برندهای برتر جراح دهان دندادن فک و صورت

مراجعه به جراح دهان فک و صورت زمانی احتیاج است که فرد مشکلاتی در عملکرد دهان یا فک داشته و یا زیبایی این قسمت‌های صورت به هم خورده باشد. در این زمان اگر پزشکان و متخصصان، تشخیص جراحی برای اصلاح این مشکلات را بدهند بیمار باید به جراح دهان و فک مراجعه کند. حال ما در ادامه این قسمت از برند آنالیز سعی کرده‌ایم در مورد این متخصصین بیشتر صحبت نموده و همچنین با معرفی 10 برند برتر و جراح متخصص در زمینه جراحی فک و دهان به شما کمک کنیم تا به راحتی به یک جراح باتجربه مراجعه کنید.همچنین شما می‌توانید این جراحان را به اساس تجربه، خدمات، موقعیت مکانی، امتیازاتی که دارد و بسیاری موارد دیگر مورد بررسی قرار داده و بهترین گزینه را انتخاب کنید.

جراح دهان فک و صورت

دندانپزشکی یکی از رشته‌های پزشکی است که خود دارای تخصص‌های ده‌گانه می‌باشد. در این بین تخصص جراحی دهان، فک و صورت جزو حرفه‌های پرکاربرد در این رشته بوده که برای تشخیص و درمان بیماری‌ها، نقایص و صدماتی که در بافت سخت و نرم سر و گردن وجود دارد انجام می‌گیرد.

این نوع درمان هم جنبه کاربردی و هم زیبایی دارد. با این حال لازم است بدانید جراح فک برای اصلاح ناهنجاری های فکی عملی انجام می‌دهد که منجر به صاف کردن فک می‌شود.

مهم‌ترین فعالیت‌های جراح دهان و فک

در خصوص دامنه فعالیت‌های جراح دهان و فک و صورت باید دقت کنید که اقدامات این متخصصین بسیار وسیع است به طوری که می‌تواند از کشیدن دندان تا درمان شکستگی های پیچیده صورت را انجام دهد. فارغ التحصیلان در رشته دندانپزشکی عمومی بعد از توقف ۵ ساله برای گرفتن تخصص وارد این رشته می‌شوند.

متخصصین باید در خصوص جراحی دهان فک و صورت آموزش‌های لازم را دیده و توانایی اصلاح و بهبود تعداد زیادی از مشکلات در این زمینه را به دست آورند. حال اگر بخواهیم مهم‌ترین فعالیت‌هایی که توسط این متخصصین انجام می‌شود را برشماریم می‌توان به موارد زیر اشاره نمود:

انجام جراحی فک اصلاحی

یکی از مهم‌ترین خدمات ارائه شده توسط جراح دهان فک و صورت، درمان بی‌نظمی فکی اسکلتی دندان می‌باشد. این امر به طور حتم منجر به درمان تنفس بهتر، صحبت کردن و بهتر جویدن خواهد شد. با این حال لازم است بدانید که هماهنگ کردن فک بالا و پایین برای این که بیمار بتواند بهتر غذا را خورده و ظاهر صورت بهتری داشته باشد جزو مهم‌ترین فعالیت‌های این جراحان به شمار می‌رود. این جراحان همچنین می‌تواند شکاف کام را جراحی کنند.

جراحی آسیب‌های به وجود آمده از تروما

در پزشکی، تروما به هرگونه شوک آسیب حادثه و جراحت که از خارج به بدن وارد شود گفته می‌شود. به طوری که جراح دهان فک و صورت می‌تواند انواع مشکلات فک و صورت که به نوعی از تروما ایجاد شده‌اند را اصلاح کند.

جراحی زیباشناسی

جراحی ترمیمی و زیبایی فک و صورت از دیگر فعالیت‌های جراح دهان و فک و صورت می‌باشد. از این روش برای برطرف کردن آسیب‌های وارده بر دهان نیز استفاده می‌شود.

قرارگیری ایمپلنت در دندان

علاوه بر آنچه گفته شد لازم است بدانید جراح دهان می‌تواند در مناطقی که نیاز باشد از ایمپلنت‌های دندانی استفاده نمایید که این کار برای به وجود آمدن یک ظاهری طبیعی‌تر و جذاب‌تر انجام می‌پذیرد.

ارزیابی شرایط پاتولوژیک

درمان بیمارانی که به بیماری هایی چون کیست‌های خوش خیم، سرطان های بدخیم، تومورهای دهان، سرطان سر و گردن و عفونت‌های شدید حفره دهان مبتلا هستند نیز بر عهده جراح دهان فک و صورت می‌باشد.

انتخاب جراحان دهان فک و صورت خوب

برای پیدا کردن یک متخصص جراحی دهان فک و صورت خوب یکی از مهم‌ترین سوالاتی که باید به آن جواب دهید مقدار سابقه این متخصص می‌باشد. به طوری که جراح انتخابی باید حداقل دارای ۳ سال تجربه عمل جراحی موفقیت‌آمیز باشد. همچنین یک جراح خوب بعد از تمام کردن دوره‌های آموزشی و دریافت مدرک معتبر، آخرین فناوری‌های روز دنیا را نیز مطالعه کرده و آن‌ها را در عمل‌های جراحی خود بکار می‌گیرد.

سخن پایانی

جراح دهان امکان جراحی تمامی بخش‌های دهان برای درمان ناهنجاری و همچنین بهبود زیبایی صورت را دارد به ‌طور حتم فعالیت‌های مختلفی در حوزه جراحی دهان خواهد داشت.

برای اینکه شما بتوانید یک متخصص خوب در این زمینه پیدا کنید لازم است به تجربه وی دقت زیادی نمایید؛ اما از آنجایی که این کار ممکن است زمان زیادی را از شما بگیرد ما در این بخش از برند آنالیز 10 برند برتر و پزشک باتجربه را به شما معرفی می‌کنیم و شما می‌توانید به راحتی در کمترین زمان یکی از بهترین متخصصین را انتخاب کنید. به طوری که با بررسی خدمات ده متخصص برتر معرفی شده در این وب‌سایت، امکان پیدا کردن یک جراح دهان فک و صورت باتجربه برای شما بسیار آسان می‌باشد.

سایر دسته‌بندی‌های پزشکی

جستجو در جراح دهان دندادن فک و صورت

بر اساس محله هابر اساس امکانات

بر اساس امتیاز  • <<
  • <
  • 1
  • >
  • >>