برندهای برتر جعبه پذیرایی تبلیغاتی

جعبه پذیرایی تبلیغاتی یکی از هدایای نفیس در زمینه تبلیغات محسوب می‌شود که می‌توان از آن به عنوان یک هدیه لوکس برای مدیران و کارشناسان استفاده کرد. این محصول در انواع و مدل‌های مختلف وجود دارد که می‌توان داخل آن را نیز با مواد خوراکی همچون آجیل، تی بگ و یا شکلات پر کرد. این محصول علاوه بر کاربردی بودن، جنبه تزئینی نیز دارد که کمک زیادی به دیده شدن تبلیغ برند و لوگوی چاپ شده بر روی این محصول خواهد کرد.

چرا استفاده از جعبه پذیرایی تبلیغاتی مفید است؟

جعبه پذیرایی تبلیغاتی ظاهری بسیار شیک دارد که در مدل‌های مختلفی تولید می‌شود. استفاده از جعبه پذیرایی به عنوان هدیه تبلیغاتی علاوه بر زیباسازی محیط به معرفی برند شما نیز خواهد پرداخت. استفاده از این چنین محصولات شیک و زیبایی در زمینه‌ی بازاریابی و تبلیغات تأثیر بسیار خوبی بر ذهن مخاطبان خواهد گذاشت. این جعبه‌ها معمولاً از جنس چوب هستند که این متریال حس بسیار خوبی را به مشتریان القا می‌کند. از این وسیله هم می‌توان در محیط های اداری و هم در خانه برای پذیرایی از میهمانان و همکاران استفاده کرد.

کاربرد جعبه پذیرایی تبلیغاتی

معمولاً بهتر است که هدایای تبلیغاتی از محصولاتی باشند که در طول روز افراد تمایل به استفاده از آن محصولات را داشته باشند. جعبه‌ی پذیرایی یک وسیله تزئینی و البته کاربردی است که شما می‌توانید با قرار دادن تی بگ چای، دمنوش و یا حتی قهوه و نسکافه در داخل جعبه پذیرایی به میهمان این اماکن را بدهید که با توجه به سلیقه‌ای که دارند نوعی از نوشیدنی را انتخاب نمایند. ضمن اینکه دائماً در معرض دید آن‌ها و در دسترسشان قرار دارد. از این رو استفاده از جعبه‌ی پذیرایی به عنوان هدایای تبلیغاتی می‌تواند یک کالای لوکس و شیک باشد که برای همیشه برند شما را در ذهن مشتری ثبت کند. این محصول را می‌توان در ابعاد مد نظر و با بهترین نوع چاپ سفارش داد و برای رونق بخشیدن به کسب و کار به مشتریان اهدا کرد.

 مشخصات بهترین جعبه پذیرایی تبلیغاتی

از آنجایی که کیفیت محصولات تبلیغاتی نشان دهنده مشتری مداری یک سازمان و شرکت است. بهتر است هنگام خرید جعبه پذیرایی بهترین نوع آن را انتخاب نمایید. از مهم ترین مشخصات جعبه پذیرایی مرغوب این است که در ساخت آن از مواد اولیه باکیفیت استفاده شود و همچنین ابعاد مناسبی داشته باشد. از طرفی باید از ظرافتی کامل نیز برخوردار باشد. این محصول غالباً در شکل مربع و مستطیل از دو قسمت در و بدنه ساخته می‌شود. درب این جعبه معمولاً از شیشه و یا چوب ساخته می‌شود. علاوه بر این موارد روکش داخل جعبه نیز از پارچه‌های مختلفی چون جیر، نمد و یا ساتن تولید می‌شود.

سخن پایانی

استفاده از جعبه پذیرایی به هر میزبانی این امکان را خواهد داد که به نحو احسن از میهمان خود پذیرایی کند حال اگر این محصول در غالب یک هدیه تبلیغاتی باشد می‌تواند بازدهی زیادی برای شرکت و یا برند که آرم آن بر روی جعبه چاپ شده است داشته باشد. از این رو ما در ادامه این بخش از برند آنالیز 10 برند برتر و مجموعه موفق در این زمینه را معرفی کرده‌ایم تا شما به راحتی محصول مورد نظر خود را به صورت مستقیم از بهترین مراکز سفارش داده و تحویل بگیرید.

سایر دسته‌بندی‌های بازاریابی و تبلیغات

جستجو در جعبه پذیرایی تبلیغاتی

بر اساس محله هابر اساس امکانات

بر اساس امتیاز