برندهای برتر لمینت ابرو

لمینت ابرو یک روش جدید برای تقویت و پرحجم کردن تارهای ابرو است که ابروها را با مواد طبیعی قوی‌تر کرده و به سمت بالا حالت می‌دهد. در حقیقت این روش یک شکل هالیوودی به ابروهای شما می‌بخشد.چنانچه می‌خواهید در مورد انجام لیفت و لمینت و تفاوت هر یک از این روش‌های هاشوری بیشتر بدانید؛ می‌توانید با ما در این بخش از مقالات برند آنالیز همراه شوید تا علاوه بر آشنایی بیشتر با این روش، شما را با بهترین مراکز زیبایی و آرایشگاه انجام خدمات زیبایی و لمینت ابرو آشنا کنیم.

در واقع ما در انتهای این بخش 10 برند برتر و سالن زیبایی را به شما معرفی می‌کنیم تا بتوانید با بررسی هر یک از این مراکز بهترین‌ها را انتخاب کرده و خدمات ابرو حرفه‌ای موردنظرتان را به نحو احسن دریافت کنید. پس با ما همراه شوید.

لمینت ابرو چیست؟

اگر از کم پشت بودن و یا بدحالت بودن ابروهای خود احساس نارضایتی دارید بهتر است به جای انتخاب میکروبلیدینگ و یا میکروپیگمنتیشن و یا هر نوع فرآیند هاشور ابرو از لمینت تارهای ابرو استفاده کنید. در واقع لمینت ابرو و مژه یک روش جدید است که طی چند مرحله، به آرامی موادی 100 درصد طبیعی بر روی ابرو مالیده می‌شود و هیچ دستگاه سوزن داری در انجام این کار دخالت ندارد. غالباً این روش پس از گذشت ۲۴ ساعت، تارهای ابرو را پررنگ‌تر، پرپشت‌تر و البته خوش‌حالت تر به سمت بالا نشان می‌دهد، به ‌طوری که تا چند هفته به اصلاح ابرو نیاز نخواهید داشت.

نحوه انجام لمینت ابرو

برای انجام این روش، از چند ماده لمینت مانند کراتین، پروتئین، ژل و بسیاری مواد گیاهی دیگر استفاده می‌شود که در ابتدا آرایشگر باید مطابق با خواسته مشتری ابروها را توسط چسب لمینت به یک جهت ثابت کند. سپس با دقت بالا از ریشه‌ها تا نیمه ابرو را با مواد شماره ۱ پوشش می‌دهد، بعد از گذشت چند دقیقه که به کیفیت مواد بستگی دارد مواد را پاک کرده و کل ابرو را با مواد شماره ۲ کاور می‌کند. سپس به مدت ۱۵ دقیقه صبر کرده و مواد را پاک می‌کند. مرحله بعد قرار دادن رنگ دلخواه مشتری بر روی تارهای ابرو می‌باشد که بعد از پاک کردن رنگ، نوبت به مرحله آخر لمینت می‌رسد. یعنی مواد کراتین روی کل ابروها مالیده شود تا تارهای موی ابرو تقویت و خوش‌حالت شوند.

انواع لمینت ابرو

با توجه به روش‌های یکسانی که برای انجام این مدل از زیباسازی و تقویت ابرو به کار می‌رود ما در عرصه آرایشگری تنها یک نوع لمینت با مواد، مخصوص ابرو داریم و تنوع آن تنها در نحوه انجام کار و تخصص ابرو کار می‌باشد. ضمن اینکه میزان کیفیت مواد شماره ۱، مواد شماره ۲، کراتین و مرغوبیت چسب لاتکس هم در این میان اهمیت دارد. البته یک نوع لمینت برای ابرو در منزل هم معرفی شده است که به آن لمینت با صابون گفته شود و معمولاً توسط یک برس تمیز شده‌ی ریمل به همراه مقداری صابون آرایشی انجام می‌شود. استفاده از این روش باعث می‌شود تا ابروها موقتاً رو به بالا حالت بگیرند.

ماندگاری لمینت برای ابرو

اینکه لمینت چه مدت ماندگاری داشته باشد کاملاً بستگی به نوع کیفیت مواد به کار رفته در مراحل مختلف و همچنین مهارت آرایشگر شما دارد. در حقیقت چون در این مدل، چسب لاتکس به کار می‌رود بنابراین ماندگاری بسیار زیادی در حدود ۱ تا ۲ ماه را از خود نشان می‌دهد. به شرط اینکه بعد از اتمام لمینت سعی کنید تا ۲۴ ساعت از برخورد آب با ابروهای خود خودداری کنید.

تفاوت لیفت و لمینت

تفاوتی که میان این دو روش وجود دارد این است که در لیفت ابرو تقویت و کراتین ابرو انجام نمی‌شود. بنابراین ما نمی‌توانیم در لیفت ابرو پرپشت بودن و پررنگ بودن تارهای ابرو را ببینیم و تنها به ابروها حالت داده می‌شود؛ ولی در لمینت کردن ابرو تمام کارهای لازم در لیفت ابرو به انضمام تقویت، رنگ و کراتین کردن تارهای ابرو انجام می‌شود. پس طبیعتاً هزینه لمینت ابرو از لیفت ابرو بیشتر است.

سخن پایانی

چنانچه می‌خواهید لمینت ابرو در آرایشگاه را با مواد کاملاً طبیعی تجربه کنید باید قبل از هر کاری بامهارت‌ترین سالن های تخصصی ابرو را بشناسید و از قیمت‌های پیشنهادی آن‌ها مطلع شوید که قطعاً چنین کاری زمان‌بر و دشوار خواهد بود. به همین دلیل ما در برند آنالیز سعی کرده‌ایم 10 برند برتر و سالن زیبایی را در زمینه انجام لمینت کردن ابرو را شناسایی کرده و به شما معرفی کنیم. بنابراین شما می‌توانید با توجه به منطقه موردنظر و البته خدمات دلخواهتان بهترین مراکز انجام لمینت برای ابرو را انتخاب کنید و مطلوب‌ترین نتیجه را به دست آورید.

سایر دسته‌بندی‌های مراکز زیبایی و آرایشگاه

جستجو در لمینت ابرو

بر اساس محله هابر اساس امکانات

بر اساس امتیاز