برندهای برتر SMS مارکتینگ

سرویس ارزش افزوده پیام کوتاه دارای خدمات مختلفی می‌باشد که در این بخش از برند آنالیز به معرفی هریک از این خدمات پرداخته‌ایم. شما با کسب اطلاع از خدمات این سرویس می‌توانید نسبت به انتخاب آن‌ها اقدام کنید. همچنین در ادامه این بخش ۱۰ برند برتر و شرکت معتبر در این زمینه را به شما معرفی کرده‌ایم که با مراجعه به آن‌ها می‌توانید از خدمات مربوطه برخوردار شوید.همچنین این مراکز با توجه به نوع خدمات، امتیازها و موقعیت مکانی که دارند در دسته‌بندی‌های مختلفی قرارگرفته‌اند و شما می‌توانید با در نظر گرفتن نیاز خود هر یک از این برندها را انتخاب کنید.

سرویس ارزش افزوده پیام کوتاه

خدمات سرویس پیام کوتاه شامل خدماتی جدای از خدمات استاندارد اپراتورها مثل پیامک معمولی و یا تماس صوتی است. از طرفی لازم است بدانید موضوعات اصلی آن شامل اطلاع‌رسانی برای مواردی چون تبلیغات موبایلی، اخبار، مسابقات و رأی‌گیری می‌باشد.

این خدمات ممکن است توسط اپراتورها یا شرکت‌های دیگری که به عنوان تأمین‌کننده محتوا هستند، صورت بگیرد. همچنین با وجودی که این خدمات لازم است اختیاری باشند و کاربران آن‌ها را انتخاب کنند، اما ممکن است برخی از شرکت‌ها در این زمینه بدون اینکه کاربران آگاهی داشته باشند، آن‌ها را به عضویت این سرویس‌ها درآورند. برخی از آژانس های دیجیتال مارکتینگ نیز از این روش بازاریابی و تبلیغات استفاده می کنند.

انواع خدمات سرویس ارزش افزوده در پیام کوتاه

سرویس ارزش افزوده پیام شامل خدمات مختلفی می‌باشند که در ادامه به معرفی برخی از این خدمات می‌پردازیم:

خدمات متنی

یکی از متفاوت‌ترین خدمات ارزش افزوده برای پیام کوتاه خدماتی می‌باشد که به شکل پیام‌های متنی با موضوعات مختلف برای مشترکین تلفن همراه ارسال می‌شوند. از مهم‌ترین این خدمات به مواردی مانند اطلاع‌رسانی در مورد نرخ ارز، طلا، بهداشت و سلامت، اخبار، آب‌وهوا و سرگرمی‌ها یا خدمات آموزشی و غیره می‌توان اشاره کرد.

خدمات چندرسانه‌ای

از جمله پرکاربردترین حوزه‌های خدمات ارزش افزوده پیام کوتاه می‌توان به خدمات مربوط به چند رسانه‌ای اشاره کرد که با در نظر گرفتن رومینگ ملی و استفاده اپراتورها و استفاده‌های اپراتورها از فناوری‌های مانند 3G و 4G صورت می‌گیرد. تلویزیون همراه، پیام صوتی و ام ام اس از جمله مثال‌های بارز خدمات چندرسانه‌ای می‌باشند.

بازی و سرگرمی

یکی از اهداف اصلی که ارائه خدمات ارزش افزوده دارد، به دست آوردن رضایت مشتریان و ارزش آفرینی برای آن‌ها می‌باشد. برای اینکه بتوان این هدف ارزشمند را کسب کرد، می‌توان به شرکت‌ها و تیم‌های مجرب برنامه‌نویسی که دارای ایده‌های خلاق هستند مراجعه کرد. در این صورت می‌توانید با استفاده از نرم‌افزارهای به روز و جدیدترین حوزه طراحی و عرضه بازی‌های سرگرم‌کننده و آموزشی این کار را انجام بدهید.

برنامه های کاربردی

در سال‌های اخیر با وجود گسترش نسل سوم تلفن همراه و همچنین پیدایش گوشی‌های هوشمند، افراد زیادی از فعالان حوزه‌های مختلف محتوا، به سوی فناوری‌های همراه جذب شده‌اند. بر اساس آمار، در حوزه تولید نرم افزارهای کاربردی با محتوای جذاب، مشخص شده است که نوآوری و خلاقیت و همچنین وجود فرصت‌های رو به رشد، بسیار زیاد هستند.

مهم‌ترین خدمات سرویس ارزش افزوده پیام کوتاه

برخی از خدمات که موجب ایجاد ارزش بیشتری برای پیام کوتاه در مقایسه با حالت پایه آن می‌شوند، به عنوان خدمات ارزش افزوده شناخته می‌شود. در حقیقت می‌توان گفت در صورتی که سرویس پیام کوتاه به عنوان سرویس پایه در نظر گرفته شود و خدماتی که موجب می‌شوند ارزش بیشتری برای پیامک در مقایسه با حالت پایه به وجود آید با نام خدمات ارزش افزوده شناخته می‌شوند.

از جمله خدمات ارزش افزوده که مبتنی بر پیام کوتاه است می‌توان به مواردی مانند

  • دریافت Email از طریق پیام کوتاه
  • ارسال و دریافت پیام از طریق وب
  • دریافت اطلاعات
  • اخبار و داده‌های مختلف از طریق پیام کوتاه و… اشاره کرد.

در حقیقت امروزه سرویس ارزش افزوده در میان کاربران تلفن همراه از جذابیت بیشتری نسبت به ارسال پیام کوتاه برخوردار است. ضمن اینکه این سیستم سودآوری بسیار زیادی برای مخابراتی‌ها دارد. به طوری که در اعیاد مختلف این سود به نهایت خود خواهد رسید.

سخن پایانی

حال که با خدمات ارزش افزوده پیام کوتاه آشنا شده‌اید. در این بخش از برند آنالیز ۱۰ برند برتر و شرکت معتبر را در زمینه ارائه خدمات مربوط به سرویس ارزش افزوده پیام کوتاه را به شما معرفی می‌کنیم و شما با انتخاب هر یک از این مراکز می‌توانید از خدماتی که برای این سرویس ارائه می‌دهند، به صورت کاملاً تخصصی استفاده کنید. برخی از این موارد جزو آژانس های بازاریابی اینترنتی می باشند.

سایر دسته‌بندی‌های بازاریابی و تبلیغات

جستجو در SMS مارکتینگ

بر اساس محله هابر اساس امکانات

بر اساس امتیاز  • <<
  • <
  • 1
  • >
  • >>