برندهای برتر خدمات مژه

شما با اجرای خدمات مژه مانند کاشت مژه، لیفت و لمینت مژه می‌توانید مژه‌هایی بلند و چشمان جذاب‌تری داشته باشید؛ اما اینکه کدام‌یک یک می‌تواند ماندگاری بیشتر و زیبایی بیشتری را برای شما به ارمغان آورد سؤالی است که قصد داریم در این بخش از برند آنالیز به آن بپردازیم. ضمن اینکه ما قصد داریم درباره انواع خدمات زیبایی مژه در این بخش از وب‌سایت برند آنالیز بیشتر صحبت کنیم. همچنین در پایان ۱۰ برند برتر و سالن زیبایی معتبر را در این زمینه به شما معرفی کنیم تا بتوانید با بررسی خدمات، موقعیت مکانی و امتیازات هر مرکز بهترین گزینه را برای دریافت خدمات تخصصی مورد نظرتان انتخاب نمایید.

انواع خدمات مژه

این روزها با رواج یافتن خدمات ابرو و مژه در بین خانم‌ها بیشتر آن‌ها تمایل دارند تا با بلند کردن و پرحجم کردن مژه‌ها حالات زیباتر و جذاب‌تری را در چهره خود ایجاد کنند. البته برای اینکه مژه‌های بلندتر و زیباتری داشته باشید روش‌های متنوعی وجود دارد که معمولاً تمامی آن‌ها در اکثر سالن های زیبایی به صورت:

  • خدمات زیبایی مژه در تهران
  • خدمات زیبایی مژه در شیراز
  • خدمات زیبایی مژه در کرج
  • خدمات زیبایی مژه در مشهد

و بسیاری از مراکز زیبایی و آرایشگاه دیگر در اقصی نقاط کشور قابل انجام شدن هستند. توجه داشته باشید که برخی از این روش‌ها به سادگی حتی در منزل قابل اجرا می‌باشد. از جمله این خدمات عبارت‌اند از:

کاشت مژه مصنوعی

یکی از ساده‌ترین روش‌هایی که سال‌هاست آرایشگران در سالن های زیبایی همچنین افراد بسیاری در منزل این کار را انجام می‌دهند استفاده از مژه‌های مصنوعی می‌باشد.‌ در واقع این روش از خدمات مژه در منزل توسط هر فرد مبتدی قابل اجرا می‌باشد. تنها کافیست یک مدل از مژه‌های مصنوعی موجود در بازار را تهیه کنید و با چسب‌های مخصوصی پشت پلک، درست در ردیف مژه‌های طبیعی خود بچسبانید. در نهایت با زدن یک ریمل ساده هر دو مژده را به یکدیگر بچسبانید. توجه داشته باشید که در سالن های زیبایی کاشت مژه به این روش کاشت موقت مژه گفته می‌شود.

اکستنشن مژه

شیوه تخصصی‌تری از کاشت مژه به صورت دائمی استفاده از مژه‌های تک یا همان اکستنشن مژه می‌باشد. در اجرای این روش آرایشگر با مهارت کافی دسته‌ای از تارهای مژه مصنوعی را در لابه‌لای مژه‌های طبیعی شما با چسب بسیار مرغوبی می‌چسباند‌. در نتیجه بلند شدن و پرحجم بودن مژه‌های شما در حالت طبیعی‌تر و زیباتری نشان داده می‌شود. این روش می‌توان جذابیت فوق‌العاده‌ای را در چهره شما ایجاد کند. البته توجه داشته باشید که استفاده از این خدمات مژه در نهایت 6 ماه ماندگاری دارد و غالباً با نام کاشت دائمی مژه از او یاد می‌کنند.‌

لمینت مژه

در اجرای این نمونه از خدمات مژه و ابرو ماده‌ای از جنس کراتین طی چندین مرحله روی سطح خارجی مژه‌ها مالیده می‌شود.‌ بنابراین مژه‌ها به مدت 2 تا 3 هفته یک حالت پرحجم و بلند را به خود می‌گیرند. از طرفی چون ماده کراتین کاملاً طبیعی است اجرای این روش می‌تواند باعث تقویت مژه‌های شما شود. حتی این امکان وجود دارد تا شما از روش‌هایی مانند لمینت و لیفت ابرو جهت درمان ضعیفی و یا ریزش مژه‌های خود استفاده کنید.‌

لیفت مژه

این روش حالت تخصصی‌تر لمینت مژه است‌. در آموزش خدمات مژه معمولاً از لیفت مژه به عنوان فر کننده مژه بیشتر یاد می‌شود، معمولاً در اجرای لیفت مژه یک ماده‌ای از جنس کراتین به مژه‌ها مالیده می‌شود. البته این ماده حالت ویتامینه هم دارد و باعث می‌شود تا مژه‌ها تا مدت مشخص شده‌ای فر شده و خوش‌حالت تر باقی بمانند. معمولاً لیفت مژه از ریشه مژه انجام می‌شود بنابراین ماندگاری بیشتر و جذابیت زیادتری خواهد داشت. تمام افراد حتی مادران شیرده و خانم‌های باردار هم می‌توانند این روش را برای تقویت مژه‌های خود انجام دهند.

نکته: توجه داشته‌ باشید که هیچ کدام از خدمات مژه در منزل و یا در آرایشگاه نیازی به ترمیم ندارند. بلکه بعد از پایان دوره در صورت تمایل باید دوباره تمدید شود.

سخن پایانی

در آخر باید گفت چشم‌ها حساس‌ترین عضو بدن هستند. اگر چه زیبایی آن‌ها امروزه مورد توجه بسیاری از شما قرار گرفته است؛ ولی مراقبت از آن‌ها در برابر نکات غیربهداشتی و مواد مضر بسیار حائز اهمیت می‌باشد. بر همین اساس سعی کنید در زمان استفاده از خدمات مژه در سالن های آرایشگری به مهارت و سابقه کاری سالن زیبایی اعتماد داشته باشید و مهم‌ترین مسئله برای شما سلامت چشمانتان باشد. از این رو ما با بررسی‌های لازم تلاش کرده‌ایم تا با معرفی ۱۰ برند برتر و سالن زیبایی شناخته شده شما را در انجام بهترین خدمات زیبایی مژه یاری کنیم.‌ بنابراین شما با ارزیابی این برندها متناسب با موقعیت مکانی خود و امتیازبندی هر کدام از آن‌ها می‌توانید با اطمینان خاطر بهترین خدمات را دریافت نمایید.

سایر دسته‌بندی‌های مراکز زیبایی و آرایشگاه

جستجو در خدمات مژه

بر اساس محله هابر اساس امکانات

بر اساس امتیاز
4
مهرناز فیاضی
مهرناز فیاضی

تهران، فرمانیه شرقی، روبروی بیمارستان فرمانیه،...

مشخصات و اطلاعات تماس اولین امتیاز را برای این برند ثبت کنید  • <<
  • <
  • 1
  • 2
  • >
  • >>