برندهای برتر بیمارستان درمان سرطان

امروزه در بیمارستان سرطان خدمات درمانی بسیار جدید و نوینی برای درمان بیماران به کار برده می‌شود. بنابراین ما در این بخش از برند آنالیز قصد داریم شما را با بیمارستان سرطانی و بخش‌های مختلف آن و همچنین روش ‌های درمانی که برای بیماران به کار برده می‌شود آشنا کنیم. همچنین 10 برند برتر و مرکز معتبر را در این زمینه به شما معرفی می‌کنیم که می‌توانید بر اساس امتیازها، خدمات و یا موقعیت مکانی که دارند آن‌ها را دسته‌بندی کرده و مناسب‌ترین گزینه را برای خود انتخاب کنید.

بیمارستان برای درمان سرطان

بیمارستان سرطان یک مرکز است که در آن خدمات بهداشتی درمانی و مراقبتی پیشرفته در زمینه درمان انواع سرطان ها به بیماران ارائه می‌شود. بهترین بیمارستان های سرطان مطابق با استانداردهای بیمارستانی ساخته می‌شوند و دارای اتاق‌های مجهز می‌باشند که بسیار پیشرفته هستند. همچنین این بیمارستان ها به دستگاه های  پزشکی تخصصی و فوق تخصصی مجهز می‌باشند.

لازم است بدانید در بهترین بیمارستان سرطان، متخصصین باتجربه و باسابقه در زمینه خون و انکولوژی نیز فعالیت می‌کنند. ضمن اینکه در بیمارستان های تخصصی سرطان از تکنیک‌های بسیار جدید و پیشرفته رادیوتراپی و پرتو درمانی برای درمان انواع سرطان ها استفاده می‌شود.

این بیمارستان ها دارای بخش‌های پرتودرمانی و شیمی ‌درمانی، آزمایشگاهی اورولوژی، گوارش تصویربرداری و غیره هستند تا بتوانند کلیه نیازهای تخصصی را که بیماران دارند برطرف کنند. ضمن اینکه نیازهای آن‌ها را برای درمان سرطان با کمک یک محیط آرام و دلنشین و پرسنلی باتجربه و آموزش دیده فراهم خواهند کرد.

خدمات عمومی و تخصصی در بیمارستان های کودکان

در بیمارستان های سرطان خدمات درمانی مختلفی به بیماران ارائه می‌شود که از جمله این خدمات می‌توان به تشخیص، درمان و مراقبت از بیمارانی که به انواع بیماری های خونی مادرزادی و اکتسابی و انواع سرطان های بدخیم مانند مثل لوسمی، لنفوم یا دیگر بدخیمی ها مبتلا شده‌اند، ارائه می‌گردد.

همچنین در این مراکز، خدمات تخصصی نیز در زمینه انواع بیماری های سرطانی ارائه می‌شود که شامل موارد زیر هستند:

  • مایع بلور وآلیست TAP، LP
  • انجام شیمی‌درمانی‌های ساده و مرکب
  • انجام انواع بیوپسی مغز استخوان

پرتو درمانی

با در نظر گرفتن اینکه اخیراً تومورهای بدخیم سرطانی در کشور ما افزایش پیدا کرده‌اند، بنابراین نیاز به پرتو درمانی به عنوان یک روش تأثیرگذار و کارآمد در درمان سرطان ها جایگاه بسیار خوبی پیدا کرده است. در بیمارستان های تخصصی سرطان درمان بیماران به روش پرتو درمانی با موفقیت چشمگیر انجام می‌شود.

یکی از بخش‌های مهم در بیمارستان‌ سرطان، بخش پرتو درمانی است که در آن امکانات پیشرفته و مجهزی برای انجام کلیه روش های پرتو درمانی پیشرفته مثل د 3D CRT، TSET،IMRT، IGRT و همچنین قابلیت انجام تکنیک VMAT وجود دارد. بنابراین بیماران با کمک آخرین روش های درمانی روز در دنیا درمان خواهند شد. بنابراین وجود بخش پرتو درمانی در بیمارستان های تخصصی سرطان در کشورمان موجب شده است تا بیماران برای درمان نیازی به ارجاع دادن به کشورهای خارجی نداشته باشند. بنابراین در ادامه به معرفی این روش‌ها می‌پردازیم:

پرتودرمانی تمام بدن با بیم الکترونی TSET

این روش با کمک پرتوهای الکترونی برای درمان تومورهای پوستی که در قسمت‌های وسیعی از پوست بیماران وجود دارند، انجام می‌شود.

 پرتو درمانی با شدت بهینه شده IMRT

در بیمارستان های تخصصی سرطان پرتو درمانی با هدف افزایش دوز به بافت ‌های تومورال صورت می‌گیرد تا بافت ‌های سالم اطراف آن کمترین میزان صدمه را ببینند. سال‌های زیادی است که پرتو درمانی به عنوان یک روش تأثیرگذار برای درمان سلول‌های سرطانی به کار برده می‌شود.

بنابراین روش‌های پرتو درمانی با گسترش و توسعه بسیار زیاد همراه بوده که یکی از روش ‌های جدید برای پرتو درمانی، روش پرتو درمانی با شدت بهینه شده است. بیماران در زمان درمان با این روش و پس از درمان خود کمترین میزان عارضه را دارند.

کمان درمانی باحجم بهینه شده VMAT

کمان درمانی باحجم بهینه شده VMAT یکی از روش های درمانی بسیار جدید و نوین در جهان برای درمان سرطان با کمک روش و پرتودرمانی می‌باشد که با استفاده از سیستم‌های سخت افزاری و نرم افزاری می‌توان این تکنیک را اجرا کرد.

پرتودرمانی مبتنی بر تصویر IGRT

این سیستم تصویربرداری با کیفیت بسیار بالایی که دارد برای درمان بهینه و با کیفیت برای سرطان می‌باشد.

انواع سرطان های قابل درمان در بیمارستان سرطان

در بیمارستان ‌های تخصصی سرطان انواع بیماران سرطانی که به عارضه‌هایی مانند سرطان معده، سرطان کیسه صفرا، سرطان کلیه، سرطان کبد، سرطان پستان، سرطان ریه، سرطان خون و سرطان پوست مبتلا هستند تحت درمان قرار می‌گیرند.

ضمن اینکه این مراکز روش های نوینی را برای درمان سرطان رکتوم، سرطان استخوان، سرطان چشم، سرطان حنجره، سرطان دهان، سرطان تیروئید و سرطان روده ارائه می‌دهد. همچنین دیگر انواع سرطان ها از قبیل سرطان تخمدان، سرطان بیضه، سرطان مثانه، سرطان پروستات، سرطان رحم، سرطان دهانه رحم و سرطان پانکراس در این بیمارستان ها درمان و کنترل می‌شوند.

سخن پایانی

پس از آشنایی با انواع سرطان‌هایی که در بیمارستان سرطان درمان می‌شوند، همچنین با خدمات و روش های درمانی که در این مراکز برای درمان بیماران به کار برده می‌شود، ما شما را در این بخش از برند آنالیز با ۱۰ برند برتر که در آن‌ها اسامی بهترین بیمارستان های سرطان وجود دارد، آشنا می‌کنیم و شما می‌توانید از بین آن‌ها مناسب‌ترین گزینه را انتخاب کنید.

سایر دسته‌بندی‌های پزشکی

جستجو در بیمارستان درمان سرطان

بر اساس محله هابر اساس امکانات

بر اساس امتیاز


  • <<
  • <
  • 1
  • >
  • >>