برندهای برتر خدمات زیبایی آقایان

در مراکز زیبایی آرایشی مردانه خدمات زیادی شبیه به خدمات زیبایی زنانه انجام می‌شود. معمولاً آقایان با استفاده از این خدمات سعی می‌کنند تا چهره زیباتر و جذاب‌تری داشته باشند؛ اما اگر می‌خواهید بیشتر با این خدمات آشنا شوید بهتر است تا پایان این مطلب از وب‌سایت برند آنالیز ما را همراهی کنید. ضمن اینکه ما در ادامه ۱۰ برند برتر و آرایشگاه مردانه معتبر را به شما معرفی می‌کنیم تا بتوانید با بررسی خدمات، موقعیت مکانی و امتیازات هر یک از این مراکز بهترین گزینه را برای دریافت خدمات تخصصی انتخاب نمایید.

مراکز زیبایی آرایشی مردانه

امروزه اغلب آرایشگاه های مردانه به سالن زیبایی آرایشی مردانه تغییر یافته است. در زمان‌های گذشته کلیه آرایشگاه های مردانه تنها کار اصلاح سر و صورت و در نهایت کار سشوار کشیدن را انجام می‌دادند؛ ولی این روزها انواع خدمات زیبایی با جدیدترین متدهای روز دنیا در این مراکز آرایشی مردانه انجام می‌شود که در ادامه بیشتر به معرفی این خدمات می‌پردازیم.

پاکسازی پوست آقایان

یکی از کارهایی که در آرایشگاه مردانه انجام می‌شود جوانسازی پوست آقایان است. اکثر مراکز زیبایی آرایشی مردانه با استفاده از ماسک صورت سعی می‌کنند جای جوش و پوسته‌های مرده شده پوست را از بین ببرند، در نتیجه آقایان ضمن اصلاح صورت می‌توانند پوست شفاف و لطیفی داشته باشند.

ماسک مو برای آقایان

در بیشتر مواقع آقایان خصوصاً افراد بین 18 تا 30 سال تمایل دارند تا موهای خوش‌حالت و نرمی داشته باشند. از این رو با استفاده از ماسک‌های مو در سالن های زیبایی آقایان اقدام به تقویت و نرم کردن موهای خود می‌کنند‌. البته این نمونه ماسک‌های مو گاهی اوقات به منظور رفع شوره و خشکی مو به کار می‌رود.

ایجاد طرح روی موها

تعدادی از جوانان دوست دارند تا در کناره‌های سرشان طرح‌های مختلفی مثل ستاره و یا اسکلت داشته باشند‌، به همین دلیل برخی از خدمات آرایشگاه مردانه به زدن طرح‌های مختلف با شابلون و بعضی ماشین‌های ویژه اختصاص داده شده است.

براشینگ مردانه

بیشتر آقایان لاکچری برای اینکه موهای خوش‌حالت و براقی داشته باشند روزانه با مراجعه به مراکز زیبایی آرایشی مردانه کار براشینگ مو را انجام می‌دهند. معمولاً هزینه براشینگ در بین قیمت آرایشگاه مردانه کمترین نرخ را دارد.‌

ویتامینه و کراتینه مو

یکی از پرطرفدارترین خدماتی که کلینیک زیبایی آقایان انجام می‌شود کراتینه کردن مو است. معمولاً این کار را بیشتر آقایان برای تقویت کردن موهای خود انجام می‌دهند، در صورتی که روش کراتینه کردن می‌تواند تا چند ماه موهای فرد را لخت و نرم کند.

رنگ پلاتینی آقایان

شاید این روزها برخی از آقایان را دیده باشید که از رنگ مو استفاده کرده‌اند. این کار در مراکز زیبایی آرایشی مردانه بسیار پرطرفدار شده است، در واقع خیلی از جوان‌ها دوست دارند تا تکه‌ای از موی سرشان پلاتینه یا استخوانی رنگ باشد. البته قیمت رنگ کردن مو در آرایشگاه مردانه خیلی کمتر از قیمت رنگ موی خانم‌ها در آرایشگاه زنانه است.‌

پروتز موی مردانه

آقایانی که از کم پشت بودن موهای خود رنج می‌برند می‌توانند با مراجعه به سالن های زیبایی آرایشی مردانه توسط پروتز مو چهره جوانی به دست آورند. توجه داشته باشید که پروتزهای مو تفاوت‌های زیادی با کلاه گیس دارند.

مانیکور و پدیکور واترجت آقایان

با وارد شدن دستگاه‌های واترجت مانیکور پدیکور به آرایشگاه های مردانه نیز آقایان می‌توانند زیبایی خاصی را به ناخن‌های دست و پای خود ببخشند.‌

خدمات فیشال آقایان

فیشال برای پاکسازی عمیق پوست های آقایان به کار می‌رود. این روش می‌تواند مشکلات شایع پوستی و آکنه‌های سیاه پوستی را از سطح پوست آقایان برطرف نماید.

گریم داماد

جذاب‌ترین خدماتی که در مراکز زیبایی آرایشی مردانه ارائه می‌شود گریم داماد است. قطعاً یک داماد در مراسم عروسی خود باید از همه لحاظ زیباتر از تمام آقایان باشد. پس ممکن است یک آرایشگر خدمات زیادی را به این دسته از مشتریان خود ارائه دهد.

کیو سوئیچ ND یاگ

معمولاً آرایشگران با استفاده از این دستگاه پاکسازی هر گونه تاتو و خالکوبی را انجام می‌دهند.‌

خالکوبی پوست

برخی از آقایان علاقه زیادی به خالکوبی و ایجاد طرح‌های مختلف در قسمتی از بدن خود دارند، ‌ به همین دلیل تعدادی از آرایشگاه مردانه تهران و سایر نقاط کشور انجام تاتو را جزو خدمات مراکز زیبایی و آرایشگاه مردانه خود قرار داده‌اند.

سخن پایانی

از آنجایی که آقایان خصوصاً جوانان به مرتب بودن موها و زیبایی پوست خود حساسیت زیادی نشان می‌دهند.‌ بنابراین اکثر آرایشگاه های مردانه امروزه خدمات زیادی را برای کسب رضایت مشتریان خود ارائه می‌دهند؛ اما از آنجایی که اجرای بیشتر این خدمات و تکنیک‌ها به صورت تخصصی هستند، پس باید آرایشگر انتخابی شما دارای مهارت‌های زیادی در این زمینه باشد.

از این رو رفتن به هر مرکز زیبایی آرایشی مردانه نمی‌تواند نتیجه مطلوبی را به همراه داشته باشد. بر همین اساس ما سعی کرده‌ایم در این بخش از وب‌سایت برند آنالیز ۱۰ برند برتر و آرایشگاه های معتبر در این زمینه را به شما معرفی کنیم. به خاطر داشته باشید که این مراکز بر اساس مناطق مختلف و امتیازبندی‌های متفاوت در اختیار شما قرار گرفته‌اند تا بتوانید به راحتی و در کمترین زمان بهترین گزینه را متناسب با شرایط خود انتخاب کنید.

سایر دسته‌بندی‌های مراکز زیبایی و آرایشگاه

جستجو در خدمات زیبایی آقایان

بر اساس محله هابر اساس امکانات

بر اساس امتیاز

1
آرایشگاه داماد حمید بخشی
آرایشگاه مردانه حمید بخشی

تهران، زعفرانیه، میدان اعجازی

مشخصات و اطلاعات تماس
5 ( 1 رای)

2
مرکز تخصصی خانه سفید
مرکز تخصصی خانه سفید

تهران، بلوار آفریقا، خیابان دستگردی غربی،...

مشخصات و اطلاعات تماس
1 ( 1 رای)

 • <<
 • <
 • 1
 • 2
 • 3
 • 4
 • 5
 • 6
 • 7
 • >
 • >>