برندهای برتر جراح سینه

جراحی سینه یکی از محبوب‌ترین جراحی‌ها در بین افراد است که معمولاً برای زیبایی آن را انجام می‌دهند. البته این جراحی در بین بانوانی که از سینه‌های خود رضایت ندارند بیشتر انجام می‌شود و با انجام آن به هدف خود که زیبایی است می‌رسند. در ضمن این جراحی در میان بانوانی که بر اثر سرطان سینه خود را از دست داده‌اند رواج بسیاری دارد. اما جراحی سینه در موارد دیگری هم انجام می‌شود که در ادامه بیشتر در این بار صحبت می‌کنیم.

عمل جراحی سینه چیست؟

یکی از اندام‌هایی که در بدن باعث زیبایی و خوش اندامی می‌شوند سینه‌ها هستند، البته سفت و خوش حالت بودن آن‌ها برای بانوان اهمیت بالایی دارد. بانوانی که دارای سینه‌های کوچک، افتاده، بزرگ، شل و … هستند به دنبال روش‌های برای بهبود وضعیت سینه‌های خود هستند که جراحی سینه از مؤثرترین روش‌ها به شمار می‌رود. جراحی زیبایی سینه، سینه را به اندازه مطلوب رسانده و آن را خوش فرم می‌کند. امروزه این جراحی با تکنیک های زیادی قابل انجام است که پزشک جراح مخصوص آن را به بهترین شکل برای مردان و زنانی که داوطلب این جراحی هستند انجام می‌دهند.

انواع روش‌های جراحی زیبایی سینه

پزشک متخصص در زمینه جراحی سینه کمک زیادی به افراد می‌کند و به عنوان یک مشاوره آگاه عمل می‌کند. روش‌های جراحی سینه انواع مختلفی دارد که هر فرد با توجه به شرایط خود باید یکی از آن‌ها را انتخاب کند. در زیر به انواع روش‌های جراحی سینه پرداخته‌ایم:

 • بزرگ کردن سینه با کاشت پروتز:

  بزرگ کردن سینه‌ها با استفاده از پروتز جزء روش‌های پرطرفدار در بین زنان است که طی جراحی پروتزی مخصوص در سینه‌ها قرار می‌گیرد. جراحی به وسیله پروتز به این صورت است که برش‌های بسیار کوچکی درون سینه‌ها ایجاد شده و سپس پروتز درون آن قرار می‌گیرد. البته باید اندازه و شکل پروتز و الگوی آن قبل از جراحی انتخاب گردد.

 • کوچک کردن سینه:

  از عمل جراحی کوچک کردن سینه برای افرادی استفاده می‌شود که دارای سینه‌های بزرگ بوده و در قفسه سینه خود احساس ناخوشایندی دارند. همچنین این سینه‌های بزرگ زیبایی مطلوبی نداشته و اعتماد به نفس فرد را پایین می‌آورد. در این نوع جراحی بافتی که باعث شل و افتادگی در سینه شده است برداشته می‌شود و سپس نوک سینه بالاتر می‌رود. به این صورت سینه‌ها ظاهری زیباتر خواهند داشت.

 • لیفت سینه‌ها:

  افراد برای رفع شلی و افتادگی سینه‌ها معمولاً از جراحی لیفت سینه استفاده می‌کنند. در این جراحی بافت و پوست اضافی سینه‌ها برداشته می‌شود که طی آن باعث می‌شود سینه‌ها بالا رفته و ظاهری جوان و زیبا در سینه‌ها ایجاد شود.

جراحی بیماری‌های سینه

جراحی سینه فقط جنبه زیبایی آن را ندارد و برخی بیماری‌ها چون سرطان پستان باعث می‌شود تا سینه فرد مورد جراحی قرار گیرد که در این صورت بخشی یا تمامی آن مورد جراحی و عمل قرار می‌گیرد که در زیر به توضیح بیشتر آن می‌پردازیم:

 • برداشت کامل پستان: زمانی که یک توده بدخیم در بافت سینه قرار دارد و یا چندین تومور با فاصله زیاد در یک پستان قرار دارند باید از جراحی کامل پستان استفاده کرد، در این روش باید نوک پستان، هاله اطراف نوک پستان، پوست و غدد لنفاوی زیر بغل برداشته شوند.
 • حفظ پستان: در برخی مواقع یک تومور کوچک در پستان قرار دارد و با برداشت همان تومور از سینه می‌توان به درمان بیماری پرداخت. البته در این جراحی مقدار از بافت سالم برداشته می‌شود تا پزشک از پاکسازی تومور اطمینان کافی حاصل کند.

سخن پایانی

داشتن سینه‌های زیبا باعث می‌شود تا فرد اعتماد به نفس بالایی داشته باشد و از زیبایی خود لذت ببرد. با جراحی سینه می‌توان نواقص این اندام بدن را برطرف کرد و آن را زیباتر نمود. افزون بر اینکه درمان بیماری های سینه از طریق جراحی امکان بهبود بیماری را تا حد بسیاری به دنبال دارد. هر چند که در برخی موارد جراحی سینه تصمیمی شخصی است اما در برخی اوقات این امر اهمیت بسیاری برای برگشتن سلامتی بیمار دارد. از این رو توصیه می‌شود برای یک جراحی موفق از پزشک جراحی که تخصص لازم دارد استفاده کنید. در همین راستا ما نیز در ادامه این بخش از برند آنالیز در زمینه جراحی سینه 10 برند برتر و مجموعه معتبر را به شما معرفی می کنیم که بهترین خدمات را ارائه می‌دهند، این 10 مجموعه با استفاده از پزشکی متخصص باتجربه و همچنین داروهای مؤثر کمک زیادی به افراد داوطلب و بیمار برای جراحی می‌کنند.

سایر دسته‌بندی‌های پزشکی

جستجو در جراح سینه

بر اساس محله هابر اساس امکانات

بر اساس امتیاز