برندهای برتر لباس کار و ایمنی

لباس کار و ایمنی از جمله مؤلفه‌های مهمی است که باید در کنار دیگر وسایل ضروری کار قرار بگیرد. همچنین امروزه شرکت‌های بسیاری لوگوی تجاری خود را بر روی لباس کارکنان شرکت چاپ می‌کنند تا در حین فعالیت وسیله‌ای برای تبلیغات باشند. بر همین اساس ما سعی کرده‌ایم در این بخش از برند آنالیز در رابطه با انواع لباس کار بیشتر صحبت کنیم، از طرفی در ادامه‌ی این بخش، شما را با ۱۰ برند برتر در این زمینه آشنا می‌کنیم. پس شما به راحتی می‌توانید بهترین شرکت های تولید کننده و عرضه کننده لباس کار و تجهیزات ایمنی را از میان این ۱۰ مورد انتخاب کنید. همچنین در اسرع وقت و به راحتی مناسب ترین لباس کار و کلاه ایمنی را تهیه نمایید.

جدیدترین لباس کار و ایمنی

امروزه ایمنی و راحتی در حین کار از جمله مواردی است که کارفرمایان قبل از شروع فعالیت خود به آن بسیار اهمیت می‌دهند. در واقع استفاده از لباس کار و تجهیزات ایمنی در زمان کار سبب می‌شود تا از بروز حوادث خطرناک جلوگیری شود. بنابراین هر کارگر و یا هر پرسنلی که به دور از محیط‌های اداری در حال فعالیت هستند باید برای ایمن شدن در برابر اتفاقات آسیب رسان از لوازمی مانند:

  • کلاه ایمنی
  • کفش ایمنی
  • عینک ایمنی
  • لباس کار

و بسیاری تجهیزات دیگر استفاده کند.

ویژگی لباس کار و کلاه ایمنی

از آنجایی که لباس کار و ایمنی برای موقعیت‌های مختلف طراحی می‌شود، بنابراین باید بتواند تمام سطح بدن افراد را بپوشاند. در حقیقت هنگام برخورد مواد تیز و برنده، مواد شیمیایی و سوزان و هر نوع مواد خارجی دیگری با لباس کار و ایمنی باید امنیت فرد تضمین شود. البته در هر نوع کسب و کاری ممکن است یکی از لوازم ایمنی نسبت به سایر وسایل، کاربرد بیشتری داشته باشد‌. مثلاً چوب کاری و تراشکاری از جمله مشاغلی هستند که قطعاً در حین کار، ذرات ریزی به چشم آن‌ها فرو خواهد رفت، پس با این حساب عینک مهم‌ترین فاکتوری است که باید در مجموعه لباس کار و لوازم ایمنی چنین افرادی قرار بگیرد. همچنین مهم‌ترین لباس کار ایمنی مهندسی، دستکش و کلاه است‌.

انواع لباس کار و ایمنی

با توجه به تنوع زیادی که در شغل‌های مختلف ایجاد شده است، امروزه لباس کار صنعتی، لباس کار زنانه و همچنین لباس کار مردانه در طرح و رنگ‌های مختلفی تولید و عرضه می‌شوند. از این رو برخی آن‌ها به صورت لباس کار دوبنده هستند و برخی دیگر به شکل لباس کار مهندسی تابستانی تولید می‌شوند‌. البته شما در برخی مراکز فروش لباس کار در تهران و سایر شهرهای کشور خواهید دید که لباس کارهایی همراه با کاپشن طراحی شده‌اند. یعنی لازم است تا توسط کاپشن کار، رنگ آن‌ها از سایر افراد متمایز شود، مثلاً کارگران شهرداری که اغلب در هنگام شب مشغول به خدمت‌رسانی هستند معمولاً لباس‌هایی را می‌پوشند که نوار شبرنگ دارند‌. یا اینکه لوگوی مناسبی از جنس شبرنگ در پشت لباس آن‌ها چاپ شده است.

خرید لباس کار خارجی اصل

در زمان خرید لباس کار و ایمنی به خارجی بودن و یا ایرانی بودن محصول زیاد توجه نکنید، بلکه در زمان انتخاب لباس کار ارزان و گران، حتماً به سایز و مدل محصول توجه کنید؛ چون لباس کار بزرگ و یا لباس‌هایی که کوچک‌تر از جثه افراد هستند قطعاً دردسرساز خواهد بود. یعنی اگر قواره یک لباسی برای کار کوچک باشد بدون شک در زمان کار اندام‌های بدن به خوبی فعالیت ندارند. پس بازدهی کار پایین خواهد آمد، چنانچه سایز لباسی هم بزرگ باشد مطمئناً باز هم دردسرهایی را به وجود می‌آورد.

بر همین اساس بهتر است در هنگام خرید انواع لباس کار مهندسی، صنعتی و خدماتی، لباسی را انتخاب کنید که سایز و یا بلندی آن‌ها توسط یک زیپ یدک تنظیم می‌شود، همچنین دارای جیب‌های متنوع برای قرار دادن ابزارهای مورد نیاز باشد. البته در این میان لباس های دوبنده قابلیت تنظیم بسیار خوبی دارند.

ضرورت لباس کار در مشاغل مختلف

خوب است بدانید که لباس کار از آلوده شدن افراد در کسب و کارهای مختلف جلوگیری می‌کند‌. همچنین در برخی مشاغل مانند لباس کار ایمنی برق باعث حفظ سلامتی و امنیت فرد می‌شود. بنابراین لازم است تا برخی از لباس های کار ضد آب بوده و برخی نمونه‌های دیگر ضد آتش باشند. بسیاری از مشاغل خاص دارای لباس کار مخصوص هستند به فرض مثال پرستاران و پزشکان در کادر بیمارستانی توسط لباسشان از یکدیگر متمایز می‌شوند. قطعاً پیش بند سر آشپزان جزء لباس کار آن‌ها مورد استفاده قرار می‌گیرد.

سخن پایانی

این روزها بیشتر مراکز تجاری و اداری اعم از دولتی و خصوصی سعی می‌کنند تا با انتخاب یک لباس کار و ایمنی مناسب باعث اتحاد و هماهنگی در بین کارکنان خود شوند. بنابراین خرید انواع روپوش، دستکش و حتی کفش کار در یک مدل و یک رنگ بازار گرمی را به خود گرفته است؛ اما از آنجایی که تهیه بهترین لباس های کار در برندهای مختلف برای کارفرمایان نسبتاً کار دشواری است‌. از این رو ما در این بخش از وب سایت برند آنالیز سعی کرده‌ایم نام ۱۰ برند برتر و مرکز فعال در این زمینه را در اختیار شما قرار دهیم. پس شما به راحتی می‌توانید با بررسی هر یک از این برندها بر اساس مناطق و امتیازات مختلف، مرکز مورد نظر خود را انتخاب کنید و خرید رضایت بخشی از بهترین لباس های کار و ایمنی داشته باشید.

جستجو در لباس کار و ایمنی

بر اساس محله هابر اساس امکانات

بر اساس امتیاز

متاسفانه برندی مطالبق با ویژگی‌های جستجوی شما یافت نشد

معرفی برند با ویژگی‌های مورد نظر

  • <<
  • <
  • >
  • >>