برندهای برتر کارت عروسی

کارت عروسی یکی از بخش های مهم در خدمات عروسی بشمار می رود که از تنوع بالایی برخوردار است و همین امر انتخاب را برای زوجین دشوار می کند. اما اگر اطلاعات کافی در این زمینه بدست آورید می توانید بهترین انتخاب را داشته باشید. برند آنالیز شما عزیزان را در زمینه انتخاب کارت عروسی راهنمایی کرده و برندهای برتر فعال در این حوزه را معرفی خواهد کرد.

انتخاب کارت دعوت عروسی جزو کارهای فانتزی و جذابی است که عروس و داماد با همراهی یکدیگر انجام می دهند. ممکن است بعضی از زوج ها اعتقاد داشته باشند که کارت دعوت صرفا برای اطلاع رسانی زمان و مکان عروسی است و نباید برای آن وقت و هزینه زیادی صرف کرد. چرا که پس از عروسی دور انداخته می شود. ولی باید به این نکته اشاره کرد که کارت دعوت عروسی نشانه ای از سلیقه عروس و داماد بوده و ممکن است بسیاری از مهمانان بخواهند آن را به یادگار نگه دارند.

نکات مهم در انتخاب کارت عروسی

رنگ کارت

یکی از مهم ترین نکاتی که در انتخاب کارت دعوت باید مدنظر قرار دهید رنگ کارت است. همان طور که همیشه انتظار داریم لباس عروسی به رنگ سفید باشد یا دسته گل عروس و غیره را در ساختاری خاص می بینیم کارت عروسی نیز بهتر است که به رنگ پایه سفید انتخاب شود. انتخاب کارت های دعوت به رنگ های قهوه ای و غیره چندان جذاب نخواهد بود و به حتم در آینده ای نه چندان دور از انتخاب آن پشیمان خواهید شد. البته به کار بردن رنگ هایی چون رنگ سرخ آتشین یا نقره ای و مانند آن ها جذابیت خاص خود را خواهد داشت.

متن دعوتنامه عروسی

از سرودن شعرهای بسیار عاشقانه و یا متن هایی که با زبان عامیانه نوشته شده اند دوری کنید. در انتخاب شعر و یا متن کارت ازدواج تان حوصله و دقت به خرج دهید چرا که ممکن است شعر شما در ذهن میهمانان به یادگار بماند. اگر متن های عاشقانه دوست ندارید و یا هیچ شعری برای کارتتان در نظر نگرفته اید می توانید با یک جمله رسمی کارتتان را پر کنید و مهمانانتان را مودبانه و محترمانه دعوت کنید. اگر مهمانی را در باغسراها و تالارها برگزار می کنید و یا محل برگزاری مراسم عروسی آدرس پیچیده ای دارد حتما نقشه یا کروکی محل مراسم را ضمیمه کارت دعوت تان کنید تا مهمانانتان دیر به مراسم نرسند.

اطلاعات میهمان های جشن عروسی

اطلاعات میهمانان از این جهت در کارت عروسی آورده می‌شود که دقیقا نشان دهد چه تعداد از اعضای خانواده به عروسی دعوت شده‌اند. همین‌طور کار توزیع کارت ها را ساده‌تر می‌کند. اغلب در پشت پاکت‌ها جایی برای نوشتن نام میهمانان تعبیه شده و توصیه می‌شود با خط خوب نام خانوادگی را روی آن بنویسید و به تعداد افرادی که می‌خواهید دعوت کنید کارت ورودیه تالار داخل کارت بگذارید.

جنس کارت عروسی

جنس کارت مراسم عروسی باید حتما ضدآب بوده و مقاومت بالایی داشته باشد. توصیه می کنیم از کارت های براق و با تزئینات نقره ای یا طلایی استفاده کنید.

تعداد چاپ کارت عروسی

قبل از اقدام به سفارش کارت عروسی, تعداد میهمانان و تعداد خانواده ها را لیست کنید و طبق آن لیست تعداد کارت را سفارش دهید. به این نکته هم توجه داشته باشید شاید خیلی از میهمانان بصورت الکترونیکی دعوت شوند. بنابراین تعداد چاپ کارت باید متناسب با تعداد کارت هایی که فقط قرار است بصورت فیزیکی ارسال شوند سفارش داده شود.

سخن پایانی

انتخاب کارت دعوت مقوله مهمی است چرا که به عنوان یک یادگاری نزد همه کسانی که دعوت شده اند، باقی می ماند. از این رو بهتر است طراحی و سفارش کارت مراسم خود را به یک تیم حرفه ای بسپارید. اگر می خواهید برندهای برتر کارت عروسی را بشناسید برند آنالیز شما را یاری خواهد کرد. شما می توانید لیستی از بهترین ها را براساس منطقه مکانی مورد نظر خود و همچنین امتیازهای تعلق گرفته به هر یک مشاهده کنید.

سایر دسته‌بندی‌های خدمات مجالس و مراسم

جستجو در کارت عروسی

بر اساس محله هابر اساس امکانات

بر اساس امتیاز  • <<
  • <
  • 1
  • 2
  • >
  • >>