برندهای برتر پخش پارچه

پخش پارچه توسط تولیدکنندگان و کارخانه‌های نساجی سبب شده است تا خریداران پارچه بتوانند بدون مراجعه به پارچه‌فروشی‌ها و یا کارخانه‌های نساجی در شهر خود به پارچه‌های مختلف دسترسی داشته باشند. با این حال در این بخش از برند آنالیز ما شما را با پخش پارچه و شهرهایی که تولیدکننده پارچه هستند، آشنا می‌کنیم. همچنین در این زمینه ۱۰ برند برتر و مرکز معتبر را معرفی کرده‌ایم که شما برای دریافت محصولات مختلف می‌توانید برند مورد نظر خود را با توجه به موقعیت مکانی، امتیازات و خدمات آن مرکز انتخاب کنید.

عرضه کنندگان پارچه در کشور

بسیاری از فروشندگان پارچه و خریداران آن به دنبال راهی هستند تا از طریق آن بتوانند در شهر خود به پارچه‌های تولید شده در کارخانه‌های نساجی دسترسی داشته باشند و این پارچه‌ها را با قیمت مناسب تهیه کنند. در این میان خوب است بدانید از جمله شلوغ ترین بازارهای عرضه پارچه در کشورمان می‌توان به بازار پارچه فروشان اصفهان، مشهد، تهران و یزد اشاره کرد که در آن‌ها بیشتر پارچه فروشان و عمده فروشی های پارچه مشغول به فعالیت هستند.

نکات مهم برای خرید پارچه

هنگام خرید پارچه باید به نکات مختلفی توجه کرد. از جمله نکات مهم این است که قیمت ارزان آن نباید موجب پایین آمدن کیفیت پارچه شود. برخی از فروشگاه ها با عرضه پارچه‌های خود با قیمت ارزان، ادعا می‌کنند که پارچه‌های خود را به طور مستقیم از یک کارخانه نساجی یا مرکز معتبر تهیه کرده‌اند. اما باید توجه داشت که همیشه پایین بودن قیمت به منزله خرید مستقیم از یک کارخانه نساجی معتبر نیست. در صورتی که بخواهید خرید پارچه را در متراژ بالا و عمده انجام دهید، لازم است که به دو نکته در این زمینه دقت کنید. یکی از این نکات ارتباط با واحد معتبر توزیع پارچه و دیگری هزینه ارسال بار خریداری شده می‌باشد.

قطب پارچه در ایران

اصفهان یکی از قطب‌های بزرگ پارچه در کشور ما می‌باشد که به آن منچستر شرق در عرضه نساجی و پارچه نیز گفته می‌شود. در این شهر کارخانه‌های مختلفی در زمینه تولید پارچه‌های گوناگون مشغول به فعالیت هستند. بعد از اصفهان شهرهایی مانند مشهد، یزد، مازندران، تهران و قزوین نیز از تولید کنندگان بزرگ پارچه در کشورمان می‌باشند.

قیمت گذاری پارچه ها در بازار

قیمت گذاری روی پارچه های ایرانی با پارچه های خارجی به یک روش صورت می‌گیرد. پارچه‌هایی که در بازار کشورمان هستند معمولاً بر حسب متر و یا یارد از طول قیمت گذاری می‌شوند. عمده فروشان پارچه و کارخانه‌های نساجی نیز پارچه ها را با همین روش قیمت گذاری می‌کنند. برخی دیگر از پارچه ها به شکل کیلویی به فروش می‌رسند.

این پارچه ها برای حرفه‌ای‌ها مناسب هستند. برای پارچه های کیلویی امکان اندازه‌گیری با دقت وجود ندارد؛ چرا که از طرف طول کش می‌آیند. هر چند که اگر پارچه از طول و عرض نیز کش بیاید باز هم به صورت کیلویی عرضه می‌شود. بنابراین در اغلب موارد برای فروش عمده پارچه های تریکو که به صورت کشی هستند، از روش کیلویی استفاده می‌کنند. در این صورت فروشندگان به طور تقریبی هر کیلو از یک پارچه را می‌توانند محاسبه کنند که معادل چند متر است. برخی پارچه ها نیز در فرآیند تولید به علت موارد مختلف با طول‌های گوناگون از پارچه های درجه یک جدا شده‌اند و به آن‌ها پارچه های تکه ای گفته می‌شود.

پخش پارچه با قیمت مناسب

در خرید پارچه با قیمت ارزان لازم است نکات مختلفی در نظر گرفته شود از جمله این موارد هزینه‌های اضافی است که بهتر است مورد بررسی قرار بگیرند. در صورتی که شما بخواهید پارچه مورد نیاز خود را از شهرهای مانند اصفهان یا تهران تهیه کنید، به مخارج زیادی نیاز پیدا می‌کنید. از جمله این هزینه‌ها می‌توان به هزینه سوخت، خطرات احتمالی سفر یا دور بودن چند روزی از فضای کار اشاره کرد. بنابراین بهتر است خریداران عمده از طریق ارتباط با مراکز معتبر که ارسال و پخش پارچه را انجام می‌دهند، نسبت به خرید پارچه با قیمت مناسب اقدام کنند.

سخن پایانی

پس از آشنایی با بازارهای پخش پارچه در کشور، ما شما را در این بخش از برند آنالیز با ۱۰ برند برتر و مرکز معتبر آشنا می‌کنیم که در زمینه توزیع و پخش پارچه فعالیت می‌کنند. بنابراین شما می‌توانید برای دریافت محصولات مورد نظر خود فروشگاه مورد نظر خود را با توجه به شرایطی که دارد انتخاب کنید و از خدمات و محصولات آن بهره‌مند شوید.

جستجو در پخش پارچه

بر اساس محله هابر اساس امکانات

بر اساس امتیاز

متاسفانه برندی مطالبق با ویژگی‌های جستجوی شما یافت نشد

معرفی برند با ویژگی‌های مورد نظر

  • <<
  • <
  • >
  • >>