برندهای برتر کلینیک طب سوزنی

کلینیک طب سوزنی مرکزی است که در آن خدمات درمانی و مراقبتی در زمینه طب‌های نوین به بیماران ارائه می‌شود و می‌توان گفت که تقریباً کلیه خدمات در این مراکز سرپایی است.

اگر می‌خواهید درباره این مرکز بیشتر بدانید و یا به دنبال بهترین کلینیک های طب سوزنی هستید لازم است بدانید ما در این بخش از برند آنالیز به معرفی این درمانگاه و کلینیک‌ها و خدمات آن‌ها می‌پردازیم. همچنین شما را با 10 برند برتر در این زمینه آشنا می‌کنیم و شما می‌توانید از میان این مراکز بهترین کلینیک را از نظر خدمات و امتیازات آن‌ها، میزان رضایت مشتریان، موقعیت مکانی مرکز و همچنین خدمات ارائه شده توسط آن‌ها بهترین گزینه را برای خود انتخاب کنید.

کلینیک طب سنتی

استفاده از داروهای شیمیایی یا انجام عمل‌هایی که برای درمان بیماری‌های مختلف به کار برده می‌شود، ممکن است دارای عوارض گوناگونی باشند. در این میان یکی از روش‌های درمانی که با کمک قرار دادن سوزن و گرما دادن آن از طریق تحریک موجب درمان مشکلاتی مانند چاقی، کمردرد و … می‌شود، طب سوزنی است. از گذشته تا کنون طب سوزنی و طب سنتی و درمان با استفاده از گیاهان دارویی برای طرفداران زیادی بوده است.

امروزه نیز با وجود پیشرفت هایی که در علم پزشکی صورت گرفته است و با افزایش آگاهی که مردم نسبت به درمان های سنتی دارند، مراجعه به کلینیک های طب سوزنی بسیار زیاد شده است. در کلینیک های طب سوزنی پزشکانی متخصص و باتجربه به درمان بیماری های مختلف می‌پردازند. با این حال در ادامه به معرفی برخی از خدماتی که در یک کلینیک طب سوزنی انجام می‌شود، خواهیم پرداخت.

مزاج شناسی با کمک طب سوزنی

یکی از خدماتی که در کلینیک های طی سوزنی به بیماران و مراجعه‌کنندگان ارائه می‌شود، مزاج شناسی است که با استفاده از روش های مختلف تشخیص مزاج افراد صورت می‌گیرد. در کلینیک های طب سوزنی افراد متخصص شناخت مزاج را انجام داده و دستورات غذایی مناسب برای آن‌ها تعیین می‌کنند‌.

لیفت صورت با طب سوزنی

لیفت صورت و بدن با طب سوزنی از دیگر خدماتی است که در این مراکز ارائه می‌شود. طب سوزنی تأثیر زیادی روی جوان سازی پوست صورت و بدن دارد. همچنین این روش درمانی در پیشگیری از پیری بسیار مؤثر است. البته باید گفت که نیاز به زمان خواهد داشت؛ زیرا روشی فوری نیست.

امبدینگ یا کت گوت

افراد برای درمان کمر درد می‌توانند به کلینیک های طب سوزنی مراجعه کنند. در این مراکز با روش امبدینگ یا کت گوت با کمک تأثیر دو نیروی مخالف که یین و یانگ نام دارند، کمر درد افراد درمان می‌شود.

درمان چاقی با طب سوزنی در مراکز طب سوزنی

در کلینیک های طب سوزنی برای انجام روش لاغری با طب سوزنی از یک نخ که قابلیت جذب دارد، استفاده می‌کنند. این نخ با کمک سوزن در نقاط مختلف گذاشته می‌شود و افراد می‌توانند خیلی سریع‌تر به وزن مورد نظر خود دست پیدا کنند‌.

این روش دارای تأثیرگذاری زیاد برای کنترل وزن است. هنگامی که افراد از روش لاغری با طب سوزنی استفاده می‌کنند، متابولیسم بدن آن‌ها بالا رفته و این موضوع سبب می‌شود تا چربی های اضافی و کالری‌ها بتوانند خیلی فوری سوزانده شوند. در نتیجه موجب کاهش وزن و لاغری موضعی افراد خواهد شد.

افرادی که از روش کاشت نخ در کلینیک طب سوزنی برای کاهش وزن و درمان چاقی خود استفاده می‌کنند، در کنار این روش می‌توانند به فعالیت‌های ورزشی بپردازند و در نتیجه این موضوع باعث می‌شود تا خیلی سریع برای کاهش وزن به نتیجه مورد نظر خود برسند.

در کلینیک طب سوزنی چه بیماری هایی درمان می‌شوند؟

اگر قصد دارید مهم‌ترین بیماری هایی را که با مراجعه به این کلینیک درمان می‌شوند بشناسید لازم است بدانید مشکلاتی از قبیل

 • سردردهای شدید و میگرنی
 • فشار خون بالا یا افت فشار خون
 • زانو درد، لوکوپنیا
 • انواع دردهای عضلانی
 • درد دندانپزشکی
 • پری آرتریت شانه
 • اختلالات جنسی آقایان
 • عفونت دائم دستگاه ادراری
 • اعتیاد به مواد مخدر

و سندرم تخمدان پلی کیستیک در این مرکز به خوبی معالجه و درمان می‌شوند. همچنین شما می‌توانید برای درمان سیالیسم، ناشی از مواد مخدر (بزاق بیش از حد) نیز به این مراکز مراجعه کنید.

سخن پایانی

انجام دادن طب سوزنی برای هر فردی با سبک منحصر به فردی صورت می‌گیرد. حال پس از آشنایی با کلینیک طب سوزنی و بیماری هایی که در این مراکز درمان می‌شوند، ما در این بخش از برند آنالیز 10 برند برتر و مرکز باتجربه و تخصصی را به شما معرفی می‌کنیم که می‌توانید از میان آن‌ها بهترین گزینه را انتخاب کنید و از خدماتی که در این مراکز ارائه می‌شود استفاده کنید.

سایر دسته‌بندی‌های پزشکی

جستجو در کلینیک طب سوزنی

بر اساس محله هابر اساس امکانات

بر اساس امتیاز


 • <<
 • <
 • 1
 • >
 • >>