برندهای برتر موزیک عروسی

در انتخاب موزیک عروسی می بایست دقت بالایی داشته باشید چرا که این بخش در تمام طول مراسم پابرجا بوده و می تواند به تنهایی میزان هیجان لذت میهمانان را تعیین کند. برای اینکه بتوانید بهترین گروه موسیقی را در مراسم خود داشته باشید می بایست اطلاعات کافی در این زمینه بدست آورید. برند آنالیز با ارائه اطلاعات مفید در این زمینه و معرفی برندهای برتر گروه موزیک عروسی انتخاب را برای شما آسان خواهد کرد.

شنیدن صداهایی که برای مدیریت شادی مهم ترین شب زندگی تان انتخاب می کنید حائز اهمیت است. میهمانان شما تمام طول شب تحت تاثیر صدا و هیجان گروه موسیقی عروسی شما هستند. شادی و نشاط, انرژی, هیجان و فعالیت میهمانان در عروسی و استیج رقص کاملاً در حیطه کنترل گروه موزیک عروسی است.  هرچه این گروه حرفه ای تر, گرم تر و سنجیده تر عمل کنند میهمانان شما برای شرکت در شادی آن شب سهم بیشتری بر عهده می گیرند.

نکات مهم در انتخاب گروه موزیک عروسی

تجهیزاتی متناسب با فضای مراسم

زمانی که برای بستن قرارداد می روید یکی از سوالات در مورد فضای مجلس عروسی و تعداد مهمانان است. مدیر مجموعه این اطلاعات را به این منظور می خواهد تا میزان تجهیزاتی که به مجلس می آورد متناسب با آن باشد. هر چه فضا بزرگ تر باشد یا در فضایی باز مانند باغ مجلس برپا شود و تعداد مهمانان بیشتر باشد, تجهیزات صوتی و نور بیشتری لازم است که این موضوع هزینه شما را افزایش می دهد.

معمولاً در فضای باز و برای جمعیتی بیش از 150 نفر تجهیزات بیشتری نیاز است که مجموع هزینه های شما را 100 تا 150 هزار تومان بیشتر می کند. این گروه ها دستگاه های مه و دود را نیز دارند که هزینه های آن همراه با همان تجهیزات نور و صدا محاسبه می شود. وظیفه حمل و نقل همه تجهیزات صوتی (باند، اسپیکر و …)و لوازم نورپرداری به محل عروسی برعهده گروه است. تنها کافی است آدرس محل عروسی و ساعتی که گروه باید آنجا باشد را بگویید.

نمونه کار

نمونه کارهای دی جی های مختلف را حتما بررسی کنید تا با سبک و سیاق اجرای آن ها آشنا شوید. نحوه میکس آهنگ ها, تنظیم صدا و نوع خوندن و صدای دی جی بسیار مهم است. از کنار آن سرسری رد نشوید. ممکن است در شب عروسیتان متوجه شوید دی جی برای گرم کردم مجلس عادت دارد با فریاد آهنگ بخواند یا صداها را نا متوازن پخش کند که به کلی اشتباه است

انتخاب درست موسیقی

موزیکی که هنگام ورود عروس و داماد به تالار و باغ عروسی اجرا می شود بستگی به برنامه از پیش طراحی شده شما و روحیه تان دارد. اگر تمایل دارید که به صورت رسمی وارد مجلس شوید بهتر است موزیکی بی کلام و شاد در هنگام ورودتان نواخته شود.

در بخشی دیگر باید لیستی از آهنگ های محبوب و شاد از نظر عموم برای پایکوبی در نظر گرفته شود. در این قسمت بهتر است ترکیبی از موزیک قدیمی و امروزی را انتخاب نمایید.

در تشریفات عروسی یک ایده جالب برای موزیک, استفاده پراکنده از موزیک ملل و اقوام مختلف در طول مراسم می باشد. این کار از دو جهت اهمیت دارد. اول اینکه ممکن است افراد با قومیت های مختلف در بین میهمانان حضور داشته باشند و دوم آن که سلیقه های میهمانان متفاوت بوده و تنوع موزیک شادی خاصی به مجلس می بخشد و مجلس را از یکنواختی خارج میکند. استفاده از آهنگهای محبوب و معروف آذری, شمالی, جنوبی, کردی, لری, غربی, هندی و عربی گزینه های خوبی برای این منظور به شمار می روند.

عقد قرارداد

در پایان پس از تمام بررسی هایی که انجام داده اید، نوبت به عقد قرارداد با گروه موزیک عروسی است. در یک قرار حضوری با مسئول هماهنگی های گروه موزیک تمام خواسته های خود را بیان کنید و سوالاتتان را بپرسید و پاسخ قانع کننده ای برای آن بشنوید. پس از این مراحل هزینه هریک از خدماتی که مدنظرتان هست بپرسید و سپس اقدام به عقد قرارداد با گروه موزیک عروسی نمایید. ساعت حضور گروه موزیک عروسی در محل برگزاری جشن عروسی, ساعت پایان کار گروه موزیک عروسی, تجهیزات و تیم نوازنده ای که همراه گروه موزیک در محل حاضر خواهند شد, تعهداتی که گروه موزیک به شما خواهد داد و همچنین نحوه پرداخت مبلغ قرارداد را در این قرارداد ذکر نموده و پس از مطالعه کامل آن را امضاء نمایید.

سخن پایانی

با توجه به موارد گفته شده در قیمت بالا انتخاب یک گروه موزیک ععروسی حرفه ای که بتواند در طول برگزاری مراسم بهترین های خود را ارائه دهد کار ساده ای نیست. بنابراین می توانید از برند آنالیز در این زمینه بهره برده و برندهای برتر گروه موزیک عروسی را بشناسید تا بتوانید به راحتی انتخاب خوبی داشته باشید.

سایر دسته‌بندی‌های خدمات مجالس و مراسم

جستجو در موزیک عروسی

بر اساس محله هابر اساس امکانات

بر اساس امتیاز