برندهای برتر دکتر برای لمینت دندان

لمینت دندان یک روکش نازک است که برای زیبایی و مطلوب کردن دندان ها مورد استفاده قرار می‌گیرد. این روش زیبایی کمک زیادی به داشتن یک لبخند زیبا که آرزوی هر فردی است می کند. ضمن اینکه باعث می‌شود اعتماد به نفس فرد با داشتن دندان های زیبا بالا برود.

لمینت دندان چیست؟

بهتر است بدانید ترمیم دندان ها یکی از بزرگترین دغدغه افراد است که به همین منظور به درمانگاه و کلینیک های دندانپزشک مراجعه می‌کنند. روش های زیادی برای اصلاح و ترمیم دندان ها وجود دارد که از مهم ترین آن می‌توان به لمینت دندان، ونیر کامپوزیت، بلچینگ دندان و … اشاره کرد.

این روش درمانی به این صورت است که یک پوسته نازک از جنس سرامیک توسط پزشک متخصص روی دندان ها شکل داده می‌شود. البته پزشک پس از معاینه و بررسی دندان های بیمار و همچنین با در نظر گرفتن عیب‌های ظاهری دندان بهترین نوع لیمنت را انتخاب کرده و روی دندان های فرد می‌چسباند.

کاربرد لمینت دندان

لمینت دندان یکی از رایج ترین روش های درمانی برای ترمیم دندان ها محسوب می‌شود، چرا که یک لایه همرنگ دندان ها بوده و از ماندگاری و طول عمر بالایی برخوردار می‌باشد. با استفاده از این تکنیک می‌توان در شکل، رنگ و اندازه دندان ها تغییرات زیبایی زیادی انجام داد و یک لبخند قشنگ به وجود آورد.

از مهم ترین موارد لیمنت دندان می‌توان به موارد زیر اشاره کرد:

  • دندان هایی که به هر دلیل تغییر رنگ داده‌اند.
  • دندان هایی که در اثر ساییدگی تغییر کرده‌اند.
  • مناسب برای افرادی که دندان های فاصله دار دارند.
  • برای دندان های ترک‌ خورده یا شکسته می‌توان از این روش استفاده کرد.
  • افراد با دندان های کج و معوج، بهم ریخته و یا بد شکل بهتر است از لیمنت دندان استفاده کنند.
  • برای بستن فضای بین دندان ها می‌توان از این روش زیبایی استفاده کرد.
  • و …

هزینه لمینت دندان

از آنجا که لمینت دندان ها یکی از اقدامات زیبایی به شمار می‌رود باید تقریباً هزینه زیادی خرج کرد، هزینه این روش درمانی، زیبایی بستگی به عوامل زیادی دارد و میزان و نوع مواد به کار رفته، مقدار تغییرات مورد نظر، تجربه و تخصص دندانپزشک و … در این هزینه تأثیرگذار می‌باشند.

سخن پایانی

اصلاح طرح لبخند کمک زیادی به داشتن یک چهره زیبا می کند و امروزه با تکنولوژی علم روش های زیادی برای زیبایی دندان ها وجود دارد که لمینت دندان از مؤثرترین راه‌ها می‌باشد. شما می‌توانید با استفاده از این تکنیک می‌توان برای بهبود زیبایی لبخند و ظاهر کلی فرد استفاده کرد. با این حال اگر به دنبال بهترین پزشکان و مراکز برای انجام این خدمات به نحو احسن هستید ما در این بخش از برند آنالیز در رابطه با خدمات زیبایی دندان به ویژه لمینت 10 برند برتر و مجموعه موفق را شناسایی کرده و به ما معرفی می‌کنیم. این 10 مجموعه با استفاده از دستگاه های مدرن، مواد اولیه درجه یک و همچنین پزشکان متخصص خدمات پزشکی زیادی به افراد ارائه می‌دهند. بنابراین شما با مراجعه به آن‌ها می‌توانید از خدمات تخصصی و حرفه‌ای آن‌ها بهره‌مند شوید.

سایر دسته‌بندی‌های پزشکی

جستجو در دکتر برای لمینت دندان

بر اساس محله هابر اساس امکانات

بر اساس امتیاز