برندهای برتر دکتر برای کامپوزیت دندان

ونیر کامپوزیت دندان یک پوسته با جنس‌های مختلف است که به صورت لایه‌ای و مستقیم روی دندان‌ها قرار می‌گیرد. این روش زیبایی دندان برای موارد مختلفی چون جهت رفع فرم بد دندان، رنگ زرد و سیاه، فاصله میان دندان‌ها، ترک خوردگی و شکستگی دندان و … استفاده می‌شود.

بهترین کاندیدا برای ونیر کامپوزیت دندان چه کسانی هستند؟

همان‌طور که گفته شد ونیر کامپوزیت دندان یکی از بهترین درمان‌ها برای ایجاد لبخند زیبا می‌باشد و یکی از محبوب ترین نوع روکش ها در بین افراد است. پزشک متخصص بعد از بررسی وضعیت دندان‌ها استفاده از این روش را برای افراد مشخص می‌کند و سپس توسط همین پزشک روی دندان‌ها شکل داده می‌شود.

افراد با مشکلات زیر می‌توانند از ونیر کامپوزیت برای زیبایی دندان‌های خود استفاده کنند:

  • افرادی که دندان‌های نامرتبی دارند.
  • در کسانی که دندان‌هایشان روی یکدیگر قرار گرفته است.
  • دندان‌های برخی افراد بد رنگ است و این روش بهترین گزینه درمان می‌باشد.
  • دندان‌های بلند، کوتاه و با کوچک دارند.
  • افرادی که دندان‌های شکسته و یا لب پر دارند.

مزایای ونیر کامپوزیت دندان

بهتر است بدانید روکش کامپوزیت ونیر از رزین سفید ساخته شده است و با استفاده از چسب های بسیار قوی روی دندان‌ها چسبانده می‌شود. استفاده از روش درمان برای افراد با سن های مختلف مناسب است و چون ماندگاری بالایی دارد بسیار مورد استقبال قرار گرفته است.

از مهم‌ترین مزایای این تکنیک زیبایی دندان می‌توان موارد زیر را توضیح داد:

  1. نصب ونیر به دندان‌های کناری آسیبی وارد نمی‌کند و در بیشتر مواقع نیازی به تراش کاری ندارد.
  2. دارای قابلیت تحمل فشارهای‌ بالا در زمان جویدن مواد غذایی را دارد.
  3. درمان در مدت زمان کوتاهی و با یک جلسه به پایان می‌رسد.
  4. شکل و فرم طبیعی دارد و افرادی که از این روش استفاده کرده‌اند کاملاً راضی هستند.
  5. و …

هزینه ونیر کامپوزیت دندان

از آنجا که هزینه زیبایی دندان کمی بالا است بهتر است قبل از درمان هزینه آن را جویا شویم و سپس اقدام به درمان کنیم. قیمت هر واحد کامپوزیت دندان بسته به کیفیت مواد اولیه دارد، البته میزان ضخامت دندان، دستمزد پزشک، مهارت‌های پزشکی و … در هزینه این روش تأثیر بالایی دارد.

سخن پایانی

پیشرفت‌های علم و تکنولوژی در زمینه زیبایی دندان‌ها بسیار زیاد شده است. بنابراین افراد برای داشتن یک لبخند زیبا و دلنشین می‌توانند از روش های متعددی استفاده کنند که ونیر کامپوزیت دندان یکی از مؤثرترین راه‌ها می‌باشد. برای مشاوره و همچنین استفاده از این روش زیبایی می‌توانید به معتبرترین درمانگاه و کلینیک های دندانپزشک مراجعه کرد. با این حال اگر به دنبال بهترین متخصصان و یا مراکز در این زمینه هستید خوب است بدانید ما در این بخش از برند آنالیز در رابطه با انواع روش های اصلاح طرح لبخند چون ونیر کامپوزیت دندان 10 مبرند برتر و مجموعه معتبر و موفق را به شما معرفی می‌کنیم. این مراکز با استفاده از برترین دستگاه‌ها و مواد اولیه خدمات زیادی انجام می‌دهند، پس با انتخاب بهترین گزینه و مراجعه به آن می‌توانید از خدمات حرفه‌ای‌تری بهره‌مند شوید.

سایر دسته‌بندی‌های پزشکی

جستجو در دکتر برای کامپوزیت دندان

بر اساس محله هابر اساس امکانات

بر اساس امتیاز