مورد نظر خود را از بهترین مراکز و با رضایت کامل تهیه نمایید.

سایر دسته‌بندی‌های بازاریابی و تبلیغات

جستجو در فلش مموری تبلیغاتی

بر اساس محله هابر اساس امکانات

بر اساس امتیاز